home page
PŘIHLÁŠKY
/entries/
 

PŘIHLÁŠKY
06.07.2022 - Lysá nad Labem
60201 Cena Stavebniny Řezáč
R III.kat. - 3+ - 1700 m - 45 000 Kč, Přihlášeno koní: 10 / 10
AGNESKA, 4 Březina Legacy Buršice 55,0   Germič Karel
ANGE PITOU(FR), 3 KarBoBau s.r.o. 52,0   Váňa st. Josef
ARCHIPENKA(GB), 8 Queen Rose 55,0   Pišl Martin
BORUVKA(IRE), 6 Pure Nutrition 57,5   Havelková Martina
DRAGON ARROW(GB), 4 3 hearts 61,5   Vocásková Helena
FABLE, 6 Krásno-Podhányi 62,5   Podhányi Jan
LET FIRE(FR), 7 DC Zámrsk MUDr. Bruna 61,5   Andrés Dušan
RABBIT COULSTY(IRE), 4 Rabbit Trhový Štěpánov 62,5   Petrlík Allan
SNOWY KITTEN(ITY), 3 Scuderia Aichner SRL 52,0   Váňa ml. Josef
TROPICAL BOND, 11 FVE – Relay JK Levín 61,5   Kalčík Michal
 
60202 Memoriál Jiřího a Milenky Špačkových
R (handicap) IV.kat. - 3+ - 1700 m - 30 000 Kč, Přihlášeno koní: 10 / 10
AIDENSFIELD(GER), 4 The Sons of Sharpour 61,0   Kalčík Michal
ESLÍK, 3 J.T.K.-Bečková-Germič 55,5   Germič Karel
CHARMING EMMA, 5 Hipospol Velká Chuchle 60,5   Sýkorová Marcela, Ing.
LAST OPERA SONG(FR), 9 Autodoprava Blažek s.r.o. 59,0   Blažek Svatoslav
LAZARD, 3 DAR 52,5   Pohanka Ladislav, Ing.
MONTJEU STAR, 3 DS Helen 48,0 -2,0 Berthier Kateřina
PRINCESS VIKTORIA(IRE), 8 SŠ dostihového sportu 48,0 -8,0 Sýkorová Marcela, Ing.
SIROKOVS(GB), 5 DOAN 56,0   Chaloupka Václav, Ing.
SORBET(POL), 7 FVE – Relay JK Levín 55,5   Kalčík Michal
SUN RAIN(SVK), 5 Stáj Vymazal 55,0   Vymazal Josef
Dohlášeni k 29.06.2022: SIROKOVS(GB)

DOSTIH OTEVŘEN!
 
60203 Cena Nutri Horse
R IV.kat. - 3+ - 2200 m - 30 000 Kč, Přihlášeno koní: 11 / 15
DANG DOSS, 3 Protendon-Hulínský 56,0   Hulínský Václav, MUDr.
GREENHORN(IRE), 4 Velorex - Pirk 56,5   Vocásková Helena
HELIOS, 5 R-A-Pecháček 59,0   Pecháček Jaroslav
MEDŽUGORJE, 4 LUČ stajka - Neuberg 59,0   Manová Jana
MIRACLE BOY, 3 DS Helen 51,0   Berthier Kateřina
PALOMINA(FR), 5 Stáj Sáňka-Vymazal 60,0   Vymazal Josef
REFLEX, 5 Blue Star 56,5   Berthier Kateřina
SENORITA, 4 ARTEP 55,0   Bělka Martin
TOS SIA(IRE), 5 Dostihová stáj Sedrik 60,0   Haris Ludvík
WASTE NO TIME, 9 DS Tasava 59,0   Horáková Lenka
ZAMINDARTON, 6 Rabbit Trhový Štěpánov 59,0   Petrlík Allan
AZDAR(FR), 7 DC Zámrsk MUDr. Bruna 59,0   Andrés Dušan
LALITA(POL), 4 Flash 60,0   Manová Jana
SIROKOVS(GB), 5 DOAN 56,5   Chaloupka Václav, Ing.
SUN RAIN(SVK), 5 Stáj Vymazal 59,0   Vymazal Josef
Škrtnuti k 29.06.2022: AZDAR(FR), LALITA(POL), SIROKOVS(GB), SUN RAIN(SVK)
 
