home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
20.05.2017 - Brno
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
13:43 1. dostih
Cena DELIGHT MY FIRE
Rovina, kategorie: III, 1000m ,45000.00 Kč
1. 1 MAMBO, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 18
2. 4 DARK ALIGHIERI, 2 53,5 Michal Hrouda 2 30
3. 2 PALMÍR, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 12 40
S 3 SLIVKA, 2 56,0 ž. Zuzana Vokálková   40
Čas: 01:07,16, Mezičasy:
Stáj: Syndikát Dvorska-Vymazal, Trenér: Bodlák Radim

DK vyslechla startéra k situaci na startu a konstatovala, že kůň č.3 SLIVKA byl v okamžiku startu na místě startu, ale do dostihu neodstartoval.

video

14:12 2. dostih
Václav KUBÍK s.r.o
Rovina, kategorie: IV, 2800m ,30000.00 Kč
1. 8 CONCORD OF GRACIE(IRE), 4 55,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 120
2. 4 HÁDÉS, 4 54,5 Michal Hrouda 2 40
3. 13 WELL RISK, 6 59,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2 100
4. 14 CHERRIES, 5 55,5 ž. Zuzana Vokálková 1 65
5. 9 GOLDEN IRENE, 5 53,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1/2 40
6. 5 HEAVEN`S HURRICANE, 4 54,0 žk. Daniel Vyhnálek 4 160
7. 11 CRUEL MOLE JOE(IRE), 7 56,5 am. Soňa Bodláková 1/2 40
8. 6 SAVAGE, 7 56,5 ž. Martina Havelková 1 120
9. 3 LETEGERTO, 4 58,5 am. Jindřich Fabris 8 100
10. 2 JUSTICIUS, 5 55,0 Miroslav Korenek 10 200
11. 1 VIKÁRKA, 6 57,5 ž. Michal Mach 3/4 75
12. 10 SILVER BOY, 5 57,0 ž. Martin Laube daleko 200
DD 12 AMANTIDO, 4 55,5 Jiřina Andrésová daleko 120
Z 15 BICOLLORA, 4 59,5 žk. Jakub Spáčil   120
Nestartovali: LADAR
Čas: 03:08,13, Mezičasy:
Stáj: BORS Břeclav a.s., Trenér: Piruch Jozef

DK vyslechla žk. Spáčila J. k zadržení koně č.15 BICOLLORA a jeho vysvětlení (kolize v dostihu a podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

Sankce: stáj Orange Star 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č. 4 HÁDES (DŘ § 105).

video

14:44 3. dostih
Cena stáje MERIDIAN
Rovina, kategorie: IV, 1400m ,30000.00 Kč, handicap
1. 5 OUR LASS(IRE), 7 55,5 ž. Vendula Korečková BOJ 45
2. 1 DE COCCINELLE(GB), 4 56,0 ž. Martina Havelková 1/2 75
3. 6 SANTINO, 7 59,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4 70
4. 9 CAROLINS, 4 55,0 ž. Martin Laube 1/2 75
5. 10 LASTORMO, 6 53,0 Jiřina Andrésová 1/2 50
6. 2 BANDERELLAS, 5 53,0 ž. Zuzana Vokálková krk 65
7. 8 MIKROP DEAR, 4 50,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 2 1/2 140
8. 3 BOUŘKA, 6 53,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 30
9. 4 ROMANTIK, 5 50,0 žk. Simona Laubeová hlava 75
10. 7 RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 5 51,0 Michal Hrouda 4 45
Čas: 01:25,81, Mezičasy:
Stáj: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr
video

15:07 4. dostih
Cena GUILLERMA
Steeplechase, kategorie: V, 3400m ,30000.00 Kč
1. 3 ROYAL FLYER, 4 72,5 ž. Marcel Novák BOJ 15
2. 11 FERINO, 4 67,0 žk. Veronika Řezáčová 3/4 60
3. 6 VINNERO, 4 69,0 ž. Marek Stromský 4 70
4. 10 DATAN NASH, 4 67,0 Petr Tůma 4 55
5. 2 MODESI, 4 64,0 Adam Čmiel 1 90
6. 12 MARIKA, 4 66,0 Jan Odložil 5 140
7. 5 VESPERAA, 4 66,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2 90
8. 7 SHEGERTON, 4 67,0 žk. Pavel Složil ml. 7 110
9. 4 SPARKY, 4 68,0 Martin Liška 3 180
Z 9 REBEKA, 4 64,0 Jan Derych   180
Z 1 LANTANA LADY, 4 66,0 ž. Pavel Kašný   110
Nestartovali: INTERNA
Čas: 04:03,78, Mezičasy:
Stáj: BoKa Seniors, Trenér: Růžičková Martina

DK vyslechla ž. Kašného P. a j. Derycha J k zadržení koní č.1 LANTANA LADY a č.9 REBEKA a jejich vysvětlení (podezření na zranění koní) vzala na vědomí.

video

15:35 5. dostih
Cena Autodoprava VLČEK a BLANENŠTÍ ŽIVNOSTNÍCI
Rovina, kategorie: IV, 1900m ,30000.00 Kč
1. 2 SCRAPPER, 3 58,5 am. Jindřich Fabris JISTĚ 25
2. 4 SAVOIR ABSOLU, 3 57,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/4 55
3. 5 CHARMING GIRL, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 3/4 65
4. 6 RŮŽA Z POHOŘÍ, 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 5 65
5. 1 FRANCISKA, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 19 16
6. 3 GORMEN, 3 55,0 Miroslav Korenek daleko 120
Čas: 02:03,77, Mezičasy:
Stáj: Kipling co.- Mimra, Trenér: Mimra Zdeněk
video

16:01 6. dostih
Cena společnosti REGUTEC s.r.o.
Steeplechase, kategorie: IV, 3600m ,50000.00 Kč
1. 8 THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 6 70,0 ž. Josef Bartoš VELMI LEHCE 15
2. 3 LUK, 5 68,0 ž. Dušan Andrés 10 160
3. 10 GILBERT, 5 68,0 ž. Marcel Novák 1/2 85
4. 4 RABBIT KING`S BEST(GB), 10 68,5 Jan Derych 2 1/4 50
5. 1 SWEET RED WINE, 5 67,5 Jan Odložil 12 55
6. 5 SEMANTÝNA, 5 67,5 ž. Marek Stromský 2 100
7. 7 RESCÁTOR CHARLES, 5 66,0 Sertash Ferhanov daleko 180
Z 6 TASIMA, 9 65,0 Petr Tůma   100
Z 2 RAMPULINA, 8 64,5 Ján Mach, MVDr.   65
Nestartovali: PENELOPA
Čas: 04:25,10, Mezičasy:
Stáj: Lokotrans, Trenér: Popelka Stanislav

Sankce: tr. Okleštěk M. výstraha za nepřipravenost koně č.6 TASIMA do dostihu (DŘ § 411f).

video

16:34 7. dostih
Letní moravská míle - Cena firmyMEWOTECH CZ -z fondu PODPORA 2017
Rovina, kategorie: III, 1600m ,45000.00 Kč
1. 1 HONZIK(FR*), 6 59,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 20
2. 6 STEP STAR, 6 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 45
3. 4 QUAFF, 7 59,5 žk. Jakub Spáčil 4 30
4. 3 STINGER(GER*), 9 54,0 žk. Daniel Vyhnálek 8 55
5. 5 ZORAYA LUNA(GER), 7 54,0 Jiřina Andrésová 1 1/4 65
6. 7 SACAMIRO, 4 52,0 Michal Hrouda kr.hlava 160
7. 2 ULTIMA, 7 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 110
Čas: 01:42,54, Mezičasy:
Stáj: Epona, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing.
video

17:02 8. dostih
Letní brněnská steeplechase firmy CHARVÁT GROUP s.r.o.
Steeplechase, kategorie: III, 4100m ,80000.00 Kč
1. 3 STEFAN, 9 70,0 ž. Lukáš Matuský BOJ 37
2. 4 MARL BORA, 11 66,5 žk. Veronika Řezáčová 3/4 50
3. 7 TRIPOLIS, 9 68,5 Jan Odložil 1 3/4 35
4. 8 SORGENIO, 7 68,0 Radek Man 6 23
5. 6 MÉDIUM, 9 68,0 Martin Liška 7 120
6. 5 CARRY THE GLORY, 5 68,5 ž. Dušan Andrés daleko 70
7. 1 ADANA, 6 65,0 Petr Tůma daleko 150
ZN 2 FINÉS, 5 70,5 ž. Marcel Novák   60
Čas: 04:57,74, Mezičasy:
Stáj: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák František

DK prošetřila pád ž. Nováka M. z koně č.2 FINÉS a neshledala cizí zavinění.

video

17:34 9. dostih
Cena pořadatele TJ BRNO DVORSKA
Rovina, kategorie: IV, 2200m ,30000.00 Kč, handicap
1. 6 ZAIRO, 8 59,0 ž. Vendula Korečková BOJ 80
2. 4 VADEONA TWO, 4 60,5 Michal Hrouda 3/4 30
3. 7 CATHY PRINCESS, 6 49,0 ž. Kateřina Hlubučková hlava 60
4. 2 TYFONA(POL), 4 60,0 Ján Mach, MVDr. krk 130
5. 8 PORTATILE, 4 57,0 Jiřina Andrésová 2 1/4 55
6. 1 HEURE, 6 54,5 ž. Martina Havelková hlava 30
7. 11 MACESHKA, 5 55,5 ž. Martin Laube 3/4 45
8. 10 SPARROW, 6 60,0 ž. Dušan Andrés 4 60
9. 3 RUSALKA, 4 53,0 ž. Zuzana Vokálková 3 130
Nestartovali: NASK, VINNE ROSE
Čas: 02:22,73, Mezičasy:
Stáj: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara
video