home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 

STARTOVNÍ LISTINA NA
18.06.2022 - Pardubice
14:03 - 1.dostih (040408)
Cena za podpory Sportovního parku Pardubice
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4500 m - 60 000 Kč
1 KENGI, 6 ž. Marcel Novák 68,5 Stáj Kejzlar
2 REGTIME, 5 b Adam Čmiel 66,5 Wrbna Racing
3 ROYAL GINO(GER), 9 ž. Jaroslav Myška 69,5 Štangel Racing (SVK)
4 ZARATE(POL), 5 Jakub Kocman 69,5 VL Racing Syndikát
6 BEAU FIXE(FR), 6 j ž. Ludovic Solignac 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
7 MEDI JAPE, 5 am. Tereza Polesná 64,5 Hvozd-Popelka-Hanák
8 RONALDO KING, 7 Dana Bořánková 65,0 K-K Metal a.s.
9 BUISENESS SIVOLA(FR), 11 Josef Borč 66,0 DiJana Dobšice
10 DUNDEE, 6 ž. Jan Odložil 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
11 LASTIEN, 5 Anton Andrejevič Orčinskij 67,0 DS Kompresory - Kopřiva
12 EL CANDELON(FR), 5 Kieran Callaghan 68,0 DS Millennium (SVK)
13 KAPJAHR(FR), 7 j ž. Jan Faltejsek 69,0 Scuderia Aichner SRL
14 WISE RULER(GB), 6 ž. Lukáš Matuský 68,5 Meridian
Startujících: 13
Škrtnuti: ARARAT, LA BEAUTÉ
Nestart. - odvážen: ODIGNY

 
14:39 - 2.dostih (040407)
Cena za podpory ADW FEED, a.s. - Memoriál Kamila Kuchovského
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3300 m - 60 000 Kč
1 FORMAN(FR), 7 A 1/2 Adam Čmiel 66,0 DS JOKI - Ilíková
2 THE BAR IS CLOSED(FR), 7 Jakub Kocman 71,0 Hospůdka Malá-Hradčany
3 IMPHAL(POL), 9 b ž. Jaroslav Myška 69,0 Quartis-Zámecký Vrch
4 HIGH IN THE SKY(FR), 5 A 1/2 ž. Jan Faltejsek 70,0 DS Pegas
5 MODRED(IRE), 6 ž. Petr Tůma 68,0  
6 KING`S SHILLING(USA), 8 ž. Lukáš Matuský 70,0 AGA-Vlachovice
7 SHEDIR(IRE), 6 bj am. Marcel Altenburger 66,5 Filip Neuberg
8 SKYLINE RUNNER(IRE), 9 Anton Andrejevič Orčinskij 65,5 EŽ Praha a.s.
9 CHARISMATIC, 10 ž. Marcel Novák 70,0 EŽ Praha a.s.
Startujících: 6
Škrtnuti: AVERIS, RENASI
 
15:14 - 3.dostih (040405)
Pohár BICZ holding 2022
Stcc - cena III.kat. - 4 - 3300 m - 90 000 Kč
1 PERSIAN PRINCE(GB), 4 Kieran Callaghan 68,0 KarBoBau s.r.o. SK
2 KMOTR(IRE), 4 ž. Marcel Novák 68,5 Zeas Staré Hradiště
3 CENNÝ MONARCHO, 4 bj ž. Jan Odložil 68,0 DS Ponytrans
4 IT`S QUINI TIEP(FR), 4 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 68,0 Pavlína Sůrová
5 LITTLEDI BARELIERE(FR), 4 Jakub Kocman 66,5 Stáj Velecký
6 GIANNINA(IRE), 4 Adam Čmiel 64,0 Statek Blata Český Ráj I
7 ARION(GER), 4 ž. Lukáš Matuský 68,0 Meridian
8 SOUL OF DUBAI(FR), 4 ž. Petr Tůma 68,0 Vocetka
9 GREEK DESSERT, 4 ž. Jan Faltejsek 68,0 YAS Racing
10 LADY DE WINTER, 4 Anton Andrejevič Orčinskij 64,0 Cardboard
Startujících: 10 
15:49 - 4.dostih (040406)
Cena společnosti SYNTHESIA, a.s.
Stcc - cena III.kat. - 5+ klisny - 3300 m - 90 000 Kč
1 MAKOVÁ PANENKA, 7 ž. Jan Odložil 70,0 DS Ponytrans
2 JACQUELINE, 5 ž. Jan Faltejsek 70,0 Stáj Moudrý
3 SWAN PRINCESS, 6 ž. Petr Tůma 68,0 EŽ Praha a.s.
4 ALEGORIA, 10 Jakub Kocman 69,0 ALEMMAS
5 PIRANIYA(UKR), 8 ž. Jaroslav Myška 69,0 Vocetka
6 NIKEANDNEMESIS(IRE), 6 j ž. Lukáš Matuský 70,0 Joly
7 MILSUELDOS(IRE), 5 am. Tereza Polesná 65,0 EvaTůmová
8 CRUSH ON ME(FR), 5 ž. Marcel Novák 68,5 M+M Kvapilovi
9 BARSALA DE ELIS, 6 Adam Čmiel 65,5 DS Moravia Magna
10 THERESIE(IRE), 5 j ž. Marek Stromský 68,0 Statek Blata Český ráj
Startujících: 9
Škrtnuti: ANTALGIQUE(FR)
 
16:29 - 5.dostih (040403)
Cena společnosti Explosia a.s.
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5200 m - 120 000 Kč
1 FOREVER DRY(GER), 7 ž. Marek Stromský 68,5  
2 NIGHT MOON, 6 ž. Jan Faltejsek 69,5 Dr. Charvát
3 LAVERNO, 7 s ž. Marcel Novák 68,5 Pecka-Horse
4 KORNELIA, 8 Ján Mach, MVDr. 67,0 Hvozd-Popelka
5 CHICNAME DE COTTE(FR), 10 A 1/2bj ž. Ludovic Solignac 68,5 Quartis-Zámecký Vrch
6 NEW FINCH, 9 Adam Čmiel 68,0 EŽ Praha a.s.
8 SWEET RED WINE, 10 ž. Jan Odložil 68,0 Pavel Odložil
9 ARGANO, 8 ž. Martin Liška 68,0 Marek Šimák
10 FORT RYAN(SVK), 8 Kieran Callaghan 68,0 MPL Racing (SVK)
11 WELL ABSOLUT, 6 ž. Jaroslav Myška 68,5 Martina Poláková
12 STRING(GER*), 9 ž. Petr Tůma 68,0 K-K Metal a.s.
Startujících: 7
Nestart. - odvážen: DERBY PLUS(FR)
 
17:06 - 6.dostih (040404)
Zlatý pohár Pardubického závodiště
Stch - cena NL - 5+ - 3900 m - 300 000 Kč
1 DOMINIQUE(FR), 8 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
2 FIGARO DES BORDES(FR), 7 ž. Lukáš Matuský 70,0 Meridian
3 PERRY OWENS(IRE), 5 ž. Marcel Novák 70,0 Zeas Staré Hradiště
4 AZTEK, 11 ž. Marek Stromský 70,0 Dr. Charvát
5 PROTOCOLAR(FR), 5 ž. Jaroslav Myška 68,0 JUDr.Jana Fialová-Estrella
6 DUSIGROSZ(FR), 9 s Anton Andrejevič Orčinskij 70,0 Joly
7 YARA, 10 ž. Ludovic Solignac 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 7
Škrtnuti: DRAGON(FR), FOUDRE D`ALLIER(FR), ZANINI(GER)
 
17:30 - 7.dostih (040402)
Cena společnosti Tipsport - ČERVNOVÁ CROSS COUNTRY Válečníka
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 3300 m - 150 000 Kč
1 KAISERWALZER(GER), 9 Kieran Callaghan 68,0 DS Millennium (SVK)
2 LIANEL(GB), 7 b ž. Ludovic Solignac 68,0 Ramzová
3 MEDICIMAN(GB), 9 ž. Lukáš Matuský 68,0 AGA-Vlachovice
4 KUBALI(IRE), 9 ž. Petr Tůma 68,0 Vasury Kolesa
5 CHRYSTAL CROSS(FR), 10 A 1/2 ž. Jaroslav Myška 68,0 Aleš Jerie
6 LAD IN, 10 ž. Marcel Novák 68,0 Rovina a.s. Hulín
7 CHELMSFORD(FR), 6 ž. Marek Stromský 68,5 Javor
Startujících: 7
Škrtnuti: KING`S SHILLING(USA), LEO FANTASTICO(GER), MAHONY
 
18:14 - 8.dostih (040401)
Cena města Pardubic – II. kvalifikace na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou – Memoriál Mjr. M. Svobody
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1 ZATARO, 9 ž. Jaroslav Myška 70,0 Ramzová
2 NORTHERLY WIND(FR), 10 ž. Jan Faltejsek 70,0 Dr. Charvát
3 TALENT, 11 ž. Marcel Novák 70,0 DS Kabelkovi
4 THEOPHILOS(FR), 12 b ž. Marek Stromský 70,0 Dostihový klub iSport-Váňa
5 SACAMIRO, 9 ž. Jan Odložil 70,0 Jezdecký oddíl Beňov
6 BEAU ROCHELAIS(FR), 11 A 1/2j Adam Čmiel 70,0 Stáj Habich
7 DAJUKA, 8 ž. Lukáš Matuský 68,0 K-K Metal a.s.
Startujících: 6
Škrtnuti: AENEAS(IRE)
 

Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat