home page
JEZDCI
/jockeys/
 



rok S V
2022 12 0
2021 46 4
2020 22 1
2019 46 2
2018 64 6
2017 64 5
2016 70 8
2015 70 9
2014 64 9
2013 24 1
2012 27 1
2011 53 1
2010 45 7
2009 61 9
2008 66 9
2007 30 1
2006 56 6
2005 33 7
2004 48 5
2002 29 3
2001 43 2
2000 12 5
1999 13 1
1998 15 3
Vítězné starty Vítězství I. kat. Sankce

zadejte alespoň 2 znaky



Budovič Štefan
 
Licence jezdce: NE
titul na rovině: Žokej (úleva: 0.0 kg)
titul na překážkách: Jezdec (úleva: 4.0 kg)
minimální váha: 0,0
Nejvíc startů pro trenéra: Kubovičová Zuzana, Ing. (274)
 

  rovina: překážky: celkem:
počet startů: 1013 0 1013
počet vítězství: 105 0 105
zisk: 8 871 835 Kč 0 Kč 8 871 835 Kč
úspěšnost: 10,37% 0,00% 10,37%
vítězství I.kategorie: 10 0 10
poslední start: 19.06.2022    

Kariéra jezdce za rok 2002 - všechny typy dostihů:
21.07.02 BA R III 1800 SPACE GIRL(SLO) 58.0 6 / 10 B krk-4 3/4-1 3/4-1/2-hl.-1 3/4-3/4-1 1/2 01:53,72
14.07.02 TP R V 1780 MAGNA DOODLE(SLO) 63.0 1 / 10 J 1-3/4-1 1/4-3 1/4-5-1 1/2-4 1/2-4 3/4 01:55,98
14.07.02 TP R IV 1780 PACIFIC(SLO) 58.0 9 / 10 Z 3 1/2-2-1/2-3 1/2-3-hl.-14-9 01:55,01
30.06.02 BA R IV 1800 CHANNAH(SLO) 60.5 9 / 10 Z 8-kr.hl.-2 1/2-2 1/2-5-3 1/2-kr.hl.-4 1/2 01:52,19
30.06.02 BA R IV 1200 BELDINE(SLO) 56.5 1 / 9 B krk-1/2-3/4-1 1/2-1 3/4-1 1/4-6 01:14,50
16.06.02 BA R IV 1600 MAGNA DOODLE(SLO) 56.0 2 / 11 J 1 3/4-2 1/4-hl.-1/2-1 1/4-1 1/4-3-6 01:41,30
16.06.02 BA R V 2400 BURUNDI(SLO) 58.5 4 / 10 Z 5-4 1/4-3 1/4-1 3/4-4 3/4-1 1/4-11 02:34,38
16.06.02 BA R III 1000 FUTURE`S STAR(SLO) 60.0 2 / 8 J 2 1/4-3/4-4 3/4-hl.-1/2-10 01:00,25
09.06.02 TP R II 1700 FELIPPE(GER) 57.0 6 / 7 J 1 1/4-1/2-14-12-1 1/4 01:48,89
09.06.02 TP R V 1700 HAPPINESS(SLO) 60.5 6 / 9 J 1-1 1/4-1/2-3/4-6-hl.-4-12 01:50,66
09.06.02 TP R IV 1270 MANIX(SLO) 62.0 10 / 10 B krk-kr.hl.-nos-1 1/4-1/2-3/4-2-2 3/4 01:20,12
02.06.02 BA R III 1200 ODINE(SLO) 58.0 7 / 11 TB nos-2 1/4-1/2-krk-krk-hl.-3/4-kr.hl. 01:14,43
02.06.02 BA R II 2000 DESORMEAUX(SLO) 56.0 S / 9 L 4-1 1/2-1 1/4-1 3/4-1 1/2-dal.-dal. 02:08,43
02.06.02 BA R III 2000 ARDANOS(SLO) 58.0 2 / 11 J 3/4-kr.hl.-3/4-hl.-kr.hl.-1 3/4-1/2-4 1/4 02:09,77
19.05.02 BA R V 2400 SATYMA(SLO) 57.0 10 / 11 J 1 1/2-nos-krk-8-3 3/4-13-krk-3/4 02:38,42
05.05.02 SY R V 1800 FUTURE LADY(SLO) 59.5 7 / 9 J 2 3/4-6-8-3 1/4-18-krk-20-3 1/2 02:00,19
05.05.02 SY R V 1130 CHISUM(SLO) 62.0 7 / 8 VL 3-7-1 1/2-2 1/4-1-6-9 01:11,26
28.04.02 BA R V 1600 MAGNA DOODLE(SLO) 59.5 1 / 11 TB hl.-3/4-4 1/2-2 1/2-5-3/4-1 1/2-4 1/2 01:42,72
28.04.02 BA R IV 1600 TASSILO(SLO) 57.5 2 / 8 L 3-2 3/4-1 1/4-5-1/2-3 3/4-dal. 01:42,42
21.04.02 BA R V 1150 DOLINKA(SLO) 58.5 8 / 11 Z 6-3/4-krk-1-kr.hl.-kr.hl.-5-1 1/4 01:08,56
21.04.02 BA R II 1700 PATKO(GER) 57.0 2 / 9 J 1 3/4-krk-3/4-3 1/2-1/2-1 3/4-4 1/4 01:46,73
21.04.02 BA R IV 1700 HAPPINESS(SLO) 57.0 10 / 10 J 2 1/4-hl.-hl.-1/2-1 1/2-1/2-hl.-1 1/4 01:48,22
21.04.02 BA R III 2000 CANTUS 58.0 5 / 12 VL 8-1 1/2-1 1/4-1-krk-2 3/4-kr.hl.-1 02:06,35
14.04.02 BA R V 1800 DIABOLINA(SLO) 59.5 13 / 13 J 2-8-1-3 1/2-5-krk-3/4-2 1/4 02:00,40
14.04.02 BA R I 1800 QUITE REGAL(IRE) 58.0 8 / 9 J 1/2-4 1/2-1-hl.-2 1/2-4 1/2-1 1/4-7 01:58,46
14.04.02 BA R III 1200 FUTURE`S STAR(SLO) 61.0 10 / 10 J 2 1/2-kr.hl.-krk-1 3/4-krk-2-1/2-1 01:16,88
07.04.02 BA R V 1150 MAGNA DOODLE(SLO) 58.0 3 / 11 B 1/2-krk-2 1/2-kr.hl.-1 3/4-nos-1-hl. 01:09,93
07.04.02 BA R IV 1700 PARANCSÖR(HUN) 59.5 2 / 12 J 1-3-nos-4 1/4-3 1/2-nos-1-6 01:47,11
07.04.02 BA R II 1000 SANDY CREEK(AUT) 59.0 7 / 8 B krk-3/4-1-3/4-hl.-3 1/2-1/2 01:00,10