home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
15.07.2017 - Mimoň
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
13:32 1. dostih
Cena města Mimoně
Rovina, kategorie: V, 1800m ,20000.00 Kč, handicap
1. 6 POLYANTE(GER), 6 53,0 žk. Lucie Fialová JISTĚ 78
2. 3 MACESHKA, 5 54,5 Michal Hrouda 3/4 40
3. 2 GOLDY, 10 62,5 Josef Borč 1 1/4 23
4. 7 HEURE, 6 56,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 35
5. 5 ZLOMEK, 4 55,0 ž. Martin Laube 2 1/4 50
6. 1 LIMITED EDITION, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 70
7. 4 RIGHT, 11 50,0 žk. Simona Laubeová 10 100
Čas: 01:55,05, Mezičasy:
Stáj: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav

14:00 2. dostih
Cena hotelu VALAŠKA
Rovina, kategorie: V, 1800m ,20000.00 Kč, handicap
1. 2 PRAGMACE, 3 55,0 ž. Vendula Korečková BOJ 45
2. 3 LIMONADE(SWI), 6 55,0 ž. Martin Laube 1/2 19
3. 4 MONTEPUCINI(FR), 7 59,0 am. Alexandra Slámová 1 1/4 40
4. 5 CALABRIE, 12 51,0 Michal Hrouda 2 1/2 130
5. 1 I LOVE BUGABOO, 4 54,0 ž. Martina Havelková krk 78
6. 6 ANIS SCORPIO, 4 54,0 Pavlína Vanžurová 2 1/2 30
Čas: 01:56,14, Mezičasy:
Stáj: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav

14:32 3. dostih
Cena firmy MPL STAVEBNINY
Rovina, kategorie: IV, 1400m ,30000.00 Kč
1. 5 BULPIT, 4 62,5 ž. Martin Laube JISTĚ 20
2. 6 PERCHTA(IRE), 4 59,0 Radek Man 2 3/4 35
3. 2 TANITSCHKA(GER), 6 59,0 Martin Laštovička 1/2 55
4. 3 POULINE, 6 61,0 ž. Vendula Korečková 1/2 50
5. 1 CHUAN CHE, 9 63,0 Michal Hrouda 5 70
6. 8 MARIANKA, 3 51,0 žk. Simona Laubeová 6 78
7. 4 LEMESÍNA, 7 61,0 ž. Martina Havelková 1/2 150
8. 7 SÉRIE, 5 59,0 Thomas Boyer 2 130
Čas: 01:25,03, Mezičasy:
Stáj: DAR, Trenér: Haris Ludvík

Kůň č1 CHUAN CHE ztratil na startu cca 5 délek.

Sankce: ž. Laube M. 1000 Kč za křižování koně č.2 TANITSCHKA koněm č.5 BULPIT v průběhu dostihu (DŘ § 364c) a 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357).


15:01 4. dostih
Handicap Jockey Clubu ČR
Rovina, kategorie: IV, 2000m ,30000.00 Kč, handicap
1. 1 LADY`S MAN, 5 55,0 ž. Martina Havelková LEHCE 60
2. 3 FURANO(GB), 5 51,0 Michal Hrouda 2 1/4 120
3. 9 FINÁLE, 3 59,0 ž. Martin Laube 3 23
4. 4 ARCHIPENKA(GB), 3 59,0 Radek Man 2 40
5. 6 SPARROW, 6 59,0 Martin Laštovička 1/2 150
6. 7 COLD AS ICE(POL), 6 58,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 40
7. 2 ONDREÁŠ, 4 50,0 žk. Simona Laubeová 3/4 78
8. 5 VINNE ROSE, 4 59,0 Thomas Boyer 1/2 150
S 8 ESCAPE TO HEAVEN, 12 52,0 žk. Lucie Fialová   80
Čas: 02:04,61, Mezičasy:
Stáj: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr

Sankce: tr. Knauer M. výstraha za nepřipravenost koně č.8 ESCAPE TO HEAVEN do dostihu (DŘ § 411f)


15:30 5. dostih
Cena firmy MAESTOSO Luna
Rovina, kategorie: III, 2400m ,45000.00 Kč, handicap
1. 1 ROONY, 8 58,5 Michal Hrouda TUHÝ BOJ 27
2. 2 ALLANIS(GB), 9 57,5 ž. Vendula Korečková kr.hlava 32
3. 6 TYFONA(POL), 4 50,0 žk. Simona Laubeová 3 1/2 78
4. 3 KADMEN, 5 60,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 25
5. 5 FROZEN BOSON(IRE), 4 59,0 Radek Man 2 65
Nestartovali: QUEST ROYAL(SRB)
Čas: 02:39,76, Mezičasy:
Stáj: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta

Kůň č.6 TYFONA ztratil na startu cca 7 délek.


16:00 6. dostih
Cena firmy ROKO
Steeplechase, kategorie: V, 3600m ,30000.00 Kč, handicap
1. 8 RAPPER`S MUSIC, 7 67,5 Jan Odložil VELMI LEHCE 50
2. 7 TRIVERO(USA), 11 65,0 Radek Man 3 60
3. 2 FASCINATING HILL, 6 66,0 Pavel Složil ml. 2 1/4 78
4. 6 VESPERAA, 4 60,0 ž. Thomas Boyer hlava 100
5. 5 DOBBY, 9 72,0 ž. Martin Liška 3 1/2 35
6. 3 TE AROHA, 6 67,0 ž. Josef Bartoš 7 70
SN 4 TANEČNICE LÚČNICE, 4 67,0 ž. Marcel Novák   18
Nestartovali: ZACHARY
Čas: 05:16,96, Mezičasy:
Stáj: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín

16:31 7. dostih
Cena Libereckého kraje
Steeplechase, kategorie: IV, 3600m ,50000.00 Kč
1. 1 MACHIAVELLI(BEL), 7 69,0 Pavel Složil ml. JISTĚ 40
2. 6 ELEGANT DEVIL(GER), 13 75,0 ž. Martin Liška 4 24
3. 7 JUSTICIUS, 5 70,0 ž. Marcel Novák 2 1/2 78
4. 8 CREOLA TIGER, 7 68,0 Jan Derych kr.hlava 50
5. 5 SCARE CROW, 5 70,0 ž. Josef Bartoš 3 100
6. 4 MARCON, 5 68,0 Jan Odložil 18 60
Z 2 CAPITAN PLAN, 5 67,5 Josef Borč   270
D 3 MÉDIUM, 9 71,0 ž. Thomas Boyer   60
Čas: 05:07,31, Mezičasy:
Stáj: Denom plus, Trenér: Blecha Jan

Kůň č.3 MÉDIUM byl diskvalifikován pro nedodržení kurzu dostihu - neobjetí točného praporku (DŘ § 364c).


17:02 8. dostih
Cena firmy KM PRONA
Proutky, kategorie: V, 3100m ,30000.00 Kč
1. 3 SEGRETON, 4 67,0 Martin Laštovička VELMI LEHCE 40
2. 5 TESSTINO(POL), 4 65,5 Radek Man 8 20
3. 1 BIGI(IRE), 4 66,0 Pavel Složil ml. 4 40
4. 2 INTERNA, 4 65,0 Veronika Řezáčová 3 1/4 25
Nestartovali: STEPIDA
Čas: 03:39,57, Mezičasy:
Stáj: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing.

Kůn č.4 STEPIDA nestartoval pro zdravotní problémy před startem.


17:31 9. dostih
Cena společnosti OMA CZ a.s.
Proutky, kategorie: V, 2800m ,30000.00 Kč
1. 2 MANSUR, 3 71,5 ž. Marcel Novák BOJ 12
2. 4 SWAN DANCER, 3 63,5 Radek Man 2 78
3. 6 RŮŽA Z POHOŘÍ, 3 66,0 ž. Thomas Boyer 11 50
4. 5 CHARMING GIRL, 3 66,0 Jan Odložil daleko 78
Nestartovali: CHRISALA, SEXY PRINCESS
Čas: 03:31,08, Mezičasy:
Stáj: Pecka-Horse, Trenér: Kvapilová Lenka