60204 Handicap společnosti Pragis
R (handicap) V.kat. - 3+ - 1300 m - 20 000 Kč, Přihlášeno koní: 12 / 16
APRIL, 4 Stáj Cabrio 48,0   Pišl Martin
BOUŘKA, 11 LOKOTRANS Slovakia CZ 57,5   Kantek Petr, MVDr
FRAM, 6 FVE – Relay JK Levín 56,5   Kalčík Michal
FRAMI HIT, 4 FVE – Relay JK Levín 54,5   Kalčík Michal
GENIE JEAN, 4 Luka-Vedral 51,0   Zobal František
LADISLAV, 10 DS Renner 57,0   Krysmanová Rennerová Martina
NIKOLETTA, 6 Autodoprava Blažek s.r.o. 53,5   Blažek Svatoslav
REGGIESTORM, 4 Michaela-Hruboš 61,0   Váňa Tomáš
SHARP JAILER, 6 Stáj Latén 51,5   Bělka Martin
SIR AMICO, 3 Stáj Bartoš 69,5   Bartoš st. Josef
STAY BY ME(POL), 3 Vocetka 61,0   Haris Ludvík
WELIGAMA(IRE), 3 DS Maruška 57,0   Bartoš st. Josef
HAS D`EMRA(FR), 5 FVE – Relay JK Levín 64,0   Kalčík Michal
LAZARD, 3 DAR 61,5   Pohanka Ladislav, Ing.
PRINCESS VIKTORIA(IRE), 8 SŠ dostihového sportu 48,0   Sýkorová Marcela, Ing.
TAPAJO(GER), 10 Hana Veselá 67,0   Juránek Petr
Škrtnuti k 29.06.2022: HAS D`EMRA(FR), LAZARD, PRINCESS VIKTORIA(IRE), TAPAJO(GER)
 
60205 Handicap Hotelu Olympionik
R (handicap) V.kat. - 3+ - 2200 m - 20 000 Kč, Přihlášeno koní: 16 / 18
ANHOR(GER), 7 Salvator Racing Club 63,5   Petrlík Allan
GOLD HARY, 8 Stáj Hořejší 51,5   Chaloupka Václav, Ing.
INNOCENCE, 3 EŽ Praha a.s. 58,0   Horáková Lenka
LALITA(POL), 4 Flash 62,5   Manová Jana
LAVIGNE, 4 Syndikát V3J 58,0   Zobal František
NACHT STAR, 3 Linada 62,5   Hronová Ilona
NAILAH, 4 Starlight - Pecháček 57,5   Pecháček Jaroslav
NIRVANA, 4 Autodoprava Blažek s.r.o. 56,0   Blažek Svatoslav
NOWERA, 4 Stáj Filip 56,0   Berthier Kateřina
RABBIT WIN(IRE), 7 RePeTe -Vašina 64,5   Vašina Josef
ROXETTE, 6 Jezdecký klub Cholupice 62,5   Duchoň Tomáš
SINNFONIA, 4 Licehamr 64,0   Váňa Tomáš
SIRAEL, 3 AGA-Vlachovice 57,5   Holčák Radek
VADEMILLA, 4 Rabbit Trhový Štěpánov 61,0   Petrlík Allan
VENOM VANGELIS, 3 Brigantia 51,5   Hlavatý Pavel
WHITE GHOST, 11 LOKOTRANS Slovakia CZ 63,5   Kantek Petr, MVDr
MONTJEU STAR, 3 DS Helen 54,0   Berthier Kateřina
SENORITA, 4 ARTEP 52,0   Bělka Martin
Škrtnuti k 29.06.2022: MONTJEU STAR, SENORITA
 
60206 Memoriál Evy Palyzové o pohár hejtmanky Středočeského kraje
Stcc I.kat. - 5+ - 4600 m - 150 000 Kč, Přihlášeno koní: 10 / 10
AENEAS(IRE), 8 Statek Blata Český ráj 70,0   Váňa st. Josef
ANTALGIQUE(FR), 7 Lokotrans 68,0   Urbánek Luboš
ARGANO, 8 Marek Šimák 70,0   Liška Martin
DERBY PLUS(FR), 9 DiJana Dobšice 70,0   Jirčáková Vendula
DUMON ROCLAY(FR), 5 Hospůdka U Nováků 69,5   Kvapilová Lenka
DUSIGROSZ(FR), 9 Joly 70,0   Váňa st. Josef
GODSALINO(FR), 6 Aryman-Divoky 70,0   Seménka Zdeněk
LARIZANO, 14 Hvozd-Popelka 70,0   Popelka Stanislav
STARMAN(FR), 7 DS Ondra, Matyáš+Flash 70,0   Jelínková Petra
TURION(POL), 7 TIPPLER Group s.r.o. 70,0   Poles Pavel
 
60207 Steeplechase města Milovice
Stch IV.kat. - 4+ - 3500 m - 50 000 Kč, Přihlášeno koní: 19 / 21
AVERIS, 5 Lokotrans 68,0   Urbánek Luboš
CAPE WITCHER, 5 DC Osvinov-Baštová 70,0   Baštová Pavlína, Ing.
FRINGANT DE CHANAY(FR), 7 Lokotrans 69,0   Urbánek Luboš
GO CANADA(IRE), 5 EŽ Praha a.s. 70,5   Poles Pavel
GOLDEN NIGHT(FR), 4 Happy Horse 63,0   Složil Pavel
CHARISMATIC, 10 EŽ Praha a.s. 70,0   Kvapilová Lenka
CHICAGO(IRE), 13 DS Ondra, Matyáš+Flash 68,0   Jelínková Petra
LA MEZALIE, 10 Farma Janovičky 66,0   Slavíček Josef
MODRAVA, 7 EŽ Praha a.s. 67,0   Kvapilová Lenka
MODRED(IRE), 6 Stáj Magog 68,0   Holčák Radek
MOSTAR, 6 Přikryl s.r.o. 69,0   Manová Jana
ODIGNY, 7 Stáj Hons 69,5   Bartoš st. Josef
REGGAETON, 4 Wrbna Racing 65,5   Kabelková Hana
SCARE CROW, 10 DC Osvinov-Baštová 69,0   Baštová Pavlína, Ing.
SHEHREZADA, 5 JEMP - Růžičková 67,0   Růžičková Martina
SIRIUS, 9 Aryman-Divoky 68,0   Seménka Zdeněk
SURIKATA, 9 BoKa Seniors 66,5   Kříž Petr
SWAN PRINCESS, 6 EŽ Praha a.s. 66,5   Horáková Lenka
THERESIE(IRE), 5 Statek Blata Český ráj 66,0   Váňa st. Josef
ANGKOR WAT(GB), 6 Joly 73,5   Váňa st. Josef
DOUBLE LUCK(IRE), 5 Stall Pinot 68,0   Manová Jana
Škrtnuti k 29.06.2022: ANGKOR WAT(GB), DOUBLE LUCK(IRE)
 
60208 Proutěné překážky Conseq
PP IV.kat. - 4+ - 3200 m - 50 000 Kč, Přihlášeno koní: 13 / 13
AMBROSIUS(GER), 5 Wieslaw Jakub Kartus 68,0   Wroblewski Grzegorz
ANGKOR WAT(GB), 6 Joly 73,5   Váňa st. Josef
CARLO BIRAGHI(IRE), 7 Meridian 68,0   Holčák Radek
DOUBLE LUCK(IRE), 5 Stall Pinot 68,0   Manová Jana
DOVALWEENO(GB), 5 All 4 Blondes 69,0   Porkátová Ivana
EDREMI(FR), 5 TVCK Radslavice-Složil 68,0   Složil Pavel
KINGSTON LILLY(IRE), 5 Stanislav Chudáček 66,5   Vocásková Helena
LADY DE WINTER, 4 Cardboard 63,5   Složil Pavel
MANORIE(FR), 4 Cardboard 63,5   Seménka Zdeněk
MEADOW LIFE(POL), 4 Olena CZ 66,5   Wroblewski Grzegorz
PALLATIUM(FR), 4 Lokotrans 65,5   Urbánek Luboš
RAMSYA, 4 Syndikát hvězda-Olehla 63,5   Olehla Čestmír, MVDr.
RUZZINI(IRE), 5 Scuderia Tania-Váňa 70,5   Váňa st. Josef
 
60209 Cena společnosti Tipsport
R III.kat. - 2 - 1000 m - 45 000 Kč, Přihlášeno koní: 6 / 7
BLACK DARK(IRE), 2 MUDr. Eva Nieslaniková 58,0   Nieslanik Miroslav
BOY SCOUT(FR), 2 Stáj Štráchal 56,0   Váňa Tomáš
CIDLINA(IRE), 2 Stáj Žďárský 55,0   Váňa Tomáš
DANNY DADDY(IRE), 2 Gregory 57,0   Germič Karel
DELICE REGLISSE(FR), 2 Markes 56,0   Germič Karel
FANNY(FR), 2 DC Zámrsk MUDr. Bruna 57,0   Andrés Dušan
AIR AMICA, 2 Šefraný-Germič 55,0   Germič Karel
Škrtnuti k 29.06.2022: AIR AMICA

DOSTIH OTEVŘEN!