home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
06.08.2022 - Pardubice
13:06 - 1.dostih (040508)
Cena patriotů moravských vín
PP - cena IV.kat. - 3 - 2800 m - 60 000 Kč
1 SARDINIE, 3 ž. Jan Odložil 68,0 BoKaBau s.r.o.
2 NANAMIXA(FR), 3 Daniel Vyhnálek 63,0 DS Pegas
3 ET TU BRUTE(POL), 3 Pawel Palczyński 66,0 Konary (POL)
5 LA SALINERO(GER), 3 ž. Ondřej Velek 68,0 Michael Grimmingger
7 PERCEIVABLE(GB), 3 ž. Marcel Novák 69,0 Roman
8 KÖNIGIN LUCIA(GER), 3 ž. Jan Kratochvíl 66,0 Gestüt Elsetal - Váňa
9 VERSION D`HASPEL(FR), 3 ž. Rostislav Benš 66,0 Wieslaw Jakub Kartus
10 WIKY CABADAJ, 3 žk. Marcel Novák ml. 63,0 Hospůdka U Nováků
11 NICADUR, 3 ž. Jaroslav Myška 68,0 DS Malá Morávka
  FORT MEDOC(FR), 3 ž. Jan Faltejsek 68,0 Dr. Charvát
Startujících: 9
Škrtnuti: STORMMY, SUPREME VEGA(FR)
Nestart. - odvážen: BUCK`S BARAKA(FR)

 
13:41 - 2.dostih (040505)
Cena společnosti Tipsport
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3300 m - 60 000 Kč
1 VANESSE(FR), 10 j ž. Ludovic Solignac 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
2 EDREMI(FR), 5 ž. Martin Liška 68,0 TVCK Radslavice-Složil
3 KAPJAHR(FR), 7 j ž. Ondřej Velek 69,0 Scuderia Aichner SRL
4 HIGH IN THE SKY(FR), 5 A 1/2j ž. Jan Faltejsek 69,0 DS Pegas
5 IMPHAL(POL), 9 b ž. Jan Odložil 71,0 Quartis-Zámecký Vrch
6 TERESIAN, 5 A 1/2s ž. Jaroslav Myška 68,0 DS Malá Morávka
7 CHARISMATIC, 10 ž. Marcel Novák 70,0 EŽ Praha a.s.
8 KING`S SHILLING(USA), 8 ž. Lukáš Matuský 69,0 AGA-Vlachovice
9 FORMAN(FR), 7 A 1/2 Jakub Kocman 68,0 DS JOKI - Ilíková
Startujících: 9
Škrtnuti: SAUL(GB)
 
14:20 - 3.dostih (040504)
Pohár BICZ holding 2022
Stcc - cena III.kat. - 4 - 3600 m - 90 000 Kč
1 ROXIE ROSE(GER), 4 ž. Rostislav Benš 66,0 St. John`s
2 PRINCE OF LYRA(IRE), 4 ž. Jaroslav Myška 68,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
3 COUPSTAR(FR), 4 ž. Jan Faltejsek 69,5 Dr. Charvát
4 CHARLESTON CHARLIE(IRE), 4 Jakub Kocman 66,5 Ramzová
5 SOUL OF DUBAI(FR), 4 j ž. Jan Odložil 68,0 Vocetka
6 REGGAETON, 4 s ž. Martin Liška 68,0 Wrbna Racing
7 GOLDEN NIGHT(FR), 4 ž. Ondřej Velek 66,0 Happy Horse
8 KMOTR(IRE), 4 Adam Čmiel 66,5 Zeas Staré Hradiště
9 ARION(GER), 4 ž. Lukáš Matuský 68,0 Meridian
10 SALIVANO(POL), 4 ž. Jan Kratochvíl 68,0 ALEMMAS
Startujících: 10 
14:57 - 4.dostih (040502)
Cena města Pardubic – Cena Registany
Stcc - cena II.kat. - 4+ klisny - 4150 m - 120 000 Kč
1 NIKEANDNEMESIS(IRE), 6 j ž. Lukáš Matuský 69,0 Joly
2 SHEHREZADA, 5 j Pawel Palczyński 68,5 JEMP - Růžičková
3 JACQUELINE, 5 ž. Jan Faltejsek 69,0 Stáj Moudrý
4 ALEGORIA, 10 Jakub Kocman 69,0 ALEMMAS
5 MAKOVÁ PANENKA, 7 ž. Jan Odložil 69,5 DS Ponytrans
6 GIANNINA(IRE), 4 Adam Čmiel 64,0 Statek Blata Český Ráj I
7 THERESIE(IRE), 5 j ž. Ondřej Velek 68,5 Statek Blata Český ráj
8 YARA, 10 ž. Ludovic Solignac 68,5 Quartis-Zámecký Vrch
9 ZTRACENKA, 6 ž. Jaroslav Myška 69,5 Nýznerov
Startujících: 9
Škrtnuti: ANTALGIQUE(FR), QUEENTERA(GB)
 
15:35 - 5.dostih (040501)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. - III. kvalifikace na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1 SACAMIRO, 9 ž. Jan Faltejsek 70,0 Jezdecký oddíl Beňov
2 STRING(GER*), 9 ž. Petr Tůma 70,0 K-K Metal a.s.
3 MR SPEX(GER), 8 ž. Jan Kratochvíl 70,0 Lokotrans
4 AENEAS(IRE), 8 j ž. Lukáš Matuský 70,0 Statek Blata Český ráj
5 DULCAR DE SIVOLA(FR), 9 Josef Borč 70,0 DiJana Dobšice
6 ZATARO, 9 ž. Jaroslav Myška 70,0 Ramzová
7 DUSIGROSZ(FR), 9 s ž. Ondřej Velek 70,0 Joly
8 THREE IS COMPANY(IRE), 8 ž. Rostislav Benš 70,0 Lars-Åke Enström (SWE)
9 ANGOSTURA(FR), 9 ž. Pavel Kašný 70,0 Zámek Domoradice
10 PLAYER, 10 ž. Marcel Novák 70,0 Nýznerov
11 CHICNAME DE COTTE(FR), 10 A 1/2bj ž. Ludovic Solignac 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
12 ARGANO, 8 ž. Martin Liška 70,0 Marek Šimák
13 FLY FILO FLY(ITY), 8 ž. Marek Stromský 70,0 Scuderia Tania-Váňa
14 LOMBARGINI(GER)*, 11 ž. Jan Odložil 70,0 EŽ Praha a.s.
Startujících: 13 
16:19 - 6.dostih (040503)
Pohár patriotů moravských vín
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4000 m - 90 000 Kč
1 GIORGIONE(GB), 5 s ž. Ondřej Velek 70,0 Jasna
2 AVERIS, 5 j ž. Jan Kratochvíl 65,0 Lokotrans
3 THE BAR IS CLOSED(FR), 7 Jakub Kocman 63,0 Hospůdka Malá-Hradčany
4 ROYAL GINO(GER), 9 ž. Jaroslav Myška 70,0 Štangel Racing (SVK)
5 LAVERNO, 7 s ž. Marcel Novák 71,5 Pecka-Horse
6 KING HEART(GER), 7 ž. Pavel Kašný 72,0 EŽ Praha a.s.
7 LEO FANTASTICO(GER), 8 ž. Jan Faltejsek 69,5 www.trdelnik.com-Luka
8 HAMIS(POL), 6 Daniel Vyhnálek 63,0 Stajňa Corinne ČR
9 BEAU FIXE(FR), 6 j ž. Ludovic Solignac 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
10 ČÁRYJAPE, 5 Adam Čmiel 70,5 NUTRIN
11 KUBALI(IRE), 9 ž. Lukáš Matuský 71,0 Vasury Kolesa
Startujících: 11
Škrtnuti: FOREVER DRY(GER)
 
16:55 - 7.dostih (040507)
Cena společnosti K-K METAL, a.s.
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3900 m - 60 000 Kč
1 FIGARO DES BORDES(FR), 7 ž. Lukáš Matuský 69,0 Meridian
2 QUEEN(GER), 5 ž. Rostislav Benš 66,0 Wieslaw Jakub Kartus
3 MEERADLER(GER), 5 ž. Ondřej Velek 68,0 Avatara s.a.
5 CARLITO(IRE), 6 s ž. Jaroslav Myška 72,5 Stajnia Junga (POL)
6 HO MY GOD(FR), 5 A 1/2j ž. Jan Faltejsek 72,0 DS Pegas
7 DUNDEE, 6 ž. Jaroslav Myška 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 5
Škrtnuti: DOUBLE LUCK(IRE), EDREMI(FR), ONE WAY TICKET(SRB), YANK
Nestart. - odvážen: KÖNIG SAMUR(GER)

 
17:36 - 8.dostih (040506)
Cena stáje QUARTIS-ZÁMECKÝ VRCH
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 4500 m - 60 000 Kč
1 BUISENESS SIVOLA(FR), 11 Josef Borč 63,0 DiJana Dobšice
2 MEDI JAPE, 5 Jakub Kocman 64,0 Hvozd-Popelka-Hanák
3 GODFREY(FR), 6 A 1/2 Daniel Vyhnálek 69,0 DS Pegas
4 DUMON ROCLAY(FR), 5 žk. Marcel Novák ml. 66,5 EŽ Praha a.s.
5 SWAN PRINCESS, 6 j ž. Rostislav Benš 65,0 EŽ Praha a.s.
6 ELSID(FR), 5 ž. Jan Faltejsek 66,5 Cardboard
7 RONALDO KING, 7 Dana Bořánková 67,5 K-K Metal a.s.
8 PIRANIYA(UKR), 8 ž. Martin Liška 69,5 Vocetka
9 QUEENTERA(GB), 7 Veronika Řezáčová 63,0 Michaela-Hruboš
10 WISE RULER(GB), 6 ž. Lukáš Matuský 70,0 Meridian
11 BABILONIA(IRE), 9 s Adam Čmiel 69,0 Cross Club 52
12 SEXY LORD, 6 j Pawel Palczyński 68,5 HC Amphora-Hora
13 MARKOS, 8 ž. Jaroslav Myška 68,0 DS Malá Morávka
14 NON STOP(AUT), 8 ž. Ondřej Velek 66,0 Stall Pinot
15 LA BEAUTÉ, 5 ž. Jan Kratochvíl 65,0  
Startujících: 15 
18:19 - 9.dostih (040509)
Cena podporovaná společností AGROVENKOV, o.p.s.
R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 40 000 Kč
1 MODRAVA, 7 Lenka Kvapilová 60,0 EŽ Praha a.s.
2 BOULE DE NEIGE(FR), 4 am. Erik Linhart 59,0 Statek Chyše-Váňa
3 NAARDEN(IRE), 5 Adam Čmiel 66,5 DS GAUDIUM
4 ENFIELD GREY(IRE), 5 s ž. Vendula Korečková 66,0 Jezdecké potřeby Ostrava
5 GLAVALINO(SRB), 10 Lukáš Matuský 66,5 Stáj Success (CZ)
6 CAMELOT(GER), 4 s am. Anna Lebdušková 61,0 Gestüt Weiherwiesen
7 ČAROVNÁ, 4 Michal Kopczyk 59,0 DS Malá Morávka
8 VALDOBBIADENE(FR), 4 b Jan Faltejsek 66,0 Aryman-Divoky
9 TASMANIE, 4 am. Amálie Vacková 57,5 PF Ludmírov
10 LE CONQUERANT(FR), 5 Sofie Kvízová 62,5 AGA-Vlachovice
Startujících: 10 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat