home page
TERMÍNY
/racing days/
 

2020
2019 2018 2017

 Termíny přihlášek a OSK
 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Termínová listina 2020
date day time racecourse feature  
duben
05.04.2020 ne   Praha Gomba handicap  
12.04.2020 ne   Kolesa překážkové a rovinové dostihy  
13.04.2020 po   Most Memoriál R.Deyla  
18.04.2020 so   Brno rovinové a překážkoví dostihy  
19.04.2020 ne   Praha Velká dubnová cena  
25.04.2020 so   Karlovy Vary Den evropské šlechty  
26.04.2020 ne   Praha Mem. prof. V.Michala, Mem. J.Maška  
květen
01.05.2020   Lysá nad Labem Prvomujová steeplechase  
02.05.2020 so   Most Jarní cena klisen  
08.05.2020   Pardubice Úvodní cross country Koroka  
09.05.2020 so   Slušovice Rovinové dostihy  
10.05.2020 ne   Praha Rovinové dostihy  
17.05.2020 ne   Praha VJC, Mem. Dr.Frankenbergera, Velká květnová cena  
22.05.2020   Pardubice Překážkové dostihy  
23.05.2020 so   Pardubice I.kvalifikace  
24.05.2020 ne   Most Rovinové dostihy  
30.05.2020 so   Slušovice mix  
červen
06.06.2020 so   Praha Velká červnová cena, Cena Nory Jeane  
13.06.2020 so   Brno Rovinové a překážkové dostihy  
14.06.2020 ne   Most Cena Jezdectví  
19.06.2020   Pardubice mix  
20.06.2020 so   Pardubice II.kvalifikace, Zlatý pohár  
21.06.2020 ne   Karlovy Vary Karlovarská dvojnásobná míle  
27.06.2020 so   Slušovice mix  
28.06.2020 ne   Praha Derby  
červenec
04.07.2020 so   Karlovy Vary Letní cena klisen  
06.07.2020 po   Lysá nad Labem Memoriál Evy Palyzové  
12.07.2020 ne   Světlá Hora Překážkové dostihy  
18.07.2020 so   Praha Simsonova cena  
26.07.2020 ne   Karlovy Vary Oaks  
srpen
01.08.2020 so   Most Severočeská cena  
07.08.2020   Pardubice Mix  
08.08.2020 so   Pardubice III. Kvalifikace  
09.08.2020 ne   Karlovy Vary Cena města Karlovy Vary  
16.08.2020 ne   Netolice Mix  
23.08.2020 ne   Karlovy Vary Cena Masise  
28.08.2020   Pardubice Mix  
29.08.2020 so   Pardubice IV. kvalifikace  
30.08.2020 ne   Most Svatováclavská cena, Velká letní cena, Velká moste  
září
06.09.2020 ne   Praha St.Leger, Velká cena Prahy  
12.09.2020 so   Slušovice Mix  
13.09.2020 ne   Praha Zlatý pohár EŽ Praha  
20.09.2020 ne   Karlovy Vary Cena zimní královny  
26.09.2020 so   Praha EJC  
říjen
03.10.2020 so   Brno rovinové a překážkové dodtihy  
04.10.2020 ne   Praha Memoriál H. Petrlíka  
10.10.2020 so   Pardubice Stříbrná trofej, Křišťálový pohár  
11.10.2020 ne   Pardubice Velká pardubická steeplechase  
17.10.2020 so   Most Cena zimního favorita, Českomoravská cena  
24.10.2020 so   Pardubice závěrečný dostihový den  
25.10.2020 ne   Praha Cena prezidenta republiky  
28.10.2020 st   Slušovice Velká slušovická steeplechase  
listopad
07.11.2020 so   Kolesa mix  
08.11.2020 ne   Praha Pražský zimní favorit