home page
STARTOVNÍ LISTINY
/starting order/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

STARTOVNÍ LISTINA NA
28.10.2021 - Slušovice
11:00 - 1.dostih (030504)
Vzpomínka na pana Stanislava Večeřu
R - cena III.kat. - 3+ - 2400 m - 45 000 Kč
1 FLY AMICO(FR), 4 ž. Jiřina Andrésová 58,0 MPL Racing CZ
2 LORELLY, 3 ž. Michaela Musialová 52,0 Stáj Latén
3 RAMSYA, 3 ž. Michal Hrouda 55,5 Syndikát hvězda-Olehla
4 TULARKA(IRE), 5 ž. Radek Koplík 60,5 Statek Blata Český Ráj I
5 IMSEXYANDIKNOWIT(IRE), 5 ž. Martin Laube 60,5 Galopp & FRIENDS s.r.o.
6 NUTA, 3 Zuzana Míčová 56,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
7 AWESOMENESS(IRE), 4 ž. Vendula Korečková 56,0 Rustikal HC s.r.o.
8 RENASI, 4 b ž. Jaromír Šafář 56,0 Stáj Mikon
9 WILD BRAU, 4 ž. Michal Demo 58,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
10 CAMELOT(GER), 3 ž. Jakub Pavlíček 57,0 Gestüt Weiherwiesen
11 SOUL OF DUBAI(FR), 3 ž. Jan Verner 55,0 Vocetka
Startujících: 11
Škrtnuti: AVIGNON, BE IN, DYLANKA(IRE), LADY IN PINK(GER)
 
11:30 - 2.dostih (030503)
Cena D Plast
R - cena III.kat. - 2 - 1800 m - 45 000 Kč
1 WOLFI, 2 ž. Michaela Musialová 58,0 Stáj Polouček
2 FREHEL(FR), 2 ž. Jan Verner 56,0 Dr. Charvát
3 WIN FOR THE QUEEN(FR), 2 ž. Jiřina Andrésová 56,0 Sportif Nutrition Kantek
4 ORRY(GER), 2 ž. Jaromír Šafář 56,0 Meridian
5 AMERICAN CHARLIE(FR), 2 ž. Martin Laube 58,0 Vocetka
6 FANNY MAST, 2 Zuzana Míčová 56,0 AKRAZ, bezpečnostní agentura
7 COPPER SCAPE(GB), 2 ž. Jakub Pavlíček 57,0 Cardboard
8 SEVERANKA, 2 Simona Laubeová 53,5 EŽ Praha a.s.
9 LUCKY AMICO, 2 s Lenka Kvapilová 55,0 Kvapilová - Stáj Kvapil
10 FINIR AVEC DÉVEINE, 2 Denisa Sikorová 52,5 Meridian
Startujících: 10 
12:10 - 3.dostih (030506)
Cena Flower of Love
PP - cena I.kat. - 4+ - 3200 m - 150 000 Kč
1 LAGOAS(GER), 8 ž. Pavel Kašný 70,0 Zámek Domoradice
2 MIKE OF JAPE, 5 b ž. Jan Kratochvíl 70,0 Vocetka
3 NIC MOUNTAIN(GB), 8 j ž. Pavel Složil ml. 70,0 Scuderia Aichner SRL
4 GEORGE BOOLE(IRE), 7 b ž. Marcel Novák 70,0 AGA-Vlachovice
5 PORTORIKOS(IRE), 8 Dana Bořánková 70,0 TVD a.s.
6 SAINT TOBIAS, 5 b ž. Jan Odložil 70,0 PF Ludmírov
7 MEDICI(USA), 8 Petr Foret 70,0 MPL Racing (SVK)
8 FALIRAKI, 4 j ž. Jan Faltejsek 67,0 Dr. Charvát
9 FALCON BABY(IRE), 5 Adam Čmiel 68,0 3 hearts
Startujících: 9
Škrtnuti: ANGKOR WAT(GB), LETEGERTO
 
12:50 - 4.dostih (030508)
Cena senátora Tomáše Goláňe
Stch - cena I.kat. - 4 - 4200 m - 150 000 Kč
1 CARILLO, 4 Daniel Vyhnálek 70,0 Stáj Magog
2 CUWALL, 4 ž. Jan Odložil 70,0 Stáj Dopa-Odložil
3 DUMON ROCLAY(FR), 4 ž. Marcel Novák 70,0 Hospůdka U Nováků
4 TERAZKI, 4 ž. Jaroslav Myška 70,0 Luka-Vedral
5 POURQUOIPAS ROBERT(FR), 4 j ž. Pavel Složil ml. 70,0 Scuderia Aichner SRL
6 JOSHCO(FR), 4 b ž. Jan Kratochvíl 70,0 Lokotrans
7 ELSID(FR), 4 ž. Jan Faltejsek 70,0 Cardboard
Startujících: 7
Dohlášeni: CUWALL
Škrtnuti: SHEHREZADA

 
13:30 - 5.dostih (030507)
Cena Sergeanta Thundera
Stch - cena I.kat. - 4+ - 3200 m - 150 000 Kč
1 PITON DES NEIGES(FR), 7 j ž. Pavel Složil ml. 70,0 Scuderia Aichner SRL
2 ALL SCATER, 11 Veronika Škvařilová-Řezáčová 70,0 Sportchov-Řezáčová
3 KIFAAYA(GB), 9 Daniel Vyhnálek 70,0 Vlček - Autodoprava.CZ
4 LIANEL(GB), 6 b Jakub Kocman 70,0 Nýznerov
5 KING HEART(GER), 6 ž. Jan Odložil 70,0 U krále Matyáše, UH
Startujících: 5
Dohlášeni: KIFAAYA(GB)
Škrtnuti: DOMINIQUE(FR), FALCON BABY(IRE), MEDIC, MR ZURU(IRE)

 
14:05 - 6.dostih (030509)
38. Velká slušovická steeplechase společnosti K-K METAL a.s.
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 5200 m - 150 000 Kč
1 WOTAN(GER), 7 ž. Jan Kratochvíl 70,0 K-K Metal a.s.
2 SZTORM(POL), 12 ž. Pavel Složil ml. 70,0 Nýznerov
3 MAHONY, 9 Jakub Kocman 70,0 Quartis-Zámecký Vrch
4 TEX, 7 Ján Mach, MVDr. 70,0 Hyalgel
5 FORT RYAN(SVK), 7 ž. Jaroslav Myška 70,0 MPL Racing (SVK)
6 MOBILIZATION(IRE), 6 ž. Jan Odložil 70,0 EŽ Praha a.s.
7 PIRANIYA(UKR), 7 ž. Jan Faltejsek 68,0 Vocetka
8 LA CORAL, 5 ž. Marcel Novák 70,0 Pecka-Horse
Startujících: 8
Škrtnuti: FIRST OF ALL(FR), KING ARTUR(POL), PARIS EIFFEL(IRE), UPSONG(FR)
 
14:50 - 7.dostih (030505)
Cena výrobců krmiva PREMIN
R - handicap V.kat. - 3+ - 1800 m - 20 000 Kč
1 RIVERSIDE, 12 ž. Jan Verner 59,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
2 NIRVANA, 3 ž. Michal Demo 56,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
3 LADY LAURETTA(GB), 4 Lukáš Charvát 61,0 DS Helen
4 LEMESÍNA, 11 ž. Peter Hodáň 59,0 LOKOTRANS Slovakia CZ
5 NIGHT SKY, 4 s žk. Petra Zedková 58,0 DS JOKI - Ilíková
6 LAUNCH ZONE(IRE), 3 j Alena Plimlová 57,5 The Sons of Sharpour
7 ETERNITY, 5 Denisa Sikorová 56,5 www.fotomarii.cz
8 SUN RAIN(SVK), 4 ž. Martin Laube 59,0 Stáj Vymazal
9 NURWELA, 5 ž. Michaela Musialová 54,5 Colegium Racing
10 MISS LATVIA(IRE), 4 Daniel Vyhnálek 58,0 Figaro
11 GALÉRA, 5 b Simona Laubeová 51,0 TIPPLER Group s.r.o.
12 AIRUSCHKA, 6 ž. Petr Foret 60,0 R.Maag-Hála
Startujících: 12
Škrtnuti: WHITE GHOST
 
15:15 - 8.dostih (030502)
Cena Zlínského kraje
R - handicap III.kat. - 3+ - 1600 m - 45 000 Kč
1 WIRRWARR(GER), 5 b am. Ivana Mihalíková 59,5 Mihalík Racing (SVK)
2 PALOMINA(FR), 4 ž. Martin Laube 56,0 Stáj Sáňka-Vymazal
3 NÁTURA, 5 ž. Michaela Musialová 52,0 Colegium Racing
4 NEMO(FR), 5 ž. Vendula Korečková 58,0 TVCK Radslavice-Složil
5 NA KONCI DUHY, 4 Simona Laubeová 51,0 Bee Honey Doubravice
6 FABLE, 5 am. Marcel Novák ml. 56,0 Krásno-Podhányi
7 GOT LUCK(FR), 3 ž. Jaromír Šafář 62,5 EŽ Praha a.s.
8 VALMONT OHNE, 9 Daniel Vyhnálek 58,0 Rabbit Trhový Štěpánov
9 ARMITAGO(FR), 4 bj Denisa Sikorová 52,5 MPL Racing CZ
10 LAST OPERA SONG(FR), 8 ž. Michal Demo 56,0 Autodoprava Blažek s.r.o.
11 NARGOTA, 4 Taťána Mášová 50,5 Stáj Filip
12 SOUTH CAPTIVA(FR), 7 ž. Jakub Pavlíček 62,5 Gestüt Weiherwiesen
13 DENIHILONIHIL(IRE), 3 j ž. Jiřina Andrésová 48,0 KarBoBau s.r.o.
Startujících: 12
Pod čarou: DENIHILONIHIL(IRE)
Škrtnuti: LE CONQUERANT(FR), TROPICAL BOND

 
15:40 - 9.dostih (030501)
Cena města Slušovice
R - cena III.kat. - 3+ - 1100 m - 45 000 Kč
1 HAS D`EMRA(FR), 4 bj Taťána Mášová 55,0 FVE – Relay JK Levín
2 GOLDEN WARRIOR, 3 Simona Laubeová 52,5 Mersin
3 NOWAN, 6 ž. Peter Hodáň 57,5 www.stajhanacek.cz
4 JUVANA(FR), 4 b ž. Jiřina Andrésová 56,0 DS Helen
5 MYRNA(GB), 5 ž. Martin Laube 56,0 Syndikát V3J
6 BETTSUT, 6 ž. Michal Hrouda 56,0 TOKINAHU-Héč
7 DAPA, 6 ž. Jaromír Šafář 56,0 K-K Metal a.s.
8 TREASURE ROCK(USA), 6 Daniel Vyhnálek 59,0 TIPPLER Group s.r.o.
Startujících: 8
Dohlášeni: BETTSUT, GOLDEN WARRIOR
Škrtnuti: NATTY`S STAR(SVK), WOBULL SE NOW

 

csv file
Vysvětlivky:

s = stinidla

b = beranky

j = fixace jazyka

    = žádost o posl. start. číslo

    = náhradník

    = nebude startovat