home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 



STARTOVNÍ LISTINA NA
17.09.2022 - Slušovice
13:00 - 1.dostih (030406)
Cena společnosti Jezdecké potřeby Mon Cheval s.r.o.
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3600 m - 50 000 Kč
1 SORGAN, 4 Miloslava Sedláková 63,0 DS Rous
2 NAYEFA(GB), 4 Jakub Kocman 63,0 DS Kompresory - Kopřiva
3 QUENTY, 4 Ján Mach, MVDr. 63,0 Syndikát 2020 - Piruch
4 CAPE FREEDOM(IRE), 7 ž. Marcel Novák 68,0 EŽ Praha a.s.
5 ENFIELD GREY(IRE), 5 s ž. Marek Stromský 68,0 Jezdecké potřeby Ostrava
6 MEGHAN(FR), 4 s ž. Martin Cagáň 68,0 Lokotrans Slovakia (SVK)
7 KURIERKA(GB), 4 am. Tereza Polesná 64,0 Stáj Agropodnik Dvorce
8 HALÍBELA, 6 Martin Vizváry 68,0 JK Radkova Lhota-Foukal
9 SANSA, 4 Adam Čmiel 64,0 DS Malá Morávka
10 DAŘBUJÁN, 4 ž. Jan Odložil 69,5 Pavel Odložil
11 ALMANY, 11 b ž. Petr Tůma 70,5 Šomanová Lenka-Lipina
Startujících: 10 
13:31 - 2.dostih (030405)
Cena společnosti Průmyslové podlahy Plaček, s.r.o. a společnosti Pila Surý, s.r.o.
PP - cena IV.kat. - 3 - 3400 m - 50 000 Kč
1 WOODEN INDIAN(FR), 3 am. Tereza Polesná 65,5 Sendy Kovy Ostrava
2 SEVERANKA, 3 Adam Čmiel 64,5 EŽ Praha a.s.
3 CAROLIN(GER), 3 ž. Jan Odložil 68,0 EŽ Praha a.s.
4 HASHTAG JAPE, 3 Dana Bořánková 65,0 Vlček - Autodoprava.CZ
5 SUNNY(IRE), 3 b ž. Martin Cagáň 68,0 Lokotrans Slovakia (SVK)
6 NICADUR, 3 Ján Mach, MVDr. 65,5 DS Malá Morávka
Startujících: 5 
14:19 - 3.dostih (030402)
Cena hejtmana Zlínského kraje
R - cena III.kat. - 2 - 1600 m - 45 000 Kč
1 DON HUGO(FR), 2 ž. Martin Laube 57,0 Dr. Charvát
2 ORLA, 2 ž. Martina Havelková 56,0 EŽ Praha a.s.
3 FRENCH SURFER(FR), 2 ž. Jiřina Andrésová 57,0 Vocetka
4 LITTLE LORD(GER), 2 ž. Jaromír Šafář 56,0 K-K Metal a.s.
5 STEVE, 2 Taťána Mášová 54,5 Tide Trade s.r.o.
6 KENSHI, 2 žk. Jozef Takács 55,0 Stáj Polouček
8 NICARON, 2 ž. Peter Hodáň 56,0 DS Malá Morávka
9 VALENCIA ROSE, 2 ž. Michal Hrouda 55,0 Syndikát Varzea
10 PARIS OF TAI CHI(GB), 2 Dana Bořánková 55,0 Syndikát 2007
Startujících: 9
Škrtnuti: OLD SCHOOL
Nestart. - odvážen: FRISKO

 
14:48 - 4.dostih (030403)
Cena společnosti D Plast
R - handicap III.kat. - 3+ - 1800 m - 45 000 Kč
1 VADETABERRY, 5 ž. Martin Laube 60,5 DS DRAPE
2 NARGOTA, 5 Taťána Mášová 49,5 Stáj Filip
3 FLY AMICO(FR), 5 ž. Jiřina Andrésová 60,0 www.Piruch.cz
4 VALMONT OHNE, 10 Dana Bořánková 55,5 Rabbit Trhový Štěpánov
5 PALOMINA(FR), 5 ž. Michal Demo 57,0 Stáj Sáňka-Vymazal
6 CALORIFIC(IRE), 6 ž. Jaromír Šafář 60,5 K-K Metal a.s.
7 LORELLY, 4 ž. Martina Havelková 50,0 Stáj Latén
8 SHEM HA MEFORASH(IRE), 3 am. Tomáš Roman 48,0 R & L
9 BIG BEN, 6 b am. Jindřich Fabris 59,0 Stáj Success (CZ)
Startujících: 9
Škrtnuti: FABLE, STAY BY ME(POL)
 
