home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
13.08.2017 - Karlovy Vary
14:34 - 1.dostih (020606)
Cena společnosti KARLOVARSKÁ KORUNNÍ
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1600 m - 40 000 Kč
1 LA SARENNE(FR), 3 s Jiřina Andrésová 54,0 CK Martin Tour
2 FUR COAT(FR), 7 žk. Lucie Fialová 58,0 Swiss Fans-Fedorowicz
3 A DEE JOE(FR), 7 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 58,0 Lokotrans
4 FINÁLE, 3 ž. Jan Rája 60,5 DAR
5 ONDREÁŠ, 4 žk. Simona Laubeová 49,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
6 TAGUGU(GER), 7 ž. Kateřina Hlubučková 58,5 Stáj Sokrates
7 LEMESÍNA, 7 Michal Hrouda 51,0 Bellicus racing
8 TETRAROSE(USA), 5 am. Jindřich Fabris 61,5 Spedica Logistic s.r.o - Kub
9 NOMBEKO(FR), 3 ž. Jiří Chaloupka 60,0 Joly
10 MISS REEMEYA(FR), 4 am. Michaela Kacerová 55,5 Protendon-Hulínský
11 HERBEBOIS, 7 ž. Martina Havelková 58,5 Tannaberg na Šumavě
12 DODYBUD(IRE), 8 s žk. David Liška 64,0 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 12
Vyloučen-Chráněn: RUMBA
Škrtnuti: CHROM, TANITSCHKA(GER)

 
15:03 - 2.dostih (020603)
Cena EBF
R - cena III.kat. - 2 - 1600 m - 60 000 Kč
1 SAN CRISTOBAL(POL), 2 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Orange Star
2 RES JUDICATA(FR), 2 ž. Martina Havelková 56,0 Dr. Charvát
3 NATIQUA(GB), 2 ž. Michal Mach 55,0 DS Pegas
4 KIHNU(FR), 2 ž. Vendula Korečková 55,0 Lokotrans
5 LAVERNO, 2 s Michal Hrouda 53,5 Pecka-Horse
6 LA VELOCITA(IRE), 2 ž. Jaromír Šafář 55,5 Russian Racing Syndicate
7 KOMINIK(IRE), 2 ž. Jan Rája 58,0 Dr. Charvát
Startujících: 7
Škrtnuti: ORIENTAL GLORY(GER)
 
15:34 - 3.dostih (020605)
Cena NADACE MĚSTA KARLOVY VARY
R - cena III.kat. - 3+ - 2000 m - 60 000 Kč
1 WINNER STARS, 6 žk. David Liška 58,0 Dostihová stáj Sedrik
2 RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 4 ž. Petr Foret 56,5 Merkury-Peťulová
3 WELLGETTA, 4 b ž. Jan Verner 57,5 DC Zámrsk MUDr.Bruna
4 JOHANNES KEPLER(GB), 9 žk. Lucie Fialová 58,0 Dr.Leimgruber
5 RHEEDIA, 5 ž. Kateřina Hlubučková 60,0 Stáj JB
6 POLISH PEARL(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 57,5 Stáj Marcelewo
7 DANG GIA(GER), 7 Beysim Ferhanov 55,0 Protendon-Hulínský
8 HASAN(IRE), 4 ž. Jan Rája 61,5 Zeas Staré Hradiště
9 MATYSEK(IRE), 4 ž. Vendula Korečková 59,0 Strojírna Litvínov
10 IMPECABLE(POL), 3 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 51,0 LorenzoWinfieldSyndicate
11 AKACIE, 4 am. Helena Březinová 51,5 Lady Helen
12 VĚDMA, 5 Jiřina Andrésová 56,0 DC Zámrsk MUDr.Bruna
Startujících: 12
Škrtnuti: CHARLES QUATRIEME(FR), ROONY, SILVER PRINCE(FR)
 
16:03 - 4.dostih (020601)
Cena MASISE - Pohár Grandhotelu PUPP za podpory Charvát Group s.r.o.
R - cena I.kat. - 2 - 1200 m - 135 000 Kč
1 QUINTERO, 2 ž. Jan Verner 58,0 Stáj Hradec
2 PRISCILLA(FR*), 2 ž. Petr Foret 57,0 DS Pegas
3 ORIENTAL GLORY(GER), 2 ž. Vendula Korečková 58,0 Lokotrans
4 SAUL(GB), 2 Jiřina Andrésová 58,0 Hana Horčičková
5 LOVE CONNECTION(GER), 2 ž. Jiří Chaloupka 58,0 TAHLO Šefraný
6 DYLANKA(IRE), 2 ž. Jan Rája 58,0 Hana Horčičková
7 LET FIRE(FR), 2 ž. Jaromír Šafář 58,0 ARANA
Startujících: 7 
16:33 - 5.dostih (020602)
Cena společnosti CHARVÁT GROUP s.r.o
R - cena II.kat. - 3+ - 2400 m - 100 000 Kč
1 FERNANDO, 7 ž. Jan Rája 59,0 Dostihová stáj Sedrik
2 KERABUSH(IRE), 3 Michal Hrouda 54,0 MUDr.Eva Nieslaniková
3 MYSTIC GOLFER, 6 ž. Jan Verner 58,0 DS Hronovi
4 SANTIN(IRE), 5 ž. Vendula Korečková 57,5 Strojírna Litvínov
5 NOBLE FOX(FR), 8 Jiřina Andrésová 58,0 DC Zámrsk MUDr.Bruna
6 FIGHTING LIPS(IRE), 3 ž. Martina Havelková 53,0 Dr. Charvát
7 ROONY, 8 s ž. Jaromír Šafář 58,0 FVE – Relay JK Levín
8 SANTA PADRONA(FR), 4 ž. Petr Foret 56,5 Lokotrans
9 WILLIANN, 4 ž. Jiří Chaloupka 58,0 HARMONY
Startujících: 9
Škrtnuti: RAVIELLA
 
17:04 - 6.dostih (020604)
Cena společnosti MAENTIVA GALOPP s.r.o.
R - handicap III.kat. - 3+ - 1400 m - 60 000 Kč
1 GOLD OF GIBRALTAR(GER), 4 ž. Jan Verner 55,0 Lokotrans
2 STORMICO, 6 j Jiřina Andrésová 58,5 FVE – Relay JK Levín
3 MONTE CHRISTO, 5 Michal Hrouda 54,5 FVE – Relay JK Levín
4 JESSI, 5 ž. Martina Havelková 60,0 DS Bronislav Plášek
5 POULINE, 6 b ž. Petr Foret 56,0 Brigantia
6 PALE MARTINI(GER), 4 am. Jindřich Fabris 59,0 TAHLO Šefraný
7 LACORANA, 4 b Beysim Ferhanov 56,5 Albert Stolany
8 FULMINE LUNA(FR), 3 žk. David Liška 53,0 Joly
9 MACARIO(FR), 3 b ž. Vendula Korečková 53,5  
10 HYACINT(GER*), 8 b ž. Kateřina Hlubučková 56,0 Team
11 TANITSCHKA(GER), 6 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 51,0 Stáj Sokrates
12 DUDLIK(GB), 4 s ž. Jiří Chaloupka 61,0 CK Martin Tour
Startujících: 12
Škrtnuti: BULPIT, FUR COAT(FR), TAPAJO(GER), ZORAYA LUNA(GER)
 
17:36 - 7.dostih (020607)
Cena společnosti. Karel HOLOUBEK TRADE GROUP
R - handicap V.kat. - 3+ - 1400 m - 25 000 Kč
1 TURENGO, 3 j ž. Jan Rája 59,5 Horse Farm Kroutilík
2 ISHMIR, 4 ž. Jaromír Šafář 56,0 Protendon-Hulínský
3 CAMELAI, 6 ž. Jan Verner 55,5 Sauter
4 OUR LASS(IRE), 7 Michal Hrouda 62,5 Bellicus racing
5 RAKIA, 4 s Beysim Ferhanov 57,5 Protendon-Hulínský
6 RAYLENE, 4 Jiřina Andrésová 48,0 IBK Race
7 CUSTER, 4 s ž. Vendula Korečková 56,5 Nisa-Union
8 VIKTORIE VALLY, 4 s ž. Martina Havelková 53,0 Nico
9 CALISTMEN, 4 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 51,0 Magic Jack
10 ROMANTIK, 5 s ž. Michal Mach 56,5 BoKa Seniors
11 SORAHHO, 5 ž. Kateřina Hlubučková 63,5 Ladies Racing
12 LAKAR, 7 bj žk. David Liška 54,5 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 12
Škrtnuti: CADBEE, LA LAGION, YONAS ART(IRE)
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka