home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 



STARTOVNÍ LISTINA NA
26.06.2022 - Praha
14:02 - 1.dostih (010706)
CENA VÝŽIVOVÝCH PROGRAMŮ FITMIN
R - cena III.kat. - 2 - 1200 m - 60 000 Kč
1 BABY SUMMER, 2 s Lucie Fialová 55,0 DS Mladecko
2 DANGEROUS, 2 ž. Jiří Palík 56,0 ČP Syndikát - Pejšková
3 IMPERIO, 2 ž. Jan Verner 56,0 Zbyněk Englic
4 SWEET FRANCISKA, 2 ž. Michal Demo 57,0 Dobrovolný
5 STRATOVARIUS, 2 ž. Jaromír Šafář 58,0 DS Radim Bodlák
6 SUNNY STAR, 2 ž. Martina Havelková 58,0 Willingly
7 FATRA LUC, 2 s ž. Vendula Korečková 56,0 Z Vršku
Startujících: 7
Škrtnuti: AIR AMICA, AMBER ROSE, AMIGO, ARZAAN(IRE)*, BETHANY, CAESARIUS, CALISTGITULLKA, CARRERA, CARROT, CLAUDIO, COLDINA, CORNELL, DJERGERTON, FARSHAY, GOLDEN FOX, GRATULACE, KENSHI, LADY GO, LA VANESSA, LOWE WOLE, MAYDALENA, MIKROP TWO, NEZWA, N`OUBLIE PAS, OLD EAGLE, OLD SCHOOL, ORLA, ORWIN, RALPH, RAPETTI, SENSI TOP, VALENCIA ROSE, WALERIE, WILLEMINE, WISTERI
 
14:49 - 2.dostih (010703)
18. SPRINTERSKÁ CENA CHUCHLE ARENY PRAHA
R - cena I.kat. - 3+ - 1200 m - 150 000 Kč
1 MANOLLA, 9 ž. Petr Foret 56,5 Dagmar Dostálová
2 GENTLEMAN JACK(SVK), 8 ž. Jaroslav Línek 60,0 7 Horse (SVK)
3 WORTH CHOICE(IRE), 6 ž. Jiří Palík 60,0 Vasury Kolesa
4 MANOAMANO(FR), 6 j ž. Tomáš Lukášek 60,0 MUDr. Eva Nieslaniková
5 ZELOTE(FR), 5 j ž. Alexis Pouchin 58,0 Leram
6 CHOP CHOP(IRE), 6 s ž. Anna Van den Troost 56,5 Stáj Arenzo
7 KATHY AMES(FR), 5 ž. Adam Florian 57,0 MBE
8 LAILAHO, 4 ž. Martin Laube 60,0 Lokotrans
9 MORMILL(GB), 9 ž. David Liška 58,0 Dr. Lischka-Jelen
10 ARKHANGELSK(IRE), 3 Lucie Fialová 57,0 ARS
11 MOLLYS BEST(FR), 8 s ž. Pavlína Filipová 58,0 Stáj Filip
12 DRISH VENTURE(IRE), 4 s ž. Jaromír Šafář 58,0 Meridian
Startujících: 12 
15:27 - 3.dostih (010704)
19. TATTERSALLS MILE
R - cena I.kat. - 3+ - 1600 m - 150 000 Kč
1 SALAR ISLAND(ITY), 5 ž. Ricardo Sousa Ferreira 59,5 Luka-Vedral
2 PACE MAN(SWI), 6 b ž. Jiří Chaloupka 59,5 Stall KSK
3 ENTEI(IRE), 4 b ž. Milan Zatloukal 59,5 Steffen Molks
4 ZARIYANNKA(IRE), 5 j ž. Radek Koplík 58,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
5 POLITICUM(FR), 6 ž. Jiří Palík 59,5 The Sons of Sharpour
6 QUESSIGNY(FR), 3 ž. Jan Verner 55,0 Meridian
7 MANDARIN(FR), 4 ž. Borja Fayos Martin 59,5 Bella horse
8 PLANTEUR`S WHISKEY(FR), 5 ž. Michaela Musialová 59,5 Dara Racing
9 CAUCASIAN(IRE), 3 Lucie Fialová 55,0 The Sons of Sharpour
Startujících: 9
Škrtnuti: KAPTAIN JOE(SVK)
 
