home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
15.05.2016 - Praha
13:02 - 1.dostih (010409)
CENA LUXUSNÍHO BYDLENÍ VILY TROJA
R - cena III.kat. - 4+ - 1400 m - 60 000 Kč
1 APOPHIS, 4 ž. Jan Verner 57,0 Jitřenka
2 DARKAS(IRE), 4 j ž. Bauyrzhan Murzabayev 57,0  
3 MATTER FOR JOY, 4 ž. Petr Foret 57,5  
4 KADMEN, 4 ž. Kateřina Hlubučková 58,5 HC Amphora-Hora
5 HALCYON CHARM(IRE), 4 j am. Martina Luková 56,5  
Startujících: 5
Škrtnuti: NAMID STAR(FR)
 
13:29 - 2.dostih (010406)
CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ DISTRIBUCE
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1400 m - 40 000 Kč
1 POULINE, 5 b ž. Petr Foret 57,0 Brigantia
2 RŮŽENKA, 8 ž. Martina Havelková 49,0  
3 GALIS, 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 60,0 ALPEJ
4 DRTINA, 5 ž. Pavlína Filipová 52,5  
5 ADRASTEIA(GB), 6 ž. Jaromír Šafář 56,5  
6 MONTE CHRISTO, 4 ž. Jiří Chaloupka 60,0 FVE – Relay JK Levín
7 RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 4 ž. Martin Laube 55,0 Staňka Uherčice
8 TWINKY, 5 Miroslava Přibylová 54,5 Stáj Pěčín - Jelen
9 TANITSCHKA(GER), 5 ž. Kateřina Hlubučková 55,5  
10 PARDONIE, 4 ž. Jan Verner 56,5 Colegium Racing
11 ULTIMA, 6 ž. Milan Zatloukal 57,0 Sherpa-Šimčík
12 SANTINO, 6 ž. Vendula Korečková 55,0 Euroframe-Váňová SK
Startujících: 12
Škrtnuti: BERGERAC, DETEKCE, IBAR, LAY(FR), OUR LASS(IRE), STRAIGHTWHISKEY(FR)
 
13:59 - 3.dostih (010405)
CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ SERVIS DISTRIBUCE
R - cena IV.kat. - 3 - 1600 m - 40 000 Kč
1 TARENA ŠIM, 3 j ž. Martina Havelková 55,5  
2 ANITSCHKA(IRE), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 57,5 Joly
3 PŮLNOČNÍ JEZDEC, 3 ž. Jiřina Andrésová 55,5  
4 MANDURKA(IRE), 3 ž. Jan Rája 57,5 Vesiba
5 ISHMIR, 3 ž. Petr Foret 57,0  
6 TAMFLY, 3 j ž. Ingrid Janáčková Koplíková 57,0  
7 VESPERAA, 3 ž. Kateřina Hlubučková 56,0 Orling
8 MAXDOR, 3 b Michal Demo 55,0  
9 BONYS, 3 ž. Jan Verner 60,0 DAR
10 ČELENKA, 3 ž. Vendula Korečková 55,5 DS Malá Morávka
11 MAR BEAR, 3 b ž. Martin Laube 58,0  
12 VIKTORIE VALLY, 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Nico
Startujících: 10
Škrtnuti: TAMALIRÉG
 
14:31 - 4.dostih (010401)
VELKÁ JARNÍ CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ
R - cena L - 3 - 1600 m - 550 000 Kč
1 MAGIC TIROL(POL), 3 ž. Jaromír Šafář 58,0 Gabriela-Trachtová
2 MONTJEU THIRD, 3 ž. Petr Foret 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 ALEXANDR(IRE), 3 s ž. Martin Laube 58,0 Stáje Těchov
4 LAGARO, 3 ž. Jan Verner 58,0 DAR
5 ERUPTION(FR), 3 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 58,0 DOAN
6 JOHNNY WHISTLE, 3 ž. Jan Rája 58,0  
7 FANTASTICADVENTURE(GER), 3 s ž. Milan Zatloukal 58,0 Lokotrans
8 LUCK AHEAD(IRE), 3 ž. Clément Lheureux 58,0 DS Albertovec
9 AKBULAT(GB), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58,0 Stajňa Egl (SVK)
10 DUDLIK(GB), 3 b ž. Jiří Chaloupka 58,0 CK Martin Tour
Startujících: 10
Škrtnuti: AGRICOLA(GER), ALBE BACK(GB), ALPHEUS(IRE), AUSSIE RUNNER(GB), BAHAMA PA PA(FR), BONYS, BULPIT, CELINE MY HEART(GB), EPOCH(IRE), FROZEN BOSON(IRE), GOLD OF GIBRALTAR(GER), GRACE OF GRACIE(FR), HUDSON CANYON(IRE), CHANGING GUARD(IRE), ILCHI(IRE), IMPHAL(POL), MACHR(IRE), POET`S ROCK(FR), RABBIT FOCUS(IRE), RETEMON, SANTO CERRO(POL), SANTOS(IRE), SOPRAN TORUS(ITY), TIMEKEEPER(IRE), URBAN JOY(IRE), WASTE NO TIME, WEGO DANCING(IRE)
 
15:04 - 5.dostih (010403)
CENA STAROPRAMENU
R - cena III.kat. - 4+ - 1800 m - 60 000 Kč
1 MERELLA(SWI), 4 ž. Jan Rája 57,0 Zeas Staré Hradiště
2 COLD AS ICE(POL), 5 ž. Vendula Korečková 55,0  
3 LUSK, 4 ž. Milan Zatloukal 57,0 EŽ Praha a.s.
4 INDIAN LASS(IRE), 6 ž. Kateřina Hlubučková 51,5 Dr. Lischka-Jelen
5 THE MOLE CATCHER(IRE), 8 ž. Jaromír Šafář 57,0  
6 REMINO(GER), 7 ž. Jan Verner 57,0  
7 CHARLES QUATRIEME(FR), 6 ž. Martin Laube 59,5 DS Dolní Moravice
8 ALDZARB(IRE), 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 62,0 Ramzan Kadyrov
9 FARAON, 5 ž. Petr Foret 57,0  
Startujících: 9
Škrtnuti: DANG GIA(GER), WINNER STARS
 
15:33 - 6.dostih (010407)
CENA SÁZEK BETINO
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1800 m - 40 000 Kč
1 LOOP LOVE(GB), 4 ž. Milan Zatloukal 57,0 Zámek Domoradice
2 SUN FOR LIFE(GB), 8 bj ž. Vendula Korečková 54,0  
3 SONYATTA, 4 ž. Jan Verner 53,0 DUE-daně, účetnictví, ekonomika
4 HAYLEY, 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 55,0 Stáj Dopa-Odložil
5 LADY`S MAN, 4 ž. Jiří Chaloupka 60,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
6 WHITE GHOST, 5 Michal Hrouda 50,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
7 CATHY PRINCESS, 5 ž. Martina Havelková 52,0  
8 LA LAGION, 6 Helena Pejšková, Ing. 58,5 Hippolit Star - Pejšková
9 HÁDÉS, 3 ž. Dušan Andrés 58,0 Galopp & FRIENDS s.r.o.
10 ČARODĚJKA, 7 s ž. Pavlína Filipová 53,5  
11 A DEE JOE(FR), 6 Michal Demo 57,0 Zámek Domoradice
12 CANDLE IN THE WIND, 4 ž. Jaromír Šafář 56,0 Filipův kůň
13 RIVERSIDE, 7 am. Petra Hrubá 54,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
14 LAKAR, 6 b ž. Martin Laube 56,0 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 14
Škrtnuti: LATRIB
 
16:03 - 7.dostih (010402)
CENA ARNY
R - cena III.kat. - 3 - 2400 m - 60 000 Kč
1 URBAN JOY(IRE), 3 ž. Milan Zatloukal 57,0 Wartov
2 ANGOSTURA(FR), 3 ž. Martin Laube 55,5 Zámek Domoradice
3 KRASAVA, 3 ž. Jan Rája 57,0 Stanislav Chudáček
4 WEGO DANCING(IRE), 3 ž. Jan Verner 55,5  
5 IZIRIS(POL), 3 ž. Jaromír Šafář 55,5 Gabriela-Trachtová
6 ORPHANTA, 3 ž. Jiřina Andrésová 52,5 DS Dolní Moravice
7 VILLON, 3 ž. Martina Havelková 57,0 Orling
8 CHANGING GUARD(IRE), 3 s ž. Bauyrzhan Murzabayev 55,5  
Startujících: 8 
16:34 - 8.dostih (010404)
CENA SILVERA
R - cena III.kat. - 4+ - 2400 m - 60 000 Kč
1 BAZALKA(IRE), 5 ž. Vendula Korečková 55,5  
2 FASCINATING HILL, 5 ž. Martina Havelková 57,5  
3 SHADOW MOON, 8 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 55,0 TARPON LINE - Stašková
4 SOLAR ECLIPSE(GB), 5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 59,0 TVD a.s.
5 SEEP(FR), 5 ž. Jaromír Šafář 61,0  
6 NIRGERA, 5 ž. Martin Laube 57,5 Stáj Fano
7 DZINFIZZ, 4 ž. Jan Rája 59,0 Luka-Vedral
8 SIENIT(GER*), 9 s ž. Petr Foret 57,0  
9 LUŽNICE(IRE), 5 ž. Jan Verner 57,5 Strojírna Litvínov
Startujících: 9
Škrtnuti: INDIAN LASS(IRE), TERRESCA
 
17:07 - 9.dostih (010408)
CENA SHARP FOCUSE
R - cena IV.kat. - 3 - 2400 m - 40 000 Kč
1 MIZURI, 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 57,0 Václav Neckář
2 KALGERTA, 3 ž. Martin Laube 55,5 Stall Philipphof(cz)
3 PORTATILE, 3 ž. Milan Zatloukal 57,5 Stáj El Halem Okleštěk
4 MARREE, 3 ž. Pavlína Filipová 55,5 Dream Sky
5 RUBIKON, 3 ž. František Vávra 57,0  
6 WASTE NO TIME, 3 ž. Jan Verner 60,0 DS Tasava
7 DAKAR, 3 ž. Ondřej Velek 60,0 Licehamr
8 ZLOMEK, 3 ž. Vendula Korečková 57,0 Novák - Kochánky
9 NIGERTA, 3 ž. Martina Havelková 55,5  
10 WANIKORO, 3 ž. Jaromír Šafář 55,5 Falun-Horová
11 PLAYMONKA, 3 ž. Jan Rája 58,5 Antonín Šimera-Landbau
12 VADEONA TWO, 3 ž. Petr Foret 58,5 Rabbit Trhový Štěpánov
13 NANCY, 3 ž. Jiřina Andrésová 54,0 Dr. Charvát
14 NASK, 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 DS Ponytrans
15 SEGRETON, 3 ž. Kateřina Hlubučková 56,5 Stáj Sokrates
Startujících: 15
Škrtnuti: FABRYAN, ORPHANTA, PŮLNOČNÍ JEZDEC, STEPIDA

Upozorňujeme účastníky dostihového provozu, že koně i průkazy koní musí být na závodišti k dispozici pro potřeby státního veterinárního dozoru (Rozhodnutí Č. j. SVS/2016/04 1635 – A ze dne 14. 4. 2016 vydané Městskou veterinární správou na žádost pražského pořadatele, TMM s. r. o.) a v zájmu zajištění bezproblémového průběhu dostihového dne nejpozději 1,5 hod. před začátkem prvního dostihu daného dostihového dne.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat