home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
21.05.2017 - Praha
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
14:03 1. dostih
CENA PRVNÍCH NADĚJÍ
Rovina, kategorie: III, 1000m ,60000.00 Kč
1. 7 DYLANKA(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 20
2. 6 GOLDEN ALIGHIERI, 2 58,0 ž. Michal Mach 1 30
3. 2 SICILIANA, 2 56,5 Jiřina Andrésová hlava 60
4. 1 PAMPALINI(IRE), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 33
Nestartovali: ANIS HELLISIO, PLAY ROCKA, SAN CRISTOBAL(POL)
Čas: 01:03,09, Mezičasy: 15,07 - 24,00 - 24,02
Stáj: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Helena
video

14:33 2. dostih
CENA KATRING, spol. s r.o.
Rovina, kategorie: III, 1200m ,60000.00 Kč
1. 1 NYANI TOMBA(IRE), 7 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 20
2. 3 TAPAJO(GER), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 55
3. 6 FACTS AND FIGURES(IRE), 4 56,0 ž. Petr Foret 1 1/4 30
4. 4 GIRL OF FIRE, 6 56,5 ž. Michal Mach 3/4 350
5. 7 TRAFFIC TOUR, 10 58,0 ž. Jiří Palík 1/2 130
6. 5 PRINCESS VIKTORIA(IRE), 3 49,5 ž. Martina Havelková krk 150
7. 9 VALMONT OHNE, 5 57,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1 1/4 65
8. 8 DODYBUD(IRE), 8 59,5 Jiřina Andrésová krk 170
9. 2 POULINE, 6 59,5 ž. Jan Verner kr.hlava 85
Čas: 01:11,96, Mezičasy: 25,75 - 22,28 - 23,93
Stáj: Joly, Trenér: Blažková Helena

Sankce: ž. Mach M. 2000 Kč a odebrání licence na 1 dostihový den (tj. 3.6.2017) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

15:03 3. dostih
CENA NEXT DOOR BY IMPERIAL
Rovina, kategorie: IV, 1400m ,40000.00 Kč, handicap
1. 2 KATCHABA(USA), 8 58,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ 150
2. 10 BULPIT, 4 61,0 žk. David Liška 2 1/2 90
3. 1 TAGUGU(GER), 7 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 85
4. 8 MARIONEL(IRE), 4 59,5 ž. Jan Rája 1/2 18
5. 4 SORAHHO, 5 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 65
6. 11 ADRASTEIA(GB), 7 49,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 140
7. 9 TWINKY, 6 54,0 ž. Jan Verner 4 50
8. 5 HALCYON CHARM(IRE), 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 60
9. 6 CHARISMATIC, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 150
10. 7 DARKHANY(FR), 4 58,0 Radek Man 3 250
11. 3 HARWEY(FR*), 4 56,5 ž. Michal Mach daleko 200
Čas: 01:24,68, Mezičasy: 12,77 - 23,86 - 23,63 - 24,42
Stáj: Březina Legacy Buršice, Trenér: Březina Ladislav, Ing.

DK vyslechla ž. Macha M. k výkonu koně č.3 HARWEY v dostihu , který již cca 200m před cílem přestal jezdit a jeho vysvětlení (zdravotní indispozice koně) vzala na vědomí.

video

15:34 4. dostih
CENA SATY 21 INVEST, a. s.
Rovina, kategorie: IV, 1600m ,40000.00 Kč
1. 7 MACARIO(FR), 3 57,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 33
2. 8 MORGAN, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 110
3. 1 CONAN, 3 59,0 ž. Jan Verner 1 3/4 50
4. 6 LADY HORTENZIE, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 40
5. 4 TURENGO, 3 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 110
6. 2 PRAGMACE, 3 56,0 ž. Petr Foret 3 3/4 170
7. 5 CELEBRE LADY, 3 61,0 ž. Michal Mach 5 30
8. 3 ARTORIUS, 3 55,5 Jiřina Andrésová 5 170
9. 9 AZALEYA, 3 55,5 ž. Martina Havelková daleko 170
Nestartovali: LYSYANARGENT(FR)
Čas: 01:40,94, Mezičasy: 27,30 - 24,95 - 23,97 - 24,72
Stáj: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš

Kůň č.9 AZALEYA ztratil na startu cca 8 délek.

DK prošetřila kolizi koně č.3 ARTORIUS cca 400 m po startu, vyslechla j. Andrésovou J. a neprokázala cizí zavinění.

video

16:03 5. dostih
CENA SPOLEČNOSTI S.A.T.Y., spol. s r.o.
Rovina, kategorie: III, 1600m ,60000.00 Kč, handicap
1. 6 LUXIA, 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 20
2. 2 TIGGY BLUE, 5 53,0 ž. Jan Verner 3 100
3. 4 SURIKATA, 4 56,0 žk. Adam Florian 3/4 50
4. 10 MONTE CHRISTO, 5 59,5 žk. David Liška 1/2 110
5. 8 TANITSCHKA(GER), 6 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 3/4 200
6. 3 FUR COAT(FR), 7 60,0 ž. Vendula Korečková 1/2 120
7. 5 ALFA WOLF(IRE), 6 59,0 ž. Jan Rája krk 45
7. 1 OMBRELETTO(POL), 5 53,5 ž. Martina Havelková současně 200
9. 9 NEE L`AMOUR(GER), 7 58,5 ž. Petr Foret 1 3/4 100
10. 7 ZAFFER(FR), 4 62,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 200
Čas: 01:39,89, Mezičasy: 26,69 - 25,22 - 23,64 - 24,34
Stáj: DAR, Trenér: Haris Ludvík
video

16:33 6. dostih
68. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA VW WACHAL, a,s.
Rovina, kategorie: I, 1600m ,135000.00 Kč
1. 8 ALDAR(FR), 5 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 19
2. 7 DALLY HIT(IRE), 6 59,5 ž. Jiří Palík 3/4 45
3. 2 ALDZARB(IRE), 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka 5 50
4. 5 MASTER OF GOLD(FR), 6 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 37
5. 4 MONTJEU THIRD, 4 59,5 ž. Michal Mach 4 1/2 170
6. 1 MALQ(FR), 10 57,0 Radek Man 1 3/4 350
7. 6 ALBE BACK(GB), 4 61,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 270
8. 3 JARAHI(IRE), 4 59,5 ž. Petr Foret 18 230
Čas: 01:36,72, Mezičasy: 24,01 - 24,58 - 24,34 - 23,79
Stáj: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej

Sankce: j. Man R. 2000 Kč a odebrání licence na 1 dostihový den (tj. 3.6.2017) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

17:03 7. dostih
CENA CAFÉ IMPERIAL A DIVINIS
Rovina, kategorie: V, 1800m ,20000.00 Kč, handicap
1. 6 CALIOPE, 4 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ 140
2. 5 DETERMIS, 4 49,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 170
3. 9 WILLY WONKA, 6 50,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 80
4. 11 WAR HORSE(POL), 5 56,0 žk. Simona Laubeová krk 110
5. 3 AIGER, 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 60
6. 2 ZLOMEK, 4 56,0 ž. Petr Foret krk 160
7. 7 TAURUS, 7 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 20
8. 8 YONAS ART(IRE), 6 62,5 ž. Vendula Korečková krk 90
9. 4 LA LAGION, 7 56,0 ž. Jiří Palík kr.hlava 90
10. 14 POLYANTE(GER), 6 54,0 žk. Lucie Fialová 3/4 120
11. 12 FURANO(GB), 5 59,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 60
12. 10 NADĚJE, 4 56,0 žk. Adam Florian 1 3/4 140
13. 1 MAUREEN(GER), 4 59,5 žk. David Dygrýn 4 130
14. 13 LATRIB, 8 56,0 ž. Jan Verner hlava 160
Čas: 01:54,25, Mezičasy: 13,84 - 25,45 - 25,73 - 24,62 - 24,61
Stáj: Dostihová stáj TONY, Trenér: Slavíček Josef
video

17:33 8. dostih
CENA INBODY CZECH REPUBLIC
Rovina, kategorie: IV, 2400m ,40000.00 Kč, handicap
1. 3 EOWYN, 4 49,0 ž. Kateřina Hlubučková JISTĚ 55
2. 4 SHADOW MOON, 9 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 120
3. 9 ALLEGRO, 7 57,5 Radek Man nos 160
4. 7 LORD BECCARI, 7 58,5 žk. Adam Florian 1 1/4 130
5. 5 WIMBLEDON, 4 51,5 Jiřina Andrésová 2 1/2 65
6. 8 COLD AS ICE(POL), 6 58,5 ž. Jan Verner hlava 160
7. 6 ONDREÁŠ, 4 53,0 ž. Martina Havelková 1/2 90
8. 2 MICHELANGELO(GER), 4 60,5 ž. Jan Rája 1 1/2 110
9. 11 SHE DAISY, 5 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 16
10. 10 ATLETHICA, 7 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 8 250
11. 1 HONEY BUNNY, 11 56,0 ž. Jiří Palík daleko 160
Čas: 02:39,21, Mezičasy: 28,27 - 27,10 - 26,47 - 27,90 - 25,09 - 24,38
Stáj: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta
video