home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 



STARTOVNÍ LISTINA NA
06.07.2022 - Lysá nad Labem
14:00 - 1.dostih (060201)
Cena Stavebniny Řezáč
R - cena III.kat. - 3+ - 1700 m - 45 000 Kč
1 ARCHIPENKA(GB), 8 Anna Hůlová 55,0 Queen Rose
2 AGNESKA, 4 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 55,0 Březina Legacy Buršice
3 TROPICAL BOND, 11 b am. Jindřich Fabris 61,5 FVE – Relay JK Levín
4 BORUVKA(IRE), 6 sj ž. Martina Havelková 57,5 Pure Nutrition
5 SNOWY KITTEN(ITY), 3 Lucie Fialová 52,0 Scuderia Aichner SRL
6 FABLE, 6 žk. Marcel Novák ml. 59,0 Krásno-Podhányi
7 LET FIRE(FR), 7 ž. Jiřina Andrésová 61,5 DC Zámrsk MUDr. Bruna
8 ANGE PITOU(FR), 3 Simona Laubeová 52,0 KarBoBau s.r.o.
9 RABBIT COULSTY(IRE), 4 ž. Jiří Chaloupka 62,5 Rabbit Trhový Štěpánov
10 DRAGON ARROW(GB), 4 ž. Vendula Korečková 61,5 3 hearts
Startujících: 10 
14:30 - 2.dostih (060202)
Memoriál Jiřího a Milenky Špačkových
R - handicap IV.kat. - 3+ - 1700 m - 30 000 Kč
1 PRINCESS VIKTORIA(IRE), 8 j am. Natálie Flenerová 52,0 SŠ dostihového sportu
2 SUN RAIN(SVK), 5 žk. Marcel Novák ml. 57,0 Stáj Vymazal
3 LAZARD, 3 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 55,0 DAR
4 MONTJEU STAR, 3 am. Pavlína Kacerová 52,0 DS Helen
5 AIDENSFIELD(GER), 4 j am. Jindřich Fabris 61,0 The Sons of Sharpour
6 CHARMING EMMA, 5 b žk. Eliška Janderová 55,5 Hipospol Velká Chuchle
7 SIROKOVS(GB), 5 am. Ivana Machačová, MVDr. 51,0 DOAN
8 LAST OPERA SONG(FR), 9 am. Tomáš Roman 54,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
9 ESLÍK, 3 s am. Anna Lebdušková 52,5 J.T.K.-Bečková-Germič
10 SORBET(POL), 7 j žk. Petra Zedková 52,0 FVE – Relay JK Levín
Startujících: 10
Dohlášeni: SIROKOVS(GB)

14:45 Pony Liga
 
15:00 - 3.dostih (060203)
Cena Nutri Horse
R - cena IV.kat. - 3+ - 2200 m - 30 000 Kč
1 TOS SIA(IRE), 5 bj žk. Sabina Mokrošová 57,5 Dostihová stáj Sedrik
2 GREENHORN(IRE), 4 ž. Vendula Korečková 56,5 Velorex - Pirk
3 REFLEX, 5 ž. Michal Demo 56,5 Blue Star
4 WASTE NO TIME, 9 ž. Martina Havelková 59,0 DS Tasava
5 HELIOS, 5 am. Ivana Machačová, MVDr. 54,0 R-A-Pecháček
6 SENORITA, 4 Michal Kopczyk 56,0 ARTEP
7 PALOMINA(FR), 5 ž. Milan Zatloukal 60,0 Stáj Sáňka-Vymazal
8 MIRACLE BOY, 3 Lucie Fialová 52,0 DS Helen
9 DANG DOSS, 3 am. Anna Lebdušková 52,5 Protendon-Hulínský
10 ZAMINDARTON, 6 s ž. Jiří Chaloupka 59,0 Rabbit Trhový Štěpánov
11 MEDŽUGORJE, 4 ž. Jaromír Šafář 59,0 LUČ stajka - Neuberg
Startujících: 11
Škrtnuti: AZDAR(FR), LALITA(POL), SIROKOVS(GB), SUN RAIN(SVK)
 
15:30 - 4.dostih (060207)
Steeplechase města Milovice
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3500 m - 50 000 Kč
1 CHARISMATIC, 10 ž. Marcel Novák 70,0 EŽ Praha a.s.
2 THERESIE(IRE), 5 j ž. Ondřej Velek 66,0 Statek Blata Český ráj
3 CAPE WITCHER, 5 b Jakub Kocman 68,5 DC Osvinov-Baštová
4 MODRAVA, 7 s Lenka Kvapilová 63,0 EŽ Praha a.s.
5 SWAN PRINCESS, 6 j ž. Rostislav Benš 66,5 EŽ Praha a.s.
6 FRINGANT DE CHANAY(FR), 7 Richard Bartoň 69,0 Lokotrans
7 SURIKATA, 9 ž. Petr Tůma 67,0 BoKa Seniors
8 ODIGNY, 7 s ž. Martin Liška 69,5 Stáj Hons
9 GO CANADA(IRE), 5 ž. Jan Odložil 70,5 EŽ Praha a.s.
10 SHEHREZADA, 5 j žk. Marcel Novák ml. 63,0 JEMP - Růžičková
11 SIRIUS, 9 ž. Jan Faltejsek 68,0 Aryman-Divoky
12 SCARE CROW, 10 b žk. Lenka Neprašová 64,0 DC Osvinov-Baštová
13 REGGAETON, 4 s Adam Čmiel 64,0 Wrbna Racing
14 AVERIS, 5 j ž. Jan Kratochvíl 68,0 Lokotrans
15 CHICAGO(IRE), 13 s ž. Martin Cagáň 68,0 DS Ondra, Matyáš+Flash
16 MOSTAR, 6 ž. Jaroslav Myška 69,0 Přikryl s.r.o.
17 MODRED(IRE), 6 ž. Lukáš Matuský 68,0 Stáj Magog
18 LA MEZALIE, 10 am. Pavel Syrový 68,0 Farma Janovičky
19 GOLDEN NIGHT(FR), 4 Ján Mach, MVDr. 63,0 Happy Horse
Startujících: 14
Pod čarou: GOLDEN NIGHT(FR)
Škrtnuti: ANGKOR WAT(GB), DOUBLE LUCK(IRE)


15:45 Pony Liga
 
16:00 - 5.dostih (060205)
Handicap Hotelu Olympionik
R - handicap V.kat. - 3+ - 2200 m - 20 000 Kč
1 NIRVANA, 4 ž. Michal Demo 56,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
2 NOWERA, 4 ž. Milan Zatloukal 57,0 Stáj Filip
3 LALITA(POL), 4 am. Tomáš Roman 57,5 Flash
4 VADEMILLA, 4 žk. Renáta Ondráčková 56,0 Rabbit Trhový Štěpánov
5 WHITE GHOST, 11 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 63,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
6 RABBIT WIN(IRE), 7 Dana Bořánková 62,0 RePeTe -Vašina
7 INNOCENCE, 3 Taťána Mášová 55,5 EŽ Praha a.s.
8 NAILAH, 4 Lucie Fialová 55,0 Starlight - Pecháček
9 ROXETTE, 6 ž. Jiří Chaloupka 62,5 Jezdecký klub Cholupice
10 GOLD HARY, 8 s ž. Jiřina Andrésová 51,5 Stáj Hořejší
11 SINNFONIA, 4 s am. Anna Lebdušková 59,0 Licehamr
12 SIRAEL, 3 ž. Jaromír Šafář 57,5 AGA-Vlachovice
13 NACHT STAR, 3 ž. Vendula Korečková 62,5 Linada
14 LAVIGNE, 4 am. Matyáš Luka 57,0 Syndikát V3J
15 ANHOR(GER), 7 žk. Marcel Novák ml. 60,0 Salvator Racing Club
16 VENOM VANGELIS, 3 s ž. Michal Hrouda 52,0 Brigantia
Startujících: 14
Pod čarou: ANHOR(GER), VENOM VANGELIS
Škrtnuti: MONTJEU STAR, SENORITA

 
16:30 - 6.dostih (060209)
Cena společnosti Tipsport
R - cena III.kat. - 2 - 1000 m - 45 000 Kč
1 BLACK DARK(IRE), 2 žk. Sabina Mokrošová 55,5 MUDr. Eva Nieslaniková
2 DELICE REGLISSE(FR), 2 ž. Martina Havelková 56,0 Markes
3 DANNY DADDY(IRE), 2 ž. Jiří Chaloupka 58,0 Gregory
4 CIDLINA(IRE), 2 ž. Vendula Korečková 55,0 Stáj Žďárský
5 BOY SCOUT(FR), 2 Lucie Fialová 53,5 Stáj Štráchal
6 FANNY(FR), 2 ž. Jiřina Andrésová 57,0 DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 6
Škrtnuti: AIR AMICA

