home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
18.08.2019 - Karlovy Vary
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
15:31 1. dostih
Cena společnosti KAREL HOLOUBEK TRADE GROUP a.s.
Rovina, kategorie: V, 1400m ,25000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 11 NUTEKI, 3 59,0 ž. Adam Florian TUHÝ BOJ 55
2. 4 DARK ALIGHIERI, 4 52,5 žk. Alena Plimlová kr.hlava 80
3. 7 AIDO(POL), 5 55,5 ž. Jan Verner 3 3/4 40
4. 3 RAKIA, 6 59,5 Beysim Ferhanov 1 3/4 160
5. 2 BOUŘKA, 8 61,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 70
6. 6 PRINCESS VIKTORIA(IRE), 5 56,5 žk. Edita Vaníčková krk 180
7. 5 ADMIRAL PIETT(GER), 3 48,0 žk. Taťána Mášová 3 180
8. 10 LAKAR, 9 58,5 ž. Martin Laube 3/4 100
9. 8 TWINKY, 8 58,5 Daniel Vyhnálek 3/4 40
10. 1 MANY REASONS(IRE), 3 52,0 Michal Hrouda 8 220
S 9 SORAHHO, 7 62,5 žk. Zuzana Míčová   60
Čas: 01:29,62, Mezičasy: 14,61 - 24,73 - 25,24 - 25,04
Stáj: Stall Negra, Trenér: Hlavatý Pavel (NUTEKI)
video

15:03 2. dostih
Cena CENTRA REHABILITACE KONÍ
Rovina, kategorie: III, 1400m ,60000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 6 MANOLLA, 6 59,5 ž. Petr Foret JISTĚ 70
2. 4 ECHO RULES(IRE), 10 54,5 Michal Hrouda 3/4 100
3. 3 SHECANRALLY(IRE), 4 54,5 ž. Jan Verner nos 70
4. 5 LIKE A TRINITY(GB), 5 49,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 150
5. 2 TROPICAL BOND, 8 68,0 žk. Denisa Sikorová 1 60
6. 7 WINGET, 5 57,5 ž. Pavlína Filipová 2 1/4 40
7. 1 SHEIK YERBOUTI, 7 60,0 Daniel Vyhnálek 3/4 60
8. 11 BORUVKA(IRE), 3 59,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 120
9. 10 NOMBEKO(FR), 5 52,5 Simona Laubeová 1 1/4 80
10. 8 ROLALIZA, 4 60,5 ž. Adam Florian 1 60
11. 9 TAELL, 4 48,5 žk. Taťána Mášová 1/2 80
Nestartovali: RABBIT BATED(GB)
Čas: 01:28,20, Mezičasy: 14,11 - 24,06 - 24,84 - 25,19
Stáj: MUDr. Dagmar Dostálová, Trenér: Koplík Zdeno (MANOLLA)

Poplatky: stáj MUDr. Dagmar Dostálová 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.6 MANOLLA (DU 16/7)

video

15:34 3. dostih
Cena GALERIE UMĚNÍ Karlovy Vary
Rovina, kategorie: III, 2000m ,60000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 1 TULARKA(IRE), 3 56,0 ž. Jan Verner LEHCE 22
2. 7 GALIOS, 3 55,0 ž. Martin Laube 2 1/4 50
3. 12 CHARLES QUATRIEME(FR), 9 58,5 ž. David Liška 3/4 50
4. 11 VĚDMA, 7 57,0 ž. Jiřina Andrésová 2 110
5. 5 WASTE NO TIME, 6 58,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 100
6. 3 QUEENTERA(GB), 4 57,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 100
7. 2 GOLDEN IRENE, 7 59,5 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4 100
8. 4 BLACK BET(GB), 6 57,0 ž. Adam Florian 5 230
9. 9 ORLEANO, 3 53,5 Michal Hrouda 3/4 110
10. 8 BEAUTIFUL VISION(FR), 3 56,0 ž. Petr Foret 3 1/2 170
11. 10 HEMINGRAY, 3 50,0 Michaela Musialová 13 770
Nestartovali: NIRGERA
Čas: 02:08,48, Mezičasy: 26,20 - 26,79 - 26,58 - 24,05 - 24,86
Stáj: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena (TULARKA(IRE))

Poplatky: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 TULARKA (DU 16/7)

Sankce: stáj Statek Blata Český ráj 400 Kč za neohlášenou změnu čapky na koni č.1 TULARKA (DŘ § 105)

video

16:05 4. dostih
40. Cena MASISE - POHÁR STATKU BLATA ČESKÝ RÁJ
Rovina, kategorie: I, 1200m ,135000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 8 BARTHESA(IRE), 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek VELMI LEHCE 15
2. 6 ACHIRD(IRE), 2 57,0 ž. Jan Verner 3 3/4 140
3. 2 TORRERO(FR), 2 58,0 ž. Martin Laube 1 1/2 140
4. 3 MAVERANA(POL), 2 58,0 ž. Jan Rája 2 200
5. 1 AMBRA(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 80
6. 7 MILUŠKA EX MEGGLE, 2 57,0 Michal Hrouda 3/4 80
7. 5 SHENAH(IRE), 2 57,0 ž. Martina Havelková 3 250
8. 4 MARIOS(IRE), 2 58,0 ž. David Liška 6 80
Čas: 01:13,51, Mezičasy: 24,27 - 24,46 - 24,78
Stáj: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena (BARTHESA(IRE))

Kůň č.4 MARIOS ztratil na startu cca 5 délek.

Poplatek: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.8 BARTHESA (DU 16/7).

video

16:36 5. dostih
2. Cena společnosti LOKOTRANS
Rovina, kategorie: II, 2400m ,100000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 6 DOMINIQUE(FR), 5 59,5 ž. Jan Verner BOJ 25
2. 5 DALANDI, 3 53,0 ž. Martina Havelková 3/4 80
3. 4 RAVIELLA, 6 57,0 ž. David Liška 1 1/4 150
4. 2 SVENSON(USA), 3 54,0 Michal Hrouda 2 3/4 40
5. 7 ESKERKHAN(IRE), 7 57,5 ž. Martin Laube 6 80
6. 3 URBI ET ORBI(GER), 7 58,5 ž. Vendula Korečková 2 250
7. 1 SAUL(GB), 4 58,5 ž. Tomáš Lukášek 4 1/2 45
8. 8 ORSON, 4 58,5 ž. Jan Rája 11 250
Čas: 02:34,08, Mezičasy: 27,75 - 25,80 - 25,34 - 25,66 - 24,94 - 24,61
Stáj: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel (DOMINIQUE(FR))

Poplatky: stáje ZEAS Staré Hradiště a PP Zámrsk po 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.1 SAUL a č.8 ORSON (DU 16/7)

video

17:03 6. dostih
Cena EBF
Rovina, kategorie: III, 1600m ,60000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 5 JOGANVILLE(FR), 2 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 40
2. 4 STERLI(FR), 2 57,0 ž. Adam Florian 1 1/4 100
3. 3 ALBATROS(IRE), 2 56,5 Beysim Ferhanov kr.hlava 70
4. 1 KATHY AMES(FR), 2 57,0 ž. Jan Verner 5 25
5. 7 FRANCIMOR(IRE), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek 4 1/4 25
6. 2 THERESIE(IRE), 2 56,0 ž. David Liška 1 1/2 170
7. 6 COTE JARDIN(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 300
8. 8 RABBIT BREATH(GB), 2 55,5 Michal Hrouda 2 3/4 70
9. 10 VECTRA(IRE), 2 55,0 ž. Martin Laube 10 150
Nestartovali: WHISKEY PALACE(FR)
Čas: 01:41,91, Mezičasy: 26,36 - 25,04 - 25,92 - 24,59
Stáj: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav (JOGANVILLE(FR))

Poplatky: stáj Hana Horčičková 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.3 ALBATROS (DU 16/7)

Sankce: ž.Liška D. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.2 THERESIE před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video

17:33 7. dostih
Cena společnosti HOLOUBEK PROTECT
Rovina, kategorie: IV, 1600m ,40000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 4 ALHAMRA(FR), 4 59,5 ž. Adam Florian TUHÝ BOJ 25
2. 8 OPINION MAKER(IRE), 5 56,0 ž. Martin Laube kr.hlava 78
3. 5 LA SOMMERA(FR), 3 54,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 78
4. 7 DODYBUD(IRE), 10 61,5 ž. David Liška 1/2 45
5. 2 MAINE D`ANGE(IRE), 4 50,0 žk. Alena Plimlová krk 160
6. 6 KATCHABA(USA), 10 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 110
7. 12 VÉVODA, 3 58,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 110
8. 1 TIGGY BLUE, 7 61,0 Daniel Vyhnálek krk 70
9. 9 RIVERSIDE, 10 59,5 am. Petra Hrubá 1/2 140
10. 11 SINGAPORE SPICE(FR), 7 59,0 ž. Pavlína Filipová 2 3/4 70
11. 10 LOUIS LITT, 4 56,5 Michal Hrouda 1 3/4 160
Nestartovali: MALQ(FR)
Čas: 01:42,90, Mezičasy: 26,72 - 25,90 - 24,80 - 25,48
Stáj: CK Martin Tour, Trenér: Kub Ivan (ALHAMRA(FR))
video