home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
05.10.2014 - Praha
13:01 - 1.dostih (011709)
CENA SPOLEČNOSTI G-SERVIS PRAHA (Memoriál Františka Huleše, EBF)
R - cena III.kat. - 2 - 1200 m - 60 000 Kč
1 URBI ET ORBI(GER), 2 ž. Martin Laube 54,5 Jezdecké potřeby Ostrava
2 LOOP LOVE(GB), 2 ž. Jaromír Šafář 55,0 Lokotrans
3 SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 2 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Racing Club Salvator
4 TIGUAN ŠIM, 2 Michaela Musialová 53,5 Alegres
5 SANTIN(IRE), 2 ž. Jan Verner 56,0 Strojírna Litvínov
6 SEMANTÝNA, 2 ž. Vendula Korečková 56,0 BoKa Seniors
7 TAPAJO(GER), 2 ž. Petr Foret 56,0 Stáj Sokrates
8 FEJZBUK, 2 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58,0 Stáj Lucie - Derych
9 OLD BEER, 2 Kateřina Hlubučková 53,5 Stáj Dubice
Startujících: 9 
13:31 - 2.dostih (011707)
CENA SPOLEČNOSTI ELEKTROTRANS
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1200 m - 40 000 Kč
1 VALMONT, 5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58,5 Challenger Horse
2 BLACKANDGREEN(GB), 5 Nikola Petrlík 58,0 Václav Neckář
3 MONRRO, 3 ž. Petr Foret 56,0  
4 GIRL OF FIRE, 3 ž. Martin Laube 55,5 Trophy - Vajsnerová
5 TAGUGU(GER), 4 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Stáj Sokrates
6 LAVERONI, 3 ž. Jan Verner 53,5 Spedica Logistic s.r.o - Kub
7 FABRITTANA, 3 Michaela Musialová 48,0 Rabbit Trhový Štěpánov
8 AKADEMIA(IRE), 4 ž. Jaromír Šafář 60,0 Reafin s.r.o.
9 ERAGON, 6 am. Veronika Marková 55,0  
10 WYOMING, 3 ž. Dušan Andrés 58,5  
11 ULTIMA, 4 ž. Vendula Korečková 53,0 Sherpa-Šimčík
12 POULINE, 3 ž. Milan Zatloukal 59,0 Brigantia
Startujících: 12
Škrtnuti: ARTAGAN, CAILEAN, HIDEKI DANON(GB), LENZIR, VAGUELY WINGS(AUT), VLASTNOST
 
14:01 - 3.dostih (011703)
CENA CHOVATELSKÉHO KLUBU FITMIN A SPOLEČNOSTI IDS PRAHA
R - cena III.kat. - 2 - 1600 m - 60 000 Kč
1 RHEEDIA, 2 ž. Jan Verner 55,0 Stáj JB
2 MONDEGO BAY, 2 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 GOLDEN IRENE, 2 ž. Jaromír Šafář 57,0 Rabbit Trhový Štěpánov
4 NANA ANGELA(GER*), 2 ž. Petr Foret 57,0 DS Pegas
5 CHARISMATIC, 2 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58,0 Stáj Hradec
6 FABRISCO, 2 Radek Man 58,0  
7 PHANTASIE, 2 ž. František Vávra 57,0  
8 MONARCHO, 2 ž. Milan Zatloukal 58,0 DS Ponytrans
9 ORION HOUSE, 2 ž. Vendula Korečková 57,0  
10 CHERRIES, 2 ž. Dušan Andrés 57,5 Quartis-Zámecký Vrch
11 NAMBRA, 2 Kateřina Hlubučková 52,5 Stáj Zahájí
12 SONYATTA, 2 ž. Michal Mach 56,0 DUE-daně, účetnictví, ekonomika
Startujících: 12
Škrtnuti: OLD BEER
 
14:40 - 4.dostih (011708)
CENA SPOLEČNOSTI D&Z
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1600 m - 40 000 Kč
1 TALBEC, 6 Kateřina Hlubučková 53,0 Stáj Talcum-Jirka
2 NAMID STAR(FR), 3 ž. Milan Zatloukal 59,5 BoKa Seniors
3 TROPICAL BOND, 3 ž. Petr Foret 57,0 Buc-Film
4 SUN FOR LIFE(GB), 6 ž. Jaromír Šafář 58,0 Stáj KUFR
5 EARLIEN, 8 žk. Simona Molková 48,0  
6 D`ARTAGNAN, 5 am. Lenka Rájová 58,0  
7 MONELLA, 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 59,5 Majo Slavíček
8 CAILEAN, 4 Markéta Pátková 49,0 EŽ Praha a.s.
9 COME LYPI, 4 Michaela Musialová 48,0  
10 PETINGO DANCER, 3 ž. Vendula Korečková 55,0 Hera
Startujících: 10
Škrtnuti: EL CAMINO(FR), LUCKY HORSE(POL), MACK THE KNIFE, SAVAGE
 
15:11 - 5.dostih (011708)
CENA SPOLEČNOSTI KOMTES CHRUDIM
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1600 m - 40 000 Kč
1 FAST GABRIEL(FR), 4 Michaela Musialová 48,0 Pod Kopečkem
2 TWINKY, 3 Markéta Pátková 49,0 Stáj Pěčín - Jelen
3 DILINGER(GER), 5 ž. Jiří Chaloupka 59,0  
4 OUR LASS(IRE), 4 Kateřina Hlubučková 57,5 Lokotrans
5 LARIKA, 6 ž. Petr Foret 58,0 Eva Nieslaniková
6 ADRASTEIA(GB), 4 ž. Jaromír Šafář 56,0 KI Racing
7 QUIMBY(FR), 3 ž. Michal Mach 59,5 Vinklárek-Dešná
8 LEMESÍNA, 4 ž. Jan Verner 55,0 Lokotrans
9 NOWITKA, 4 ž. Martin Laube 53,0 Juwital - MCH - Pejšková
10 ARMEA, 7 ž. Vendula Korečková 53,0  
Startujících: 10 
15:40 - 6.dostih (011704)
CENA SPOLEČNOSTI PRAŽSKÉ VODOVODY A KANALIZACE
R - handicap III.kat. - 3+ - 1600 m - 60 000 Kč
1 AGRESE, 6 Radek Man 58,0  
2 LA LAGION, 4 Michaela Musialová 48,0 Hippolit Star Pejšková
3 LARAN(IRE), 6 am. Martina Luková 60,0 DS MAENTIVA
4 FREDDIE MERC(IRE), 6 ž. Petr Foret 59,0 Vysmátí a spokojení
5 TYCHO BRAHE(IRE), 4 ž. Jaromír Šafář 56,5 Joly
6 LABEL FIVE, 7 ž. Martin Laube 53,0 DS Go
7 MALÝ MOŘSKÝ PRINC, 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 54,0  
8 A DEE JOE(FR), 4 Kateřina Hlubučková 48,5 Lokotrans
Startujících: 8
Škrtnuti: DETEKCE, FUR COAT(FR), SKY ARROW(FR), YES MAN(FR)
 
16:05 - 7.dostih (011701)
VELKÁ CENA EXPA NAILS (12. Memoriál Harryho Petrlíka)
R - cena II.kat. - 3+ klisny - 1600 m - 100 000 Kč
1 ARONITA POND, 3 Nikola Petrlík 56,5 Sherpa-Šimčík
2 BASIC BARA(IRE), 3 ž. Martin Laube 56,5 Syndikát V3J
3 NIDARA(FR*), 4 ž. Petr Foret 59,0  
4 MAMBO LADY(FR), 6 ž. Jaromír Šafář 58,0 Stáj MON-GOL Svinčice
5 DANCING MELODY, 5 ž. Michal Mach 58,0 DS Kompresory - Kopřiva
6 KOBI(GER), 4 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Protendon-Hulínský
7 DARIANE(IRE), 3 Michaela Musialová 56,5 DAR
8 PRINCEZNA ARABELA, 3 ž. Vendula Korečková 56,5 Staňka Uherčice
9 DIANA ROSENSTURM, 3 ž. Milan Zatloukal 57,5 Stajňa Patrik Senica
10 DALLY HIT(IRE), 3 Helena Pejšková, Ing. 57,5 Hippolit Star Pejšková
11 SAPSIREE(IRE), 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 60,5 Joly
12 NOVELLETTE(GER), 4 ž. Jan Verner 58,0 SV Vondra GAIN
13 DETEKCE, 3 Kateřina Hlubučková 56,5 Vrba Rokytnice Slavičín
Startujících: 13 
16:35 - 8.dostih (011702)
CENA SPOLEČNOSTI STASANET (Memoriál Josefa Šacha)
R - handicap II.kat. - 3+ - 2400 m - 100 000 Kč
1 SHADOW MOON, 6 ž. Vendula Korečková 53,0 TARPON LINE - Stašková
2 WHITNEY RISK, 4 ž. Petr Foret 56,0  
3 BRUTAL ROCCO(IRE), 5 ž. Michal Mach 57,0 YOKO
4 KHALIDOR(GER), 4 ž. Martin Laube 53,0 Valgroup
5 YES MAN(FR), 6 ž. Bauyrzhan Murzabayev 53,0 J.T.K.-Bečková-Germič
6 LORD BECCARI, 4 ž. Jan Verner 53,5 Falun
7 CHARROS, 3 Kateřina Hlubučková 48,0 Orling
8 PAT`S GOLD, 5 ž. Dušan Andrés 57,5 Stajňa Corinne ČR
9 CLASA CAFE, 4 Michaela Musialová 48,0 Stáj VB-Váňa
10 VER, 8 ž. Jaromír Šafář 56,5 Reafin(PL)
Startujících: 10 
17:06 - 9.dostih (011706)
CENA SPOLEČNOSTI PROTRADE
R - cena IV.kat. - 3+ - 2200 m - 40 000 Kč
1 SWAKOPMUND(GER), 9 žk. Simona Molková 55,5 SŠ dostihového sportu
2 RADBUL, 3 Miroslava Přibylová 55,5  
3 FASCINATING HILL, 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 56,0 EŽ Praha a.s.
4 KLEONNE, 3 Kateřina Hlubučková 52,0 Vrba Rokytnice Slavičín
5 WELL RISK, 3 ž. Dušan Andrés 57,5 Challenger Horse
6 ROLLING OCEAN, 10 ž. Petr Foret 59,0 DS Hála
7 OSTKÖNIG(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 55,0 Zdeněk Kavka
8 KÁRL, 3 ž. Michal Mach 55,0 Alice Zimčíková
Startujících: 8
Škrtnuti: ČÁRYREJKA, CHEROKEE ROSE, PORTUGAL, TRUE DREAM
 

POMUCKY:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka