home page
ON-LINE VÝSLEDKY
/on-line results/
 



 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

On-line výsledky ze dne
20.08.2017 - Netolice
Tyto výsledky jsou neoficiální.
Oficiální verzi najdete následující pracovní den po konání dostihů v archivu výsledků
13:32 1. dostih
CENA VETMARKET s.r.o
Rovina, kategorie: IV, 1600m ,30000.00 Kč
1. 5 SICILI POP, 3 58,0 ž. Jan Rája LEHCE  
2. 3 MORGAN, 3 61,0 ž. Jan Verner 5  
3. 7 CENNÁ ORCHIDEA, 3 53,0 am. Ferdinand Kráner 3  
4. 2 VICTORIA REGINA, 3 55,0 Jiřina Andrésová 1  
5. 6 ENIGMA DESERT, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 3/4  
6. 1 CHRISALA, 3 58,5 ž. Michal Mach 1 3/4  
Nestartovali: FIFINKA(IRE)
Čas: 01:47,37, Mezičasy:
Stáj: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena

Kůň č.7 CENNÁ ORCHIDEA ztratil na startu cca 3 délky.


14:01 2. dostih
CENA ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o.
Rovina, kategorie: IV, 1600m ,30000.00 Kč, handicap
1. 10 SANTINO, 7 57,0 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ  
2. 8 GOLDY, 10 58,5 Josef Borč 2  
3. 3 ARCHIPENKA(GB), 3 63,0 Radek Man krk  
4. 6 GREEN VALLEYS, 8 52,0 am. Ferdinand Kráner 1 1/2  
5. 9 ČAMILLA, 4 61,5 Michal Hrouda 3  
6. 1 SIGIRIYA(IRE), 3 56,0 ž. Michal Mach 2 1/4  
7. 4 SERESCO, 7 51,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 3/4  
8. 2 TWINKY, 6 52,0 Jiřina Andrésová 3 1/2  
9. 5 DE COCCINELLE(GB), 4 53,0 ž. Jan Verner 1 3/4  
10. 7 PRAGMACE, 3 56,5 ž. Vendula Korečková daleko  
Čas: 01:46,61, Mezičasy:
Stáj: Euroframe-Váňová, Trenér: Váňová Hana, Ing.

14:33 3. dostih
CENA DOSTIH PŘÁTEL DOSTIHOVÉHO ZÁVODIŠTĚ NETOLICE
Rovina, kategorie: III, 1200m ,45000.00 Kč
1. 6 YORDANA, 7 56,5 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ  
2. 1 NEVER NOW(GER), 4 58,0 ž. Michal Mach 1 1/2  
3. 4 NAZMA(IRE), 4 58,0 ž. Jan Rája 3/4  
4. 5 STORMICO, 6 59,5 Jiřina Andrésová 1/2  
5. 2 EPOCH(IRE), 4 61,0 ž. Jan Verner 2  
6. 3 TULUM(FR), 12 59,5 am. Jindřich Fabris 3 1/2  
7. 10 INWIN SPIRIT(GB), 6 53,0 žk. David Liška 1 1/4  
8. 8 RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 4 55,0 ž. Vendula Korečková 3 3/4  
9. 7 SPEED OF GRACIE(IRE), 9 55,0 am. Michaela Horáková, Bc. 6  
10. 9 IMPECABLE(POL), 3 54,0 Michal Hrouda 4 1/2  
Čas: 01:15,04, Mezičasy:
Stáj: ELPAM CZ, Trenér: Holčák Radek

15:03 4. dostih
CENA VÁCLAVA SMOLÍKA
Rovina, kategorie: V, 1800m ,15000.00 Kč, handicap
1. 2 LEMESÍNA, 7 56,0 žk. David Liška LEHCE  
2. 6 LABOND, 6 56,0 Dana Bořánková 3 1/2  
3. 3 FURANO(GB), 5 61,0 am. Denisa Sikorová 4 1/4  
4. 5 CALABRIE, 12 50,0 žk. Simona Laubeová 3 1/2  
5. 4 ATLETHICA, 7 56,0 žk. Milan David kr.hlava  
6. 8 KINDER JOY, 4 54,0 Pavlína Vanžurová nos  
7. 1 YONAS ART(IRE), 6 60,5 žk. Lucie Fialová 3 1/2  
8. 7 OUR LASS(IRE), 7 62,5 žk. Aneta Trnková 2  
Čas: 02:00,31, Mezičasy:
Stáj: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr

15:34 5. dostih
CENA ENVISAN-GEM a.s - PROSTOR-DESIGN s.r.o.
Rovina, kategorie: IV, 3000m ,30000.00 Kč
1. 3 GOLDEN IRENE, 5 57,0 Michal Hrouda VELMI LEHCE  
2. 1 SACAMIRO, 4 57,0 ž. Vendula Korečková 5  
3. 5 SPARROW, 6 59,0 ž. Zuzana Vokálková 8  
4. 2 FAWATHEEQ(GER), 5 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 8  
5. 6 SONYATTA, 5 59,5 ž. Jan Rája 15  
Nestartovali: VINNE ROSE, WELL RISK
Čas: 03:25,53, Mezičasy:
Stáj: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan

16:02 6. dostih
MEMORIÁL JIŘÍHO HURTA
Steeplechase, kategorie: IV, 3200m ,50000.00 Kč
1. 4 RABBIT LIBRETTIST(GB), 9 69,5 Jan Verner LEHCE  
2. 7 ACHSAR(FR), 4 67,0 ž. Lukáš Matuský 3 1/2  
3. 1 LAMBROZINI, 5 70,5 Pavel Složil ml. 2  
4. 5 MICHELANGELO(GER), 4 65,5 Sertash Ferhanov 1 1/4  
5. 6 DIAMOND RACE(IRE), 9 76,0 Michal Kubík 13  
6. 3 COLD AS ICE(POL), 6 69,5 ž. Martin Liška 4 1/2  
7. 10 MARCON, 5 69,5 Jan Odložil 1/2  
8. 2 CHARISMATIC, 5 71,5 ž. Dušan Andrés 1/2  
9. 9 INTERNA, 4 65,0 Veronika Řezáčová 5  
10. 8 SÉRIE, 5 69,5 ž. Marcel Novák 4 1/2  
Čas: 03:47,85, Mezičasy:
Stáj: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu.


16:34 7. dostih
VELKÁ CENA GALOPP NEWS - VELKÁ CENA NETOLIC
Steeplechase crosscountry, kategorie: III, 4100m ,80000.00 Kč
1. 2 MAUGLÍ, 11 68,5 ž. Martin Liška LEHCE  
2. 4 TRIPOLIS, 9 66,5 Jan Odložil 3  
3. 1 FLORIDAS, 8 66,0 Pavel Složil ml. 5  
4. 3 MARCUS AURELIUS(FR), 7 70,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4  
ZN 5 STEFAN, 9 69,5 ž. Lukáš Matuský    
Čas: 05:51,67, Mezičasy:
Stáj: Slabý, Trenér: Slabý Petr, Mgr.