16:09 - 4.dostih (010702)
63. ZLATÝ POHÁR ARMÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
R - cena I.kat. - 4+ - 2400 m - 150 000 Kč
1 ODSONNE(FR), 4 ž. Jiří Chaloupka 59,0 Petr Janeček
2 WELLUNCA, 5 ž. Adam Florian 57,5 EPICOS
3 PREMIER LION(FR), 7 s ž. David Liška 59,0 Syndikát V3J
4 SAPIENTI, 7 ž. Martina Havelková 58,0 Candy & Aqua
5 GRIGRI DE LANCRAY(FR), 6 ž. Václav Janáček 58,0 Přikryl s.r.o.
6 CAPE FREEDOM(IRE), 7 ž. Jaime Gelabert Bautista 59,0 DS Radim Bodlák
7 BESTHON(FR), 4 ž. Martin Laube 59,0 Vimar (SVK)
8 RABBIT RED JAZZ(IRE), 4 ž. Jaroslav Línek 59,0 Rabbit Trhový Štěpánov
9 IMSEXYANDIKNOWIT(IRE), 6 ž. Ricardo Sousa Ferreira 56,5 Galopp & FRIENDS s.r.o.
10 MANNIX(FR), 5 ž. Jiří Palík 58,0 PP Zámrsk
11 ARCTURUS(IRE), 6 ž. Jaromír Šafář 58,0 Meridian
12 REX OF THUNDER(GB), 4 ž. Michal Demo 59,0 Stáj Březová
13 ROYAL RIGHT(IRE), 4 ž. Milan Zatloukal 59,0 Statek Blata Český ráj
14 POPINJAY(FR), 6 ž. Jan Verner 58,0 DB LOGISTIC s.r.o.
Startujících: 13
Škrtnuti: BRILLIANT STAR(GER)
 
16:52 - 5.dostih (010701)
102. CPIPG ČESKÉ DERBY
R - cena Gd-3 - 3 klisny a hřebci - 2400 m - 1 800 000 Kč
1 ASHAT(FR), 3 ž. David Liška 58,0 Lokotrans
2 WELL PREPARED(GER), 3 ž. Jaromír Šafář 58,0 K-K Metal a.s.
3 SECRET PEET(IRE), 3 s ž. Borja Fayos Martin 58,0 Bella horse
4 TOTALLY GOLD(IRE), 3 ž. Alexis Pouchin 56,5 Statek Blata Český ráj
5 FASCING ROCK(IRE), 3 ž. Vendula Korečková 58,0 Stanislav Chudáček
6 ZARACAMPA(FR), 3 ž. Tomáš Lukášek 56,5 DS Pegas
7 QUEEN OF BEAUFAY(FR), 3 ž. Petr Foret 56,5 DS Pegas
8 SHABANA(GER), 3 ž. Martin Laube 56,5 MS Racing
9 AMERICAN CHARLIE(FR), 3 ž. Ricardo Sousa Ferreira 58,0 Vocetka
10 DARLING IN PINK(FR), 3 b ž. Václav Janáček 58,0 Lokotrans
11 APOLLON(GER), 3 b ž. Radek Koplík 58,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
12 ARIOLO(GER), 3 ž. Jiří Palík 58,0 Joly
13 STRONGER TOGETHER(GB), 3 bj ž. Milan Zatloukal 58,0 Statek Blata Český ráj
14 AGADIR GOLD(IRE), 3 ž. Jan Verner 58,0 R+P Topičovi
15 ZAMICO, 3 ž. Jaroslav Línek 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
16 CHARMBRUCK(FR), 3 ž. Jaime Gelabert Bautista 58,0 Vocetka Kamil
17 LIKE MAGIC(FR), 3 j žk. Sabina Mokrošová 58,0 Hana Veselá
18 KORVETTE(GER), 3 ž. Martina Havelková 56,5 Castor
Startujících: 16
Škrtnuti: AIGLE VAILLANT(FR), ALAMAG(GB), ALZIR(GB), ANGE PITOU(FR), BARON WESTMINSTER(FR), BLESSED RIVER(FR), CAUCASIAN(IRE), CONNIE, COSTA SMERALDA(GB), FREHEL(FR), GALLANTICUS(IRE), GASPARINI, GASTON, GENEZE, GOOD REVANCHE(FR), HADAR(IRE), HELLO HOLA HAY(FR), HIGHLAND PRECIOUS(GB), KAMAXI(IRE), KARAMAZOV(IRE), LAZARD, LENA(FR), LEON(IRE), LIKEAWIND(GB), LUCKY AMICO, MASTER LUKE(IRE), MAXIMUS DECIMUS(FR), MINCHIR(IRE), MIRACLE BOY, MIRAM(IRE), ORRY(GER), OULTRADOR(FR), QUESSIGNY(FR), RABBIT EL KABEIR(IRE), RABBIT SHOWCASING(GB), RED CORAL, SILVIUS(IRE), SMICHOFF(FR), VALEGRO(IRE), WESTMINSTER NIGHT(FR), WOLFI, WOLFMASTER(AUT)
 
17:40 - 6.dostih (010708)
CENA SPOLEČNOSTI TIPSPORT
R - handicap III.kat. - 3+ - 2400 m - 60 000 Kč
1 TRIPLEX(IRE), 5 Simona Laubeová 57,0 JoVi Záryby-Nováková
2 SOLITER(GB), 5 ž. Michaela Musialová 53,5 Dara Racing
3 GASPARINI, 3 ž. Jiří Palík 59,5 TIPPLER Group s.r.o.
4 DECANTER(GB), 5 b ž. Anna Van den Troost 54,5 Stáj Arenzo
5 LAMPREY(IRE), 4 Taťána Mášová 57,5 BoKa Seniors
6 PATRICIUS(IRE), 4 s ž. Jaime Gelabert Bautista 58,0 MPL Racing (SVK)
7 HIGHBRATION(GER), 5 ž. Martina Havelková 50,5 Roman
8 MACCAIA(FR), 4 ž. Václav Janáček 56,0 Richard Mäder
9 GOTT(IRE), 4 ž. Martin Laube 56,0 Joly
Startujících: 9
Škrtnuti: SECRET PEET(IRE), TREZY LADY(FR), VARIMINGO(GER)
 
18:12 - 7.dostih (010705)
3. MEMORIÁL TOMÁŠE ŠATRY
R - handicap II.kat. - 3+ - 1800 m - 100 000 Kč
1 SAUL(GB), 7 ž. Vendula Korečková 60,5 Zeas Staré Hradiště
2 CAWOK(IRE), 6 ž. Jan Verner 54,0 Strojírna Litvínov
3 PROCELLARUM(IRE), 4 ž. David Liška 60,5 Pure Nutrition
4 SEA THE NIGHT(IRE), 6 ž. Václav Janáček 59,0 Epona
5 ZAUKHAN(GB), 5 ž. Ricardo Sousa Ferreira 56,0 IRSAY
6 JOGANVILLE(FR), 5 ž. Tomáš Lukášek 61,5 MUDr. Eva Nieslaniková
7 ORSSIO(FR), 8 ž. Jiří Palík 59,5 Hrubý
8 GOLD SHALAA(FR), 3 Lucie Fialová 52,0 Andreas Lichtenberk
9 CULIHRACH(IRE), 5 j ž. Martina Havelková 52,5 Pure Nutrition
10 POPOCATEPETL, 7 s ž. Jiřina Andrésová 48,0 JAZAM
Startujících: 10
Škrtnuti: HOFERGIRL(GB)
 
18:43 - 8.dostih (010707)
CENA EBF
R - cena III.kat. - 3 - 1800 m - 60 000 Kč
1 GILBY(GB), 3 b ž. Ricardo Sousa Ferreira 59,0 Alegres
2 FURTFIT(FR), 3 ž. Adam Florian 57,0 LorenzoWinfield
3 BEAU MATCH(FR), 3 ž. Radek Koplík 59,0 PD Senica (SVK)
4 RABBIT EL KABEIR(IRE), 3 ž. Jaroslav Línek 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
5 LIKEAWIND(GB), 3 ž. Michal Demo 58,0 Stáj Březová
6 BARTOLA(FR), 3 ž. Borja Fayos Martin 55,5 JUDr.Jana Fialová-Estrella
7 MINCHIR(IRE), 3 žk. Sabina Mokrošová 55,5 MUDr. Eva Nieslaniková
8 SMICHOFF(FR), 3 Lucie Fialová 54,5 Syndikát V3J
9 SILENCIO(FR), 3 ž. Jan Verner 59,0 Stáj VB-Váňa
10 PALMYRA, 3 ž. Martina Havelková 55,5 Blue Star
11 LUIS STORMEN(FR), 3 ž. Jiřina Andrésová 59,0 Leduro
12 KAPHAL(IRE), 3 Taťána Mášová 54,5 Marek Šimák
13 LAZARD, 3 ž. Václav Janáček 58,0 DAR
14 VÍLA ZVONILKA, 3 Eva Buriánková, Mgr. 55,0 DS Sana
15 CONSPIRATIONIST(FR), 3 ž. Martin Laube 57,0 Lokotrans
16 JACINTHE(FR), 3 žk. Jozef Takács 54,0 MS Racing
Startujících: 15
Škrtnuti: FABRIANA THIRD, LIKE MAGIC(FR), LUCKY AMICO


Důrazně upozorňujeme, že koním přijíždějícím na dostihy, jejichž průkazy nebudou předloženy službu konajícímu veterináři ke kontrole před vjezdem do areálu závodiště (parkoviště před stájemi), nebude umožněna vykládka a účast v dostihu. Budou považováni za nezdůvodněně škrtnuté (viz bod 3b Doplňujících ustanovení a bod 4 Organizačních ustanovení Chuchle Areny Praha) a případ bude pořadatelem předán Pořádkové komisi Jockey Clubu ČR. Z tohoto pravidla neexistuje výjimka.
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat