home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
15.06.2018 - Karlovy Vary
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
11:11 1. dostih
Cena společnosti MAENTIVA s.r.o.
Rovina, kategorie: III, 1200m ,60000.00 Kč, handicap
1. 5 HYACINT(GER*), 9 54,0 ž. Kateřina Hlubučková BOJ 70
2. 6 TAPAJO(GER), 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 200
3. 8 PALE MARTINI(GER), 5 59,5 am. Michaela Kacerová 3/4 40
4. 3 KISSI BOY, 3 61,5 ž. Jakub Pavlíček 3/4 40
5. 10 HARD FIGHTER, 6 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 70
6. 7 BULPIT, 5 60,0 Michal Demo 1 80
7. 4 PARKETA, 6 55,5 Pavlína Filipová 1 100
8. 9 TRINIS, 4 61,0 ž. Jan Rája kr.hlava 50
9. 1 GOLD OF GIBRALTAR(GER), 5 55,0 Adam Florian krk 70
10. 2 KATRYEN, 5 56,5 ž. Martina Havelková 5 160
Čas: 01:12,94, Mezičasy: 25,14 - 23,68 - 24,12
Stáj: Team, Trenér: Škrášková Alena

Sankce: am. Kacerová M. 500 Kč za pozdní příchod do vážnice k vážení před dostihem (DŘ § 325).

video

11:42 2. dostih
Cena INSIA Karlovy Vary s.r.o.
Rovina, kategorie: IV, 1400m ,40000.00 Kč, handicap
1. 4 WINGET, 4 56,5 Pavlína Filipová BOJ 40
2. 6 TWINKY, 7 49,5 ž. Martina Havelková 3/4 60
3. 8 GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 52,0 žk. Lucie Fialová 1 1/4 150
4. 7 ROLALIZA, 3 54,5 ž. Jan Verner 1 70
5. 10 LAKAR, 8 59,5 ž. Jan Rája kr.hlava 30
6. 1 TETRAROSE(USA), 6 58,5 am. Zuzana Míčová 1 1/2 65
7. 5 CHROM, 6 54,5 ž. Jiřina Andrésová 2 130
8. 2 LAFRANCO, 9 61,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 55
9. 3 ZLOMEK, 5 56,5 ž. Vendula Korečková 2 100
10. 9 VIKTORIE VALLY, 5 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 220
Čas: 01:25,99, Mezičasy: 12,64 - 24,77 - 25,05 - 23,53
Stáj: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu.

video

12:12 3. dostih
Cena spol.Jan Becher KARLOVARSKÁ BECHEROVKA
Rovina, kategorie: IV, 2000m ,40000.00 Kč, handicap
1. 4 MODEWARRE(IRE), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 100
2. 6 NADĚJE, 5 56,0 Adam Florian 3/4 30
3. 3 MATYSEK(IRE), 5 61,0 ž. Vendula Korečková krk 78
4. 7 PHILLIPINA, 6 59,0 Michal Demo 1 1/2 55
5. 5 ORIC, 6 63,0 ž. Jan Rája 2 65
6. 2 ONDREÁŠ, 5 57,0 žk. Simona Laubeová hlava 85
7. 10 FANEGA STAR, 4 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 80
8. 1 STREET SINGER(GB), 4 58,5 ž. Radek Koplík 1/2 40
9. 8 FORWARD, 3 58,0 ž. Martin Laube 5 120
10. 9 COLLEGE SUCCES(FR), 7 63,5 ž. Jan Verner 10 85
Čas: 02:10,61, Mezičasy: 26,57 - 25,09 - 26,64 - 26,49 - 25,82
Stáj: Roman, Trenér: Chaloupka Václav, Ing.

Kůň č.8 FORWARD ztratil na startu cca 3 délky.

Kůň č.4 MODEWARRE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

12:41 4. dostih
Cena společnosti KARLOVARSKÁ KORUNNÍ s.r.o.
Rovina, kategorie: V, 2000m ,25000.00 Kč, handicap
1. 10 ECOLOGI LOLEK(POL*), 4 52,5 Antoine Subias BOJ 80
2. 5 VEGAS LAS, 6 55,5 ž. Martin Laube 1/2 100
3. 4 SAVAGE, 8 53,5 ž. Martina Havelková krk 100
4. 3 DEMARKACE, 7 51,5 Michaela Musialová krk 140
5. 11 MORGAN, 4 63,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 50
6. 1 DETERMIS, 5 59,0 am. Michaela Kacerová krk 50
7. 9 FURANO(GB), 6 59,5 ž. Jan Rája 1/2 50
8. 6 CANDLE IN THE WIND, 6 58,5 Eva Buriánková, Mgr. krk 100
9. 2 LUCIFER, 5 59,0 Adam Florian 2 70
10. 7 MAINE D`ANGE(IRE), 3 57,0 žk. Lucie Fialová 1 3/4 80
11. 8 KENTUCKY JACK, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 9 80
12. 12 SOPRAN TORUS(ITY), 5 60,0 žk. David Liška 3 120
Čas: 02:09,96, Mezičasy: 26,50 - 26,77 - 25,03 - 26,75 - 24,91
Stáj: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav

Kůň č.1 DETERMIS ztratil na startu cca 5 délek.

video

13:11 5. dostih
Dostih města Karlovy Vary ke 100. výročí samostatného státu
Rovina, kategorie: III, 1600m ,60000.00 Kč
1. 1 MORMILL(GB), 5 56,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 100
2. 9 TROPICAL BOND, 7 61,5 Adam Florian 1 60
3. 2 MERELLA(SWI), 6 55,0 Beysim Ferhanov 1 1/4 22
4. 3 DONALD WON(FR), 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 60
5. 12 GOLDEN DEVIL, 5 59,0 ž. Jan Verner 1 110
6. 6 NOMBEKO(FR), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 200
7. 11 SIRIUS, 5 56,5 am. Sabina Mokrošová 3 1/2 40
8. 5 MAMBO, 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 50
9. 7 SURIKATA, 5 57,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 180
10. 4 STUHNA(FR), 4 57,5 ž. Martin Laube 1/2 100
11. 8 NED, 4 55,0 žk. David Liška 2 140
12. 10 ERUPTION(FR), 5 59,0 ž. Radek Koplík 5 250
Čas: 01:39,34, Mezičasy: 25,92 - 25,08 - 24,47 - 23,87
Stáj: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav

Sankce: ž. Havelková M. 1500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

13:42 6. dostih
90. Karlovarská dvojnásobná míle Karlovarského Kraje
Rovina, kategorie: I, 3200m ,135000.00 Kč, handicap
1. 4 RAVIELLA, 5 58,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 55
2. 3 AMADEON(IRE), 6 57,5 Beysim Ferhanov 3/4 17
3. 6 VĚDMA, 6 48,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 45
4. 1 TAFILLY(IRE), 4 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 80
5. 2 KOPRETINA, 6 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/2 50
6. 5 GASTON(FR), 4 61,0 ž. Ján Havlík 10 90
Čas: 03:33,70, Mezičasy: 27,51 - 27,43 - 26,92 - 26,91 - 26,04 - 26,34 - 26,66 - 25,89
Stáj: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva

Kůň č.1 RAVIELLA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

14:10 7. dostih
Cena IHIPODROM HOLOUBEK
Rovina, kategorie: IV, 3000m ,40000.00 Kč
1. 2 SANTIN(IRE), 6 58,5 ž. Jan Verner JISTĚ 40
2. 1 ORPHANTA, 5 57,0 žk. David Liška 2 50
3. 8 WINSOME BOY(AUT), 4 60,0 ž. Tomáš Lukášek 3 3/4 140
4. 6 NIRGERA, 7 55,0 Adam Florian 1/2 250
5. 3 ALEGORIA, 6 58,0 Beysim Ferhanov 1/2 18
6. 9 BARIKA, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 330
7. 10 LANDARON, 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 200
8. 5 KOKIN, 4 62,0 ž. Vendula Korečková 15 30
9. 7 WASTE NO TIME, 5 58,0 ž. Jan Rája 3 180
10. 4 NOBLE FOX(FR), 9 60,0 ž. Jiřina Andrésová 5 180
Čas: 03:15,63, Mezičasy: 14,61 - 24,20 - 26,60 - 25,47 - 27,64 - 25,41 - 26,13 - 25,57
Stáj: Strojírna Litvínov, Trenér: Tajmr Michal

DK prošetřila výkon koně č.7 WASTE NO TIME v dostihu, vyslechla ž. Ráju J. a jeho vysvětlení (vyčerpání koně) vzala na vědomí.

video