home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
20.05.2017 - Brno
13:43 - 1.dostih (120202)
Cena DELIGHT MY FIRE
R - cena III.kat. - 2 - 1000 m - 45 000 Kč
1 MAMBO, 2 ž. Jaromír Šafář 56,0 Syndikát Dvorska-Vymazal
2 PALMÍR, 2 ž. Vendula Korečková 56,0 Hvozd-Popelka-Hanák
3 SLIVKA, 2 ž. Zuzana Vokálková 56,0 Antique art UH
4 DARK ALIGHIERI, 2 Michal Hrouda 53,5 Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 4 
14:12 - 2.dostih (120210)
Václav KUBÍK s.r.o
R - cena IV.kat. - 4+ - 2800 m - 30 000 Kč
1 VIKÁRKA, 6 ž. Michal Mach 57,5 Sorbon Malá Bystřice
2 JUSTICIUS, 5 Miroslav Korenek 55,0 Vinklárek-Dešná
3 LETEGERTO, 4 am. Jindřich Fabris 58,5 TIPPLER Group s.r.o.
4 HÁDÉS, 4 Michal Hrouda 54,5 Orange Star
5 HEAVEN`S HURRICANE, 4 j žk. Daniel Vyhnálek 54,0 Starlight - Pecháček
6 SAVAGE, 7 ž. Martina Havelková 56,5 Bellicus racing
7 LADAR, 5 ž. Vendula Korečková 58,0 Bellicus racing
8 CONCORD OF GRACIE(IRE), 4 j ž. Jaromír Šafář 55,5 BORS Břeclav a.s.
9 GOLDEN IRENE, 5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 53,0 Rabbit Trhový Štěpánov
10 SILVER BOY, 5 ž. Martin Laube 57,0  
11 CRUEL MOLE JOE(IRE), 7 am. Soňa Bodláková 56,5 PT Team-Gintar&Pospíšil
12 AMANTIDO, 4 Jiřina Andrésová 55,5 Stáje Těchov
13 WELL RISK, 6 ž. Dušan Andrés 59,0 Challenger Horse
14 CHERRIES, 5 ž. Zuzana Vokálková 55,5 Quartis-Zámecký Vrch
15 BICOLLORA, 4 žk. Jakub Spáčil 59,5 Military Hranice-Tykal
Startujících: 15 
14:44 - 3.dostih (120205)
Cena stáje MERIDIAN
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 30 000 Kč
1 DE COCCINELLE(GB), 4 s ž. Martina Havelková 56,0 MBE
2 BANDERELLAS, 5 s ž. Zuzana Vokálková 53,0 Syndikát 2007
3 BOUŘKA, 6 ž. Kateřina Hlubučková 53,5 Optik Trnka
4 ROMANTIK, 5 žk. Simona Laubeová 50,0 BoKa Seniors
5 OUR LASS(IRE), 7 ž. Vendula Korečková 55,5 Bellicus racing
6 SANTINO, 7 ž. Dušan Andrés 59,0 Euroframe-Váňová
7 RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 5 Michal Hrouda 51,0 Staňka Uherčice
8 MIKROP DEAR, 4 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 50,5 DS KCL
9 CAROLINS, 4 j ž. Martin Laube 55,0  
10 LASTORMO, 6 Jiřina Andrésová 53,0 Stáj El Halem Okleštěk
Startujících: 10
Škrtnuti: HARWEY(FR*), KITTY LOT(IRE), MACARIO(FR)
 
15:07 - 4.dostih (120209)
Cena GUILLERMA
Stch - cena V.kat. - 4 - 3400 m - 30 000 Kč
1 LANTANA LADY, 4 ž. Pavel Kašný 66,0 Viktorie-UH
2 MODESI, 4 Adam Čmiel 64,0 Hvozd-Popelka
3 ROYAL FLYER, 4 ž. Marcel Novák 72,5 BoKa Seniors
4 SPARKY, 4 ž. Martin Liška 68,0 DS JOKI - Ilíková
5 VESPERAA, 4 ž. Dušan Andrés 66,0 Orling
6 VINNERO, 4 ž. Marek Stromský 69,0 Orling
7 SHEGERTON, 4 j žk. Pavel Složil ml. 67,0 Hospůdka Malá-Hradčany
8 INTERNA, 4 Ján Mach, MVDr. 64,5 Hudec-Řezáčová
9 REBEKA, 4 Jan Derych 64,0  
10 DATAN NASH, 4 Petr Tůma 67,0 www.Piruch.cz
11 FERINO, 4 žk. Veronika Řezáčová 67,0 Quartis-Zámecký Vrch
12 MARIKA, 4 Jan Odložil 66,0 DS Malá Morávka
Startujících: 12
Škrtnuti: LIPO
 
15:35 - 5.dostih (120204)
Cena Autodoprava VLČEK a BLANENŠTÍ ŽIVNOSTNÍCI
R - cena IV.kat. - 3 - 1900 m - 30 000 Kč
1 FRANCISKA, 3 ž. Jaromír Šafář 55,5 TJ Brno Dvorska
2 SCRAPPER, 3 am. Jindřich Fabris 58,5 Kipling co.- Mimra
3 GORMEN, 3 Miroslav Korenek 55,0 Kameňák s.r.o.
4 SAVOIR ABSOLU, 3 ž. Zuzana Vokálková 57,0 U krále Matyáše, UH
5 CHARMING GIRL, 3 ž. Vendula Korečková 55,5 DS Malá Morávka
6 RŮŽA Z POHOŘÍ, 3 j ž. Kateřina Hlubučková 55,5 BoKa Seniors
Startujících: 6
Škrtnuti: BRONCO
 
16:01 - 6.dostih (120208)
Cena společnosti REGUTEC s.r.o.
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3600 m - 50 000 Kč
1 SWEET RED WINE, 5 Jan Odložil 67,5 Stáj Dopa-Odložil
2 RAMPULINA, 8 Ján Mach, MVDr. 64,5 DS Troubecká hospodářská
3 LUK, 5 s ž. Dušan Andrés 68,0 Sorbon Malá Bystřice
4 RABBIT KING`S BEST(GB), 10 Jan Derych 68,5 Dostihová stáj Zhoř
5 SEMANTÝNA, 5 ž. Marek Stromský 67,5 BoKa Seniors
6 TASIMA, 9 Petr Tůma 65,0 Stáj El Halem Okleštěk
7 RESCÁTOR CHARLES, 5 Sertash Ferhanov 66,0 Stáj Zelenková Yvona
8 THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 6 s ž. Josef Bartoš 70,0 Lokotrans
9 PENELOPA, 10 Radek Man 63,5 Stáj Kanton Matysík
10 GILBERT, 5 ž. Marcel Novák 68,0 Willingly K+Z
Startujících: 10
Škrtnuti: FLICKER
 
16:34 - 7.dostih (120201)
Letní moravská míle - Cena firmyMEWOTECH CZ -z fondu PODPORA 2017
R - cena III.kat. - 4+ - 1600 m - 45 000 Kč
1 HONZIK(FR*), 6 ž. Jaromír Šafář 59,5 Epona
2 ULTIMA, 7 ž. Kateřina Hlubučková 55,5 Sherpa-Šimčík
3 STINGER(GER*), 9 j žk. Daniel Vyhnálek 54,0 K-K Metal a.s.
4 QUAFF, 7 žk. Jakub Spáčil 59,5 DS Ondra, Matyáš, Flash
5 ZORAYA LUNA(GER), 7 Jiřina Andrésová 54,0 DC Zámrsk MUDr.Bruna
6 STEP STAR, 6 ž. Martina Havelková 58,0 Stáj VB-Váňa
7 SACAMIRO, 4 Michal Hrouda 52,0 Jezdecký oddíl Beňov
Startujících: 7 
17:02 - 8.dostih (120207)
Letní brněnská steeplechase firmy CHARVÁT GROUP s.r.o.
Stch - cena III.kat. - 5+ - 4100 m - 80 000 Kč
1 ADANA, 6 Petr Tůma 65,0 POLAGRO - Kovačík
2 FINÉS, 5 ž. Marcel Novák 70,5 Stáj Vymazal
3 STEFAN, 9 ž. Lukáš Matuský 70,0 K-K Metal a.s.
4 MARL BORA, 11 žk. Veronika Řezáčová 66,5 Quartis-Zámecký Vrch
5 CARRY THE GLORY, 5 ž. Dušan Andrés 68,5 Vlček-Autodoprava SK
6 MÉDIUM, 9 ž. Martin Liška 68,0 DS JOKI - Ilíková
7 TRIPOLIS, 9 Jan Odložil 68,5 DS Malá Morávka
8 SORGENIO, 7 s Radek Man 68,0 DS Ondra, Matyáš, Flash
Startujících: 8 
17:34 - 9.dostih (120203)
Cena pořadatele TJ BRNO DVORSKA
R - handicap IV.kat. - 4+ - 2200 m - 30 000 Kč
1 HEURE, 6 ž. Martina Havelková 54,5 Stáj Lucie K
2 TYFONA(POL), 4 s Ján Mach, MVDr. 60,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
3 RUSALKA, 4 ž. Zuzana Vokálková 53,0 Krásno-Podhányi
4 VADEONA TWO, 4 Michal Hrouda 60,5 Rabbit Trhový Štěpánov
5 NASK, 4 am. Jindřich Fabris 58,5 DS Ponytrans
6 ZAIRO, 8 ž. Vendula Korečková 59,0 Stáj Aliance Jičín
7 CATHY PRINCESS, 6 ž. Kateřina Hlubučková 49,0 Sherpa-Šimčík
8 PORTATILE, 4 Jiřina Andrésová 57,0 Stáj El Halem Okleštěk
9 VINNE ROSE, 4 b žk. Simona Laubeová 53,5 Orling
10 SPARROW, 6 ž. Dušan Andrés 60,0 Euroframe-Váňová
11 MACESHKA, 5 ž. Martin Laube 55,5 Bellicus racing
Startujících: 11
Škrtnuti: GOLDY
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka