home page
PŘIHLÁŠKY
/entries/
 


 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

PŘIHLÁŠKY
21.10.2018 - Praha
11701 3. PRAŽSKÝ ZIMNÍ FAVORIT
R II.kat. - 2 - 1800 m - 100 000 Kč, Přihlášeno koní: 11 / 12
AMAZING GANGSTER(GER), 2 AMP Invest sp z oo 56,0   Wroblewski Grzegorz
ANJELLICO, 2 Licehamr 57,0   Bartoš st. Josef
BORUVKA(IRE), 2 Pure Nutrition 56,0   Havelková Martina
GOLDENTON, 2 Rabbit Trhový Štěpánov 56,0   Petrlík Allan
CHIOUBOUCAR(FR), 2 Estrella 57,0   Sůrová Pavlína
KRISTIANO, 2 Stanislav Chudáček 56,0   Vocásková Helena
MOON SHOT(FR), 2 MUDr. Eva Nieslaniková 56,0   Nieslanik Miroslav
NATALI, 2 Sherpa-Šimčík 56,0   Šimčík Radek
TECH JURY(GER), 2 Dr. Charvát 57,0   Tůma Pavel
WESTERNERKA(IRE), 2 Hana Horčičková 56,0   Vocásková Helena
ZAFIRO(POL), 2 Jan Červenka 56,0   Myšková Štěpánka
POWER ANGEL(IRE), 2 Statek Blata Český ráj 57,0   Váňa Tomáš
Škrtnuti k 16.10.2018: POWER ANGEL(IRE)
 
11702 ŘÍJNOVÝ HANDICAP
R (handicap) II.kat. - 3+ - 1600 m - 90 000 Kč, Přihlášeno koní: 12 / 13
BLACK BARD(IRE), 3 DAR 63,0   Haris Ludvík
CELINE MY HEART(GB), 5 Jezdecké potřeby Ostrava 61,5   Syslová Lenka
IWNIANKA(POL), 6 MUDr. Eva Nieslaniková 56,5   Nieslanik Miroslav
LIKE A TRINITY(GB), 4 Březina Legacy Buršice 48,0 -2,5 Březina Ladislav, Ing.
MANOLLA, 5 MUDr. Dagmar Dostálová 56,0   Koplík Zdeno
OCARA(GER), 6 Jamax 53,0   Maršíčková Miroslava
ORSSIO(FR), 4 Hrubý 62,0   Drlík Jaroslav
PRIVATE RYAN, 5 Kelso Stables 59,5   Šatra Tomáš
RIVERTON, 4 Rabbit Trhový Štěpánov 61,5   Petrlík Allan
SHEIK YERBOUTI, 6 Stáj Eliška 58,5   Drlík Jaroslav
TROP, 9 Stáj Pěčín - Jelen 56,0   Jelen Jaroslav
VALMONT OHNE, 6 Rabbit Trhový Štěpánov 58,0   Havlíčková Zdena, Ing.
SPEED MACHINE(IRE), 6 Stáj Walter 58,5   Pejšková Ivana, Ing.
Škrtnuti k 16.10.2018: SPEED MACHINE(IRE)
 
11703 CENA EBF
R III.kat. - 2 - 1200 m - 60 000 Kč, Přihlášeno koní: 12 / 14
AZBUK, 2 The Sons of Sharpour 56,0   Hurt Tomáš
BRILANCE, 2 Kameňák s.r.o. 55,0   Kovář Stanislav
COLOMBINA(FR), 2 DS Pegas 56,0   Török Dalibor
DEREQUINTA(IRE), 2 Pure Nutrition 57,0   Havelková Martina
LEPORELLO, 2 Syndikát V3J 57,0   Zobal František
LE VENGEUR MASQUER(FR), 2 Jamax 57,0   Maršíčková Miroslava
MAESTRO ALIGHIERI, 2 Rabbit Trhový Štěpánov 56,0   Petrlík Allan
OLINKA, 2 Stáj MEKA 56,0   Voršilková Helena, Ing.
PAPAYA PAYA, 2 Stáj Luka 56,0   Fedorowicz Vladislav
ROXETTE, 2 Challenger Horse 56,0   Duchoň Tomáš
ROZINA, 2 DS Malá Morávka 55,0   Zobal František
TARIQUE(FR), 2 Lokotrans 57,0   Urbánek Luboš
VALENTINE LADY, 2 Valentine Racing 55,0   Demele Jan
LUCKY MICHAL(FR), 2 Lokotrans 56,0   Urbánek Luboš
Škrtnuti k 16.10.2018: LUCKY MICHAL(FR)
Vyloučen-Chráněn: ROZINA

 
11704 CENA WWW.PURENUTRITION.CZ
R (handicap) III.kat. - 3+ - 1800 m - 60 000 Kč, Přihlášeno koní: 11 / 16
ANNIE TIGER, 3 MANEKO 53,0   Mimra Zdeněk
ELLA(FR), 6 Tannaberg na Šumavě 49,5   Havelková Martina
GALIS, 5 ALPEJ 68,0   Haris Ludvík
LAST OPERA SONG(FR), 5 Autodoprava Blažek s.r.o. 55,0   Blažek Svatoslav
LA VELOCITA(IRE), 3 DS Mlékojedy 57,0   Bartoš st. Josef
MATEESEK, 3 Kelso Stables 59,0   Šatra Tomáš
MUJAHID BRAVE, 4 Rabbit Trhový Štěpánov 67,0   Petrlík Allan
NEE L`AMOUR(GER), 8 Stall Negra 56,0   Hlavatý Pavel
NELISSA, 3 Autodoprava Blažek s.r.o. 53,0   Blažek Svatoslav
STUHNA(FR), 4 Hippolit Star - Pejšková 56,0   Pejšková Ivana, Ing.
VOSSOLIE, 5 DC Zámrsk MUDr. Bruna 59,5   Andrés Dušan
BEE CHIC(FR), 4 Stáj Luki 57,0   Škrášková Alena
BELA BONITA, 4 Gold & Turf 65,0   Kvapilová Lenka
DETEKCE, 7 FVE – Relay JK Levín 58,5   Kalčík Michal
FULMINE LUNA(FR), 4 Joly 57,5   Chaloupka Jiří
STREET SINGER(GB), 4 Byliny-Kindl 50,0   Koplík Zdeno
Škrtnuti k 16.10.2018: BEE CHIC(FR), BELA BONITA, DETEKCE, FULMINE LUNA(FR), STREET SINGER(GB)
 
11705 CENA FOTOSOUTĚŽE CANON 2018
R (handicap) IV.kat. - 3+ - 1200 m - 40 000 Kč, Přihlášeno koní: 9 / 9
DETEKCE, 7 FVE – Relay JK Levín 66,5   Kalčík Michal
DODYBUD(IRE), 9 FVE – Relay JK Levín 70,0   Kalčík Michal
HYACINT(GER*), 9 Team 62,5   Škrášková Alena
KATRYEN, 5 Stáj Borohrádek 60,5   Bartoš st. Josef
LADY HORTENZIE, 4 Hořejší Tvrz Chlum 61,5   Chaloupka Václav, Ing.
LAFRANCO, 9 Team 64,0   Škrášková Alena
PALADDIO, 3 Görgl`s Farm 55,0   Chaloupka Jiří
RAKIA, 5 Protendon-Hulínský 61,5   Váňa Tomáš
TWINKY, 7 Stáj Pěčín - Jelen 59,5   Jelen Jaroslav
Dohlášeni k 16.10.2018: DETEKCE, HYACINT(GER*), RAKIA
DOSTIH OTEVŘEN!
 
11706 CENA UNICREDIT BANK
R (handicap) IV.kat. - 3+ - 1600 m - 40 000 Kč, Přihlášeno koní: 10 / 13
DERNIERA(IRE), 3 Sauter-Kub 62,5   Kub Ivan
GISELLE, 3 Valentine Racing 59,0   Demele Jan
CHUAN CHE, 10 FVE – Relay JK Levín 64,5   Kalčík Michal
LADISLAV, 6 Görgl`s Farm 54,0   Chaloupka Václav, Ing.
MAMBO, 3 Syndikát Dvorska-Vymazal 62,5   Andrés Dušan
MY CHARLIE MAN(GB), 7 R & L 59,0   Syslová Lenka
NOMBEKO(FR), 4 Joly 62,5   Chaloupka Jiří
PETINGO DANCER, 7 Hera 51,0   Chaloupka Jiří
STREET SINGER(GB), 4 Byliny-Kindl 57,0   Koplík Zdeno
ULTIMA, 8 Sherpa-Šimčík 54,0   Šimčík Radek
COOL WHISKEY(IRE), 9 Stall Bobsin 61,0   Blažková Helena
NED, 4 Premin - Pecháček 56,5   Pecháček Jaroslav
RABBIT WIN(IRE), 3 Rabbit Trhový Štěpánov 58,0   Petrlík Allan
Škrtnuti k 16.10.2018: COOL WHISKEY(IRE), NED, RABBIT WIN(IRE)
 
11707 CENA SÁZEK BETINO
R (handicap) IV.kat. - 3+ - 2600 m - 40 000 Kč, Přihlášeno koní: 12 / 12
ARTORIUS, 4 IBK Race 48,0 -0,5 Pišl Martin
DALTON(POL), 4 LorenzoWinfieldSyndicate 54,0   Hurt Tomáš
HEURE, 7 Stáj Lucie K 52,0   Derych Vladimír
LA SARENNE(FR), 4 Rozkovec 54,0   Pišl Martin
MARKER SUN, 9 Rozkovec 53,0   Pišl Martin
MATTER OF HOPE(IRE), 3 Spedica Logistic s.r.o - Kub 57,5   Kub Ivan
MIZURI, 5 Václav Neckář 63,0   Kalčík Michal
NED, 4 Premin - Pecháček 56,5   Pecháček Jaroslav
OTHELLO, 3 Zámek Domoradice 48,0 -1,5 Brož Jiří
PORTATILE, 5 Stáj El Halem Okleštěk 48,5   Okleštěk Miloslav
PROVENCE, 3 FVE – Relay JK Levín 51,0   Kalčík Michal
TOUCHY FEELY, 3 Stáj Centys 57,5   Maršíčková Miroslava
 
11708 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
R (handicap) V.kat. - 3+ - 1200 m - 20 000 Kč, Přihlášeno koní: 10 / 10
APOPHIS, 6 Jitřenka 54,5   Váňa Tomáš
AZALEYA, 4 R.Maag-Hála 55,5   Hála Libor, MVDr.
DARK ALIGHIERI, 3 Rabbit Trhový Štěpánov 66,0   Petrlík Allan
FRANCISKA, 4 TJ Brno Dvorska 57,0   Vymazal Josef
GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 F-K Racing - Fedorowicz 60,5   Fedorowicz Vladislav
GOLDEN BIG(GER), 4 Stáj Success (CZ) 58,5   Mimra Zdeněk
KÁRL, 7 Alice Zimčíková 53,0   Hanousek Ladislav
LAKAR, 8 FVE – Relay JK Levín 70,5   Kalčík Michal
RAYLENE, 5 IBK Race 52,5   Pišl Martin
VIKTORIE VALLY, 5 Nico 54,0   Koplík Zdeno
Dohlášeni k 16.10.2018: VIKTORIE VALLY
DOSTIH OTEVŘEN!

Upozorňujeme trenéry a majitele koní, že přihlášky, škrtání a OSK podané telefonicky je nutné potvrdit dodatečně písemně nebo elektronicky (např. e-mailem nebo faxem) nejpozději do 12 hodin po jejich uzávěrce, jinak budou považovány za neplatné (DŘ § 251, resp. § 274).
Zúčtovací centrum
Upozorňujeme, že v den přihlášek (u dlouhodobých přihlášek v den 1. škrtání), resp. OSK musí mít majitel koně na svém bilančním účtu v Zúčtovacím centru dostatečnou částku na pokrytí příslušného poplatku.
Jestliže tato částka na účtu majitele nebude celá, přihláška nebo OSK nelze přijmout.
Připomínáme, že je třeba věnovat pozornost tomu, že v propozicích se částky za přihlášky a OSK uvádí většinou
bez DPH, a pokud je pořadatel plátce, je potřeba s tímto navýšením o DPH počítat.
Kontaktní osoba: Ing. Jaroslava Görglová: +420 725938874