home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
18.05.2019 - Slušovice
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
14:01 1. dostih
Cena Ministerstva zemědělství České republiky
Proutky, kategorie: IV, 3200m ,50000.00 Kč
Stav dráhy: 4.8 (měkká)
1. 7 SÁI FÉI, 5 68,5 ž. Marcel Novák BOJ  
2. 8 SIGNUM(FR), 7 67,5 Michal Kubík 2 3/4  
3. 10 TRENTA(POL), 4 64,0 Rostislav Benš 7  
4. 4 MARIPOSSA, 4 66,0 Petr Tůma 6  
5. 9 EARL WESTMINSTER(IRE), 4 67,0 Pavel Složil ml. 6  
6. 3 CHRISALA, 5 65,0 Veronika Řezáčová 11  
7. 11 TEX, 5 67,0 Ján Mach, MVDr. daleko  
8. 2 TREB(POL), 5 70,0 ž. Martin Liška 2  
Z 5 ONEGIN(FR), 9 69,5 ž. Martin Cagáň    
Z 1 GOLD HAVANAH(IRE), 4 62,5 Jakub Spáčil    
Nestartovali: INTISARI(IRE)
Čas: 04:05,57, Mezičasy:
Stáj: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín (SÁI FÉI)

DK prošetřila zadržení koní č.1 GOLD HAVANAH a č.5 ONEGIN, vyslechla j. Spáčila J. a ž. Cagáně M. a jejich vysvětlení (zranění koně - Spáčil, podezření na zranění koně - Cagáň) vzala na vědomí.

video

14:37 2. dostih
Cena společnosti Pila Surý s.r.o. Hošťálková
Rovina, kategorie: III, 3200m ,45000.00 Kč
Stav dráhy: 4.8 (měkká)
1. 5 LENDAR, 7 56,5 Adam Florian JISTĚ  
2. 3 KERABUSH(IRE), 5 58,0 ž. Jan Rája 1  
3. 10 FLOWER OF LOVE(GB), 6 54,5 ž. Zuzana Vokálková hlava  
4. 6 DARING VISION(FR), 4 60,0 ž. Jaroslav Línek 2  
5. 7 LOOP LOVE(GB), 7 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 3/4  
6. 4 TOXIC(GER), 10 56,0 Daniel Vyhnálek kr.hlava  
7. 2 ORPHANTA, 6 59,0 Michal Hrouda 10  
8. 1 GOLDEN IRENE, 7 64,0 Nikola Petrlík 3 3/4  
9. 8 RUMBA, 8 54,5 ž. Pavlína Filipová 3/4  
10. 11 NIRWA, 4 55,5 Sára Plšková daleko  
11. 9 FARTMIDA, 4 55,0 am. Lenka Janatková daleko  
Čas: 03:41,60, Mezičasy:
Stáj: KELLY, Trenér: Koplík Zdeno (LENDAR)

Kůň č.9 FARTMIDA ztratil na startu cca 3 délky.

Sankce: j. Plšková S. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

15:19 3. dostih
Cena Samohýl Motor a.s. Volkswagen Zlín
Rovina, kategorie: III, 1800m ,45000.00 Kč
Stav dráhy: 4.8 (měkká)
1. 10 MIKE OF JAPE, 3 52,0 Michal Hrouda JISTĚ  
2. 8 THAILAND(GER), 7 59,0 ž. Jan Rája 1 1/4  
3. 6 NELISSA, 4 57,5 Adam Florian 2 3/4  
4. 4 WICKER STONE(IRE), 8 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 3/4  
5. 11 MUJAHID BRAVE, 5 61,5 Nikola Petrlík 3/4  
6. 1 LUSINDA(GB), 4 60,0 ž. Vendula Korečková krk  
7. 2 TREASURE ROCK(USA), 4 57,5 ž. Jakub Pavlíček 3/4  
8. 5 MY CHARLIE MAN(GB), 8 59,0 ž. Jaroslav Línek 3/4  
9. 3 NYCE BOY(FR), 3 53,0 ž. Zuzana Vokálková 7  
10. 9 BETTSUT, 4 57,5 ž. Martina Havelková 3 1/4  
11. 7 MAJOR WESTMINSTER(GER), 5 56,5 ž. Jiří Palík daleko  
Nestartovali: ROSEINTHESAND(GB)
Čas: 01:54,75, Mezičasy:
Stáj: Vocetka, Trenér: Nováková Jana, Ing. (MIKE OF JAPE)

Poplatky: stáj TIPPLER Group s.r.o. 200 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.2 TREASURE ROCK(DU 16/11), stáj Autodoprava Blažek s.r.o. 200 Kč za dodatečné ohlášení použití lícních beránků u koně č.6 NELISSA(DU 16/11)

video

15:44 4. dostih
Cena Zlínského kraje
Steeplechase, kategorie: IV, 3600m ,50000.00 Kč
Stav dráhy: ()
1. 4 KUBALI(IRE), 6 70,0 ž. Marek Stromský JISTĚ  
2. 5 UDINE DE CHAMPFEU(FR), 11 66,0 Adam Čmiel 2  
3. 9 SACAMIRO, 6 69,0 Jan Derych 6  
4. 8 LAMBROZINI, 7 71,0 am. František Plšek ml. 10  
5. 3 PLAYMONKA, 6 64,5 Daniel Vyhnálek kr.hlava  
6. 6 FINIST, 4 66,0 Petr Tůma daleko  
7. 7 BANJA LUKA(POL), 5 66,5 Rostislav Benš 3 1/4  
Z 1 LANTANA LADY, 6 68,5 ž. Martin Liška    
Z 10 KIL AL JAMAL(FR), 6 67,5 Michal Kubík    
ZN 2 MARIKA, 6 68,0 ž. Marcel Novák    
Čas: 04:30,67, Mezičasy:
Stáj: Vasury Kolesa, Trenér: Holčák Radek (KUBALI(IRE))

Poplatek: tr. Wroblewski G. 400 Kč za dodatečné ohlášení nepoužití stínidel u koně č.7 BANJA LUKA (DU 16/11).

DK prošetřila zadržení koní č.1 LANTANA LADY a č.10 KIL AL JAMAL, vyslechla ž. Lišku M. aj. Kubíka M. a jejích vysvětlení (zranění koně - Liška, podezření na zranění koně - Kubík) vzala na vědomí.

video

16:20 5. dostih
Cena společnosti Štec SVT s.r.o.
Rovina, kategorie: IV, 2200m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 3 DIANA JAPE, 3 58,0 Michal Hrouda JISTĚ  
2. 8 REINE D`ARGENT(FR), 3 58,0 žk. Lukáš Charvát 3/4  
3. 1 DOMÉNA, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 6  
4. 7 SWEET JIMMY, 3 58,5 ž. Jaroslav Línek 5  
5. 11 BRILANCE, 3 56,0 Josef Borč 2 1/2  
6. 9 GALÉRA, 3 56,5 ž. Martina Havelková 1 1/4  
7. 6 VALENTINE LADY, 3 56,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4  
8. 10 CELENTANO(GER), 3 58,5 Nikola Petrlík hlava  
9. 12 INA GALI, 3 56,5 Adam Florian 1  
10. 4 CHAMAR, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 1/2  
Nestartovali: FARMEDA, WENEKA
Čas: 02:27,67, Mezičasy:
Stáj: Stáj Cejnarová Prasek, Trenér: Vocásková Helena (DIANA JAPE)

Koně č.2 FARMEDA a č.5 WENEKA nestartovali pro neovladatelnost a neposlušnost u startovacích boxů, ž. Hlubučková K. má nárok na jízdné.

Sankce: tr. Řezáčová J. a tr. Rous P. výstraha pro neposlušnost koně č.5 WENEKA č.2 FARMEDA u startovacích boxů (DŘ § 350).

video

16:30 6. dostih
Cena společnosti Tomáš Goláň, daňová kancelář, s.r.o.
Rovina, kategorie: IV, 1100m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 5 SHARP BROOK, 11 58,5 ž. Jiří Palík JISTĚ  
2. 6 FAYAFI(FR), 4 58,5 ž. Jaroslav Línek 2  
3. 4 PAN DARCY(IRE), 4 58,5 ž. Jan Rája 1  
4. 3 PARDONIE, 7 64,5 Adam Florian 2 1/2  
5. 2 NIKOLETTA, 3 50,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2  
6. 1 COLTYN, 4 58,5 ž. Jiřina Andrésová 3  
7. 7 SHARP JAILER, 3 51,5 ž. Martina Havelková 2 1/4  
8. 8 CORALY, 3 53,0 ž. Zuzana Vokálková 1/2  
Čas: 01:08,72, Mezičasy:
Stáj: Stáj Latén, Trenér: Demele Jan (SHARP BROOK)

Kůň č.1 COLTYN ztratil na startu cca 5 délek.

Sankce: Stáj Latén 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.7 SHARP JAILER (DŘ §105).

video

17:00 7. dostih
Cena Valašska
Rovina, kategorie: II, 1000m ,90000.00 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 5 PRINCE ORPEN(FR), 8 55,5 ž. Martina Havelková BOJ  
2. 3 PRAAN(GB), 4 58,5 ž. Jaroslav Línek krk  
3. 1 YORDANA, 9 57,0 ž. Zuzana Vokálková 2  
4. 2 CELINE MY HEART(GB), 6 60,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4  
5. 7 EASYRIDER(FR), 4 58,5 ž. Jan Rája 3/4  
6. 6 ALEXANDR(IRE), 6 58,5 Daniel Vyhnálek 2  
7. 4 SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 9 55,5 Nikola Petrlík 2 3/4  
8. 8 NÁTURA, 3 53,5 Michal Hrouda 1/2  
Čas: 00:59,06, Mezičasy:
Stáj: MVDr. Kantek Petr, Trenér: Kantek Petr, MVDr (PRINCE ORPEN(FR))
video

17:30 8. dostih
Cena společnosti Uhelné sklady Nový Hrozenkov
Steeplechase, kategorie: V, 3800m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 4.8 (měkká)
1. 5 PRINCESS RYANA, 5 70,5 ž. Marcel Novák JISTĚ  
2. 6 BESLAN(FR), 7 66,5 Adam Čmiel 1 1/4  
3. 11 FERINO, 6 68,0 ž. Martin Liška 1/2  
4. 7 LA SORBONA, 7 65,0 Veronika Řezáčová 11  
5. 3 ARDUA, 9 65,0 Rostislav Benš 2 1/2  
6. 1 RUSSIAN TIGER(SVK), 7 69,0 Richard Bartoň 1  
7. 10 FRANCISKA, 5 67,0 Pavel Složil ml. daleko  
8. 2 VIEILLE MUSIC, 8 63,5 Ján Mach, MVDr. daleko  
Z 4 CAPITAN PLAN, 7 68,0 Jan Derych    
Z 9 MINTAKA, 5 70,5 ž. Marek Stromský    
PN 8 KAFIA(POL), 6 70,0 am. František Plšek ml.    
Čas: 04:37,82, Mezičasy:
Stáj: MPL Racing CZ, Trenér: Piruch Jozef (PRINCESS RYANA)

DK prošetřila pád koně č.8 KAFIA a neshledala cizí zavinění, dále DK prošetřila zadržení koní č.9 MINTAKA a č.4 CAPITAN PLAN, vyslechla ž. Stromského M. a j. Derycha J. a jejich vysvětlení (zdravotní indispozice koně-Stromský, zranění koně-Derych) vzala na vědomí.

Sankce: j. Bartoň R. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.1 RUSSIAN TIGER před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

18:16 9. dostih
Cena města Vsetína
Rovina, kategorie: V, 1600m ,20000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
1. 1 AIRUSCHKA, 4 50,5 Michaela Musialová LEHCE  
2. 3 SABATON, 3 60,0 ž. Jaroslav Línek 4 3/4  
3. 5 SAVAGE, 9 49,5 ž. Martina Havelková hlava  
4. 7 ULTIMA, 9 59,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4  
5. 2 GOLDEN BIG(GER), 5 50,0 ž. Kateřina Hlubučková krk  
6. 10 HEURE, 8 58,0 ž. Vendula Korečková 2  
7. 8 NID(POL), 9 67,5 ž. Jiří Palík 3/4  
8. 11 PARKETA, 7 63,0 am. Tereza Polesná 1 3/4  
9. 6 CAMELAI, 8 62,0 Daniel Vyhnálek krk  
10. 9 BEST BET, 6 53,0 ž. Peter Hodáň 3 1/4  
11. 12 ZAMINDARTON, 3 65,0 Nikola Petrlík 3 1/2  
Nestartovali: ALFAZIVE(FR)
Čas: 01:41,86, Mezičasy:
Stáj: R.Maag-Hála, Trenér: Hála Libor, MVDr. (AIRUSCHKA)

Sankce: ž.Hlubučková K.2000 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 1.6.2019) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video