home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
19.04.2019 - Lysá nad Labem
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
14:04 1. dostih
HANDICAP SPOLEČNOSTI STAVEBNINY ŘEZÁČ
Rovina, kategorie: IV, 1300m ,30000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
1. 1 NEVER NOW(GER), 6 59,5 ž. Kateřina Hlubučková VELMI LEHCE  
2. 2 ZLOMEK, 6 56,5 ž. Vendula Korečková 10  
3. 4 KATRYEN, 6 54,0 žk. Irena Štěrbová 1 1/2  
4. 7 PAN DARCY(IRE), 4 62,0 am. Michal Mikšovský hlava  
5. 6 ERUPTION(FR), 6 60,5 žk. Taťána Mášová 3/4  
6. 3 IBAR, 9 55,5 ž. Jaromír Šafář hlava  
7. 5 POET`S ROCK(FR), 6 65,5 Jan Derych daleko  
Čas: 01:20,36, Mezičasy:
Stáj: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří (NEVER NOW(GER))
video

14:28 2. dostih
HANDICAP SPOLEČNOSTI STAVITELSTVÍ ŠTĚPÁNEK
Rovina, kategorie: V, 1700m ,20000.00 Kč, handicap
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
1. 6 A DEE JOE(FR), 9 61,0 am. Lenka Janatková JISTĚ  
2. 5 IMATRA, 4 56,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4  
3. 1 CANDLE IN THE WIND, 7 58,0 Adam Florian hlava  
4. 2 ARMANNO, 8 54,5 am. Ivana Machačová, MVDr. nos  
5. 7 AIDO(POL), 5 59,5 ž. Jan Verner hlava  
6. 3 SAVAGE, 9 53,0 ž. Martina Havelková 4 3/4  
7. 4 LADAR, 7 61,5 žk. David Liška 4 3/4  
Čas: 01:50,19, Mezičasy:
Stáj: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří (A DEE JOE(FR))

Sankce: am. Machačová I. 500 Kč za tísnění koně č.1 CANDLE IN THE WIND koněm č.2 ARMANNO v oblouku před cílovou rovinou (DŘ § 364c).

video

14:54 3. dostih
CENA SPOLEČNOSTI RENOMIA
Rovina, kategorie: IV, 2200m ,30000.00 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
1. 1 ARAKANIE(IRE), 4 54,0 Michal Hrouda LEHCE  
2. 2 MIZURI, 6 57,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4  
3. 5 URBAN JOY(IRE), 6 53,5 žk. Taťána Mášová 1 1/4  
4. 3 RABBIT WIN(IRE), 4 61,5 am. Jindřich Fabris 2 1/4  
5. 9 HEURE, 8 55,5 ž. Vendula Korečková krk  
6. 10 OMBRELETTO(POL), 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk  
7. 8 ZAMINGERTON, 4 54,0 Lucie Fialová 2 1/4  
8. 7 LUCIFER, 6 60,0 am. Tereza Winterová 3 1/4  
9. 6 ODIGNY, 4 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 16  
LYMET, POPOCATEPETL
Čas: 02:25,81, Mezičasy:
Stáj: Iva a Vlado, Trenér: Vocásková Helena (ARAKANIE(IRE))

SKůň č.8 ZAMINGERTON ztratil na startu cca 3 délky.

Sankce: tr. Petrlík A. 1500 Kč za neohlášené použití stínidel u koně č.8 ZAMINGERTON (DŘ § 310)

video

15:27 4. dostih
CENA SPOLEČNOSTI CERNTROTHERM
Rovina, kategorie: III, 2200m ,45000.00 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
1. 7 BE MAN(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ  
2. 5 DIANA JAPE, 3 55,0 Dana Bořánková 1 1/4  
3. 9 BENTLY(IRE), 3 56,5 Adam Florian 1/2  
4. 4 TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 3 56,5 žk. David Liška 2 3/4  
5. 6 KING MENNE, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 7  
6. 1 SHIROCCO TWO, 3 55,5 Lucie Fialová krk  
7. 8 NOGAR, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 3/4  
8. 2 KETTY FENOMEN, 3 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2  
9. 3 VENUŠE, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 6  
Čas: 02:29,17, Mezičasy:
Stáj: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel (BE MAN(FR))

Kůň č.8 NOGAR ztratil na startu cca 3 délky.

video

15:54 5. dostih
CENA ODBORY KOVO MB
Rovina, kategorie: III, 1700m ,45000.00 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
1. 2 ČAMILLA, 6 55,5 ž. Jan Verner JISTĚ  
2. 3 POKER RUN(FR), 6 57,0 ž. Vendula Korečková 4  
3. 6 HASAN(IRE), 6 58,0 Michal Hrouda 5  
4. 5 PALE MARTINI(GER), 6 64,5 ž. Jiří Chaloupka 10  
DD 1 NAEX(IRE), 4 56,0 žk. David Liška daleko  
ALTER TOYLSOME(GER), VALENTINO DANCER(FR)
Čas: 01:51,81, Mezičasy:
Stáj: Pepa z lesa, Trenér: Hurt Tomáš (ČAMILLA)

Kůň č. 7 VALENTINO DANCER nestartoval pro pád j. Vyhnálkové V. před startovními boxy. Jezdec má nárok na jízdné.

Kůň č. 1 NAEX ztratil na startu cca 6 délek.

video

16:23 6. dostih
STEEPLECHASE CROSS COUNTRY SPOLEČNOSTI SPORT INVEST
Steeplechase crosscountry, kategorie: III, 4200m ,100000.00 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
1. 5 AENEAS(IRE), 5 66,5 ž. Jan Kratochvíl ZADRŽENĚ  
2. 6 SIXTYSEVEN, 10 66,5 Pavel Složil ml. 11  
3. 3 IDOL(POL), 5 67,0 ž. Marcel Novák 3 1/2  
4. 4 COTE MER(FR), 7 68,0 ž. Josef Bartoš 14  
Z 2 ČÁRIRAY, 12 66,5 Jan Odložil    
KÖNIG SAMUR(GER)
Čas: 05:21,50, Mezičasy:
Stáj: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef (AENEAS(IRE))
video

16:54 7. dostih
PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPORTPROGRES
Proutky, kategorie: IV, 2800m ,50000.00 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
1. 7 TECH JURY(GER), 3 68,0 ž. Pavel Kašný LEHCE  
2. 3 WORLD SPEED(GER), 3 68,0 ž. Jan Kratochvíl 4 1/2  
3. 9 KALONEG(FR), 3 65,0 Patrick Boekhout 5  
4. 4 DULA(IRE), 3 63,5 Jakub Spáčil 2  
5. 5 XTENSE(IRE), 3 64,0 Miroslav Mikšovský 4  
6. 6 BARSALA DE ELIS, 3 67,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2  
7. 8 SICILIAN, 3 68,0 ž. Marcel Novák 15  
8. 10 SAINT SHINE(FR), 3 61,0 žk. Otto Vnuk 1/2  
9. 1 KENGI, 3 66,5 Jan Odložil 10  
10. 2 ROYAL RIVER, 3 66,5 Pavel Složil ml. daleko  
Čas: 03:18,12, Mezičasy:
Stáj: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel (TECH JURY(GER))
video