16:45 Pony Liga
 
17:00 - 7.dostih (060204)
Handicap společnosti Pragis
R - handicap V.kat. - 3+ - 1300 m - 20 000 Kč
1 REGGIESTORM, 4 s am. Anna Lebdušková 56,0 Michaela-Hruboš
2 NIKOLETTA, 6 Taťána Mášová 51,5 Autodoprava Blažek s.r.o.
3 APRIL, 4 Simona Laubeová 52,0 Stáj Cabrio
4 BOUŘKA, 11 ž. Martina Havelková 57,5 LOKOTRANS Slovakia CZ
5 STAY BY ME(POL), 3 j žk. Sabina Mokrošová 58,5 Vocetka
6 LADISLAV, 10 am. Ivana Machačová, MVDr. 52,0 DS Renner
7 GENIE JEAN, 4 s ž. Michal Hrouda 52,0 Luka-Vedral
8 WELIGAMA(IRE), 3 ž. Jiřina Andrésová 57,0 DS Maruška
9 FRAM, 6 j žk. Petra Zedková 53,0 FVE – Relay JK Levín
10 SIR AMICO, 3 b am. Tereza Winterová 67,0 Stáj Bartoš
11 FRAMI HIT, 4 j ž. Vendula Korečková 54,5 FVE – Relay JK Levín
12 SHARP JAILER, 6 s Michal Kopczyk 55,5 Stáj Latén
Startujících: 12
Škrtnuti: HAS D`EMRA(FR), LAZARD, PRINCESS VIKTORIA(IRE), TAPAJO(GER)
 
17:30 - 8.dostih (060206)
Memoriál Evy Palyzové o pohár hejtmanky Středočeského kraje
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 4600 m - 150 000 Kč
1 ANTALGIQUE(FR), 7 ž. Jan Kratochvíl 68,0 Lokotrans
2 GODSALINO(FR), 6 b ž. Jan Faltejsek 70,0 Aryman-Divoky
3 DUMON ROCLAY(FR), 5 ž. Marcel Novák 69,5 Hospůdka U Nováků
4 LARIZANO, 14 ž. Jaroslav Myška 70,0 Hvozd-Popelka
5 STARMAN(FR), 7 s ž. Martin Cagáň 70,0 DS Ondra, Matyáš+Flash
6 TURION(POL), 7 ž. Jan Odložil 70,0 TIPPLER Group s.r.o.
7 DUSIGROSZ(FR), 9 s ž. Ondřej Velek 70,0 Joly
8 ARGANO, 8 ž. Martin Liška 70,0 Marek Šimák
9 DERBY PLUS(FR), 9 A 1/2bj Josef Borč 70,0 DiJana Dobšice
10 AENEAS(IRE), 8 j ž. Lukáš Matuský 70,0 Statek Blata Český ráj
Startujících: 10 
18:00 - 9.dostih (060208)
Proutěné překážky Conseq
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 50 000 Kč
1 DOVALWEENO(GB), 5 Ján Mach, MVDr. 66,5 All 4 Blondes
2 DOUBLE LUCK(IRE), 5 j Jakub Kocman 66,5 Stall Pinot
3 EDREMI(FR), 5 ž. Martin Liška 68,0 TVCK Radslavice-Složil
4 CARLO BIRAGHI(IRE), 7 j ž. Lukáš Matuský 68,0 Meridian
5 AMBROSIUS(GER), 5 ž. Rostislav Benš 68,0 Wieslaw Jakub Kartus
6 ANGKOR WAT(GB), 6 am. Tereza Podráská 68,5 Joly
7 PALLATIUM(FR), 4 ž. Jan Kratochvíl 65,5 Lokotrans
8 RUZZINI(IRE), 5 s ž. Ondřej Velek 70,5 Scuderia Tania-Váňa
9 LADY DE WINTER, 4 ž. Jan Odložil 67,5 Cardboard
10 MEADOW LIFE(POL), 4 s ž. Marcel Novák 69,0 Olena CZ
11 KINGSTON LILLY(IRE), 5 Michal Maksa 63,0 Stanislav Chudáček
12 RAMSYA, 4 Adam Čmiel 64,0 Syndikát hvězda-Olehla
13 MANORIE(FR), 4 j ž. Jan Faltejsek 65,0 Cardboard
Startujících: 13 

csv file
Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat