home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
12.10.2019 - Pardubice
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
12:00 1. dostih
Memoriál Ing. Jiřího Šindlera – 33ti násobného startéra Velké pardubické
Rovina, kategorie: IV, 3200m ,40000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 1 EPAULED(IRE), 4 68,0 am. Jindřich Fabris JISTĚ 14
2. 5 PERCHTA(IRE), 6 63,0 am. Josef Břečka, Dis. 2 1/4 40
3. 2 KORNETA, 4 59,0 am. Markéta Krejčí 1 1/2 240
4. 3 CREOLA TIGER, 9 59,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 1/4 110
5. 4 ROONY, 10 64,5 am. Michaela Kacerová 15 110
6. 7 DARIEN, 5 61,5 am. Tereza Podráská daleko 100
Nestartovali: NAEX(IRE)
Čas: 03:47,56, Mezičasy:
Stáj: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena (EPAULED(IRE))

Kůň č.2 KORNETA ztratil na startu cca 3 délky.

Sankce: am. Podráská T. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.7 DARIEN v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), am. Fabris J. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

12:51 2. dostih
Memoriál Josefa Jančára - Cena amatérů fegentri
Proutky, kategorie: IV, 3200m ,60000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 3 GOLDEN IRENE, 7 66,0 am. David Graham Prichard JISTĚ 25
2. 7 FABRYAN, 6 68,0 am. Gonzague Cottreau 1/2 60
3. 6 UKRAINA(POL), 5 66,0 am. Nathan Rahman 6 80
4. 4 GONTCHAR(FR), 6 68,0 am. Elliot Öhgren 8 30
5. 2 GOTSCHA, 7 66,0 am. Tereza Polesná daleko 100
6. 1 ANJOLLI, 5 68,0 am. Sam Lee 3 1/2 110
7. 9 HOLIN ONE, 10 68,5 am. Mark Galligan hlava 170
8. 5 DUKE(POL), 7 70,5 am. Marcel Altenburger daleko 60
SN 8 NIKI RAY, 4 65,0 am. Kim Stern   100
Čas: 03:53,84, Mezičasy:
Stáj: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan (GOLDEN IRENE)

DK prošetřila vybočení koně č.8 NIKI RAY, vyslechla tr. Soukupa V. a jeho vysvětlení vzala vědomí s tím, že udělila sankci.

Sankce: tr. Soukup V. 500 Kč za nepřipravenost koně č.8 NIKI RAY do dostihu (DŘ § 411f)

video

13:32 3. dostih
Cena společnosti BOHEMIA SEKT, s.r o. - Zlatá spona tříletých
Proutky, kategorie: I, 3200m ,150000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 4 BENJAMIN(FR), 3 68,0 ž. Thomas Boyer LEHCE 20
2. 2 FIRST OF ALL(FR), 3 68,0 ž. Jan Faltejsek 8 20
3. 5 LA CORAL, 3 68,0 ž. Marcel Novák 9 270
4. 1 CHRISTIANO, 3 68,0 Jakub Spáčil 2 1/4 250
5. 6 TAJGA(IRE), 3 66,0 Pavel Složil ml. 5 110
6. 3 YAHK, 3 68,0 ž. Martin Liška 6 660
Čas: 04:02,79, Mezičasy:
Stáj: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr. (BENJAMIN(FR))
video

14:13 4. dostih
Křišťálový pohár města Pardubic
Proutky, kategorie: NL, 3400m ,300000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 6 CHEMINÉE(IRE), 4 64,5 ž. Jan Faltejsek VELMI LEHCE 17
2. 4 AZTEK, 8 70,0 ž. Martin Liška 12 65
3. 5 TRIM(POL), 7 70,0 Andrii Chopyk 2 3/4 35
4. 2 BLACK BARD(IRE), 4 66,5 ž. Josef Bartoš 3 1/4 65
5. 1 ICAR(GB), 7 70,0 ž. Alexandre Orain 2 1/4 150
6. 3 GOLDEN DEVIL, 6 70,0 ž. Lukáš Matuský daleko 170
Čas: 04:06,38, Mezičasy:
Stáj: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel (CHEMINÉE(IRE))

Kůň č.5 TRIM byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

15:00 5. dostih
Cena Východočeské televize V1
Steeplechase, kategorie: IV, 3900m ,60000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 2 ARLINGTON, 7 71,0 ž. Jaroslav Myška TUHÝ BOJ 14
2. 4 MEISHO KONGOH(IRE), 5 70,5 ž. Niklas Lovén hlava 50
3. 5 NATIQUA(GB), 4 61,5 Daniel Vyhnálek 2 1/2 78
4. 3 NAUPLIOS(FR), 4 64,5 Jakub Spáčil 5 200
5. 7 ELIÁŠ, 10 68,0 ž. Marcel Novák 14 200
6. 6 LASSPOUR(IRE), 5 68,0 ž. Sertash Ferhanov 6 170
ZN 1 TEX, 5 65,5 Ján Mach, MVDr.   550
Čas: 05:10,39, Mezičasy:
Stáj: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva (ARLINGTON)

DK prošetřila pád j. Macha J. z koně č.1 TEX a neshledala cizí zavinění.

Sankce: ž. Lovén N. 1000 Kč za nevhodné a nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

15:42 6. dostih
Cena podporovaná závodištěm Wrocław
Steeplechase, kategorie: III, 3600m ,90000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 4 YARA, 7 66,0 Jakub Spáčil ZADRŽENĚ 28
2. 1 CHARISMATIC, 7 66,0 Pavel Složil ml. daleko 18
Nestartovali: HELIOSTAT(IRE), ORATORY DAVIS(FR), SANTOS(IRE)
Čas: 04:48,52, Mezičasy:
Stáj: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Žalud Radek (YARA)

Koně č.2 HELIOSTAT a č.3 SANTOS v dostihu nestartovali v dostihu pro pád jezdců na zkušebním skoku, j. Kocman J. a j. Vyhnálek D. mají nárok na jízdné.

Kůň č.4 YARA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

16:15 7. dostih
Stříbrná trofej podporovaná sázkovou kanceláří BETINO
Steeplechase, kategorie: NL, 4400m ,300000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 1 ANAKING(FR), 9 68,0 ž. Jan Faltejsek VELMI LEHCE 14
2. 4 DANGEROUS GLEAM(GER), 10 68,0 ž. Niklas Lovén 8 60
3. 2 POLO ROUGE(FR), 8 68,0 ž. Alexandre Orain 1 40
4. 5 MISTER WESTMINSTER(GB), 9 68,0 ž. Josef Bartoš 3 1/2 60
PN 3 ČÁRIRAY, 12 68,0 ž. Jan Odložil   140
Čas: 05:46,20, Mezičasy:
Stáj: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel (ANAKING(FR))

DK prošetřila pád koně č.3 ČÁRIRAY a neshledala cizí zavinění.

video