home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
13.07.2019 - Světlá Hora
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
13:10 1. dostih
Cena Bruntálských soukromých podnikatelů - I. ročník
Proutky, kategorie: V, 3400m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 1 MARKOS, 5 68,5 Jan Odložil VELMI LEHCE  
2. 6 TURION(POL), 4 68,0 ž. Marcel Novák 11  
3. 4 KINESA(POL), 4 67,0 ž. Martin Liška daleko  
4. 3 CAPITAN PLAN, 7 67,5 Jan Derych daleko  
5. 5 ČASTUŠKA, 5 64,0 am. Tereza Polesná daleko  
Nestartovali: GOLD EVASIVE(GER)
Čas: 04:10,70, Mezičasy:
Stáj: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín (MARKOS)
video

13:40 2. dostih
Cena Soukromých farmářů - I. ročník
Steeplechase, kategorie: IV, 3400m ,50000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 5 JITŘENKA, 6 68,0 ž. Marcel Novák VELMI LEHCE  
2. 3 MORAVANKA, 6 69,0 Jan Odložil 7  
3. 6 VIEILLE MUSIC, 8 65,0 Rostislav Benš 12  
4. 2 BREZILOS(FR), 6 68,0 ž. Pavel Kašný 18  
5. 1 ELEN(FR), 9 67,0 ž. Martin Liška daleko  
ZN 4 VÝZVA, 5 67,0 am. Pavel Syrový    
Čas: 04:40,68, Mezičasy:
Stáj: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír (JITŘENKA)

DK prošetřila pád am. Syrového P. z koně č. 4 VÝZVA a neshledala cizí zavinění.

video

14:15 3. dostih
Cena Agrotechnic Moravia a.s. a OPaLL-AGRI, s.r.o.
Rovina, kategorie: IV, 3000m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 7 LA CORAL, 3 58,0 žk. Lenka Kvapilová BOJ  
2. 9 CHRISTIANO, 3 56,0 am. Veronika Olehlová 1 1/2  
3. 3 MATHEUS, 3 51,0 am. Martin Foukal 9  
4. 2 MOHAN, 3 53,0 am. Nikol Zapletalová 1/2  
5. 6 DARALARA, 3 51,0 žk. Taťána Mášová 5  
6. 4 SEXY LORD, 3 58,0 am. Markéta Krejčí 6  
Z 1 NIŇO, 3 56,0 Nikola Petrlík    
DD 10 NEL, 3 54,5 Michal Hrouda    
DD 5 PRINCE ROCKY, 3 59,0 Jakub Spáčil    
DD 8 CHAMAR, 3 57,0 am. Barbora Ponická    
Čas: 03:42,47, Mezičasy:
Stáj: Pecka-Horse, Trenér: Kvapilová Lenka (LA CORAL)

Kůň č.7 LA CORAL byl vybrán k antidopingové kontrole.

DK prošetřila zadržení koně č.1 NIŇO a vysvětlení j. Petrlíka N.(kůň neakceptoval tempo dostihu) vzala na vědomí.

video

15:00 4. dostih
Cena společnosti Lázně Poděbrady a.s. - IV. ročník (hdcp)
Steeplechase crosscountry, kategorie: IV, 4100m ,60000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 3 GEJZIR(GB), 12 69,0 ž. Marcel Novák LEHCE  
2. 1 TRIPOLIS, 11 70,0 Jan Odložil 7  
3. 2 LA MILLA, 9 64,0 Jan Derych 5  
4. 4 LARRY, 8 65,0 ž. Pavel Kašný daleko  
PN 5 HEY CALMING, 5 66,0 Petr Tůma    
Čas: 05:23,55, Mezičasy:
Stáj: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír (GEJZIR(GB))

DK prošetřila pád koně č.5 HEY CALMING a neshledala cizí zavinění.

video

15:40 5. dostih
Cena Moravskoslezského kraje – III. Ročník
Steeplechase crosscountry, kategorie: III, 4600m ,90000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 1 TER MILL, 13 67,5 Jan Odložil BOJ  
2. 3 MARCON, 7 65,0 Jakub Spáčil 3/4  
3. 4 LAMBROZINI, 7 66,0 Petr Tůma 17  
4. 2 LA SORBONA, 7 65,5 ž. Pavel Kašný daleko  
Čas: 06:12,45, Mezičasy:
Stáj: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín (TER MILL)

Kůň č.2 LA SORBONA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

16:13 6. dostih
Cena K-K Metal, a.s. - II. ročník
Rovina, kategorie: IV, 3300m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
1. 1 CHEMINÉE(IRE), 4 58,0 žk. Lukáš Charvát VELMI LEHCE  
2. 3 CARRY THE GLORY, 7 53,0 žk. Taťána Mášová 9  
3. 4 ANJOLLI, 5 56,5 Michal Hrouda krk  
DD 2 SHENKIRA, 4 56,0 am. Jarmila Kašecká    
DD 5 PITY, 5 53,0 am. Nikol Zapletalová    
DD 6 DANULKA, 4 58,0 am. Markéta Krejčí    
Čas: 03:43,49, Mezičasy:
Stáj: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel (CHEMINÉE(IRE))
video