15:19 - 5.dostih (030407)
Cena senátora Ing. Tomáše Goláňe - 3. dostih seriálu
Stcc - cena III.kat. - 4-5 - 4200 m - 80 000 Kč
1 GO CANADA(IRE), 5 ž. Jan Odložil 70,0 EŽ Praha a.s.
2 RENASI, 5 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Stáj Mikon
3 DUMON ROCLAY(FR), 5 žk. Marcel Novák ml. 65,5 EŽ Praha a.s.
4 FORNELLI(FR), 4 ž. Marcel Novák 68,0 Vocetka
5 CENNÝ MONARCHO, 4 bj Adam Čmiel 65,0 DS Ponytrans
6 SOLOGNOTE(FR), 5 ž. Petr Tůma 68,0 Rustikal HC s.r.o.
7 SALIVANO(POL), 4 Jakub Kocman 63,5 ALEMMAS
8 SAMER, 5 Ján Mach, MVDr. 67,5 DS Malá Morávka
Startujících: 8
Škrtnuti: EDREMI(FR)
 
16:03 - 6.dostih (030401)
Cena společnosti TIPSPORT
R - cena III.kat. - 3+ - 1100 m - 45 000 Kč
1 NOTEX, 3 ž. Peter Hodáň 54,0 Mersin
2 BOUŘKA, 11 Taťána Mášová 54,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
3 ALEXANDR(IRE), 9 žk. Petra Zedková 51,5 Stáje Těchov
4 NÁTURA, 6 am. Tomáš Roman 51,5 Colegium Racing
5 EMINENS, 4 Miloslava Sedláková 51,0 Bělka-Racing
6 NOWAN, 7 ž. Michal Demo 58,0 www.stajhanacek.cz
7 FABLE, 6 žk. Marcel Novák ml. 59,0 Krásno-Podhányi
8 GOLDEN WARRIOR, 4 ž. Martina Havelková 58,0 Mersin
9 DAPA, 7 Sofie Kvízová 57,0 K-K Metal a.s.
10 JUVANA(FR), 5 b ž. Jiřina Andrésová 56,5 DS Helen
Startujících: 9 
16:36 - 7.dostih (030404)
Cena místní organizace SPD
R - handicap IV.kat. - 3+ - 2200 m - 30 000 Kč
1 REFLEX, 5 ž. Michal Demo 56,0  
2 RABBIT RULER(IRE), 4 ž. Jaromír Šafář 56,0 Rabbit Trhový Štěpánov
3 ETERNITY, 6 j Sofie Kvízová 56,5 RH Racing - Holčák R.
4 SUN RAIN(SVK), 5 am. Tomáš Roman 50,0 Stáj Vymazal
5 AZDAR(FR), 7 ž. Jiřina Andrésová 59,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
6 MISS LATVIA(IRE), 5 ž. Michal Hrouda 52,0 Figaro
7 BOSTONSHAMAL, 4 Taťána Mášová 49,0 Matyáš a Tobiáš Mimra
8 GALÉRA, 6 b ž. Martina Havelková 50,0 TIPPLER Group s.r.o.
9 CENNÝ EMAIL, 3 žk. Petra Zedková 51,0 DS Ponytrans
10 TAELL, 7 ž. Peter Hodáň 55,5 DS Ondra, Matyáš+Flash
Startujících: 9 
17:01 - 8.dostih (030408)
Vzpomínka na MVDR. Hrbáčka a MVDr. Černockého (s prémií pro nejlepšího koně českého chovu)
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4800 m - 50 000 Kč
1 THE BAR IS CLOSED(FR), 7 Jakub Kocman 71,0 Hospůdka Malá-Hradčany
2 EDREMI(FR), 5 ž. Martin Liška 68,0 TVCK Radslavice-Složil
3 BARSALA DE ELIS, 6 Dana Bořánková 63,0 DS Moravia Magna
4 MARKOS, 8 Adam Čmiel 67,0 DS Malá Morávka
5 MEDI JAPE, 5 b ž. Jan Odložil 70,0 Hvozd-Popelka-Hanák
6 LETEGERTO, 9 ž. Marcel Novák 71,5 TIPPLER Group s.r.o.
Startujících: 6 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat