home page
TERMÍNY
/racing days/
 

2020
2019 2018 2017
Brno Karlovy Vary Kolesa Lysá nad Labem Most Netolice Pardubice Praha Slušovice Světlá Hora
 Termíny přihlášek a OSK
 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Termínová listina 2019
date day time racecourse feature  
duben
07.04.2019 ne 14:00 Praha Gomba hdcp, Velká dubnová cena ... (R, I) Výsl.
13.04.2019 so 14:00 Brno Jarní dostihy ... (R, III) Výsl.
14.04.2019 ne 13:36 Most Mem.R.Deyla ... (R, I) Výsl.
19.04.2019 14:00 Lysá nad Labem Velikonoční dostihy (R, III) Výsl.
21.04.2019 ne 14:00 Kolesa Překážkové a rovinové dostihy (R, IV) Výsl.
22.04.2019 po 14:00 Praha Mem. Prof. V.Michala (R, I) Výsl.
27.04.2019 so 10:15 Karlovy Vary Den evropské šlechty ... (R, II) Výsl.
28.04.2019 ne 14:00 Praha Mem. J.Maška ... (R, I) Výsl.
květen
01.05.2019 st 14:00 Lysá nad Labem Prvomájová steeplechase ... (Stcc, I) Výsl.
05.05.2019 ne 13:20 Most Jarní cena klisen, Mem. V.Smolíka ... (R, L) Výsl.
08.05.2019 st 14:02 Pardubice Úvodní cross Koroka ... (Stcc, I) Výsl.
11.05.2019 so 13:00 Praha Velká jarní cena, Mem.Dr.Frankenbergera (R, L) Výsl.
18.05.2019 so 14:00 Slušovice Jarní dostihový den (R, II) Výsl.
19.05.2019 ne 14:00 Praha Velká květnová cena (R, I) Výsl.
25.05.2019 so 14:00 Pardubice I.kvalifikace na VP ... (Stcc, NL) Výsl.
26.05.2019 ne 13:30 Most Květnové dostihy (R, II) Výsl.
červen
01.06.2019 so 14:00 Praha Velká červnová cena, Cena Nory Jeane ... (R, I) Výsl.
08.06.2019 so 14:00 Pardubice Zlatý pohár ... (Stch, L) Výsl.
09.06.2019 ne 13:20 Most Cena Jezdectví (R, I) Výsl.
15.06.2019 so 14:00 Brno Letní brněnské dostihy ... (R, III) Výsl.
16.06.2019 ne 14:30 Karlovy Vary Karlovarská dvojnásobná míle ... (R, I) Výsl.
22.06.2019 so 14:00 Praha České derby (R, Gd-3) Výsl.
23.06.2019 ne 14:00 Pardubice II.kvalifikace na VP ... (Stcc, NL) Výsl.
30.06.2019 ne 14:30 Karlovy Vary Letní cena klisen (R, II) Výsl.
červenec
05.07.2019 10:00 Slušovice Rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
06.07.2019 so 14:30 Lysá nad Labem Mem.Evy Palyzové ... (Stcc, I) Výsl.
12.07.2019 16:00 Praha Letní dostihy (R, II) Výsl.
13.07.2019 so 13:10 Světlá Hora Překážkové dostihy ... (Stcc, III) Výsl.
21.07.2019 ne 14:00 Karlovy Vary Oaks (R, L) Výsl.
27.07.2019 so 13:30 Most Červencový dostihový den (R, I) Výsl.
srpen
03.08.2019 so 10:00 Slušovice Rovinové a překážkové dostihy ... (R, III) Výsl.
04.08.2019 ne 14:32 Karlovy Vary Cena města Karlovy Vary ... (R, I) Výsl.
10.08.2019 so 13:00 Pardubice 3. kvalifikace na VP ... (Stcc, NL) Výsl.
11.08.2019 ne 13:30 Netolice Netolické dostihy (R, III) Výsl.
18.08.2019 ne 14:30 Karlovy Vary Cena Masise ... (R, I) Výsl.
31.08.2019 so 14:00 Most Svatováclavská cena, Velká letní cena, Velká most (R, L) Výsl.
září
07.09.2019 so 14:00 Pardubice IV. kvalifikace na VP ... (Stcc, NL) Výsl.
08.09.2019 ne 13:00 Praha St.Leger, Velká cena Prahy (R, L) Výsl.
14.09.2019 so 14:00 Slušovice zářijový dostihový den (R, III) Výsl.
15.09.2019 ne 13:00 Praha Zlatý pohár EŽ ... (PP, I) Výsl.
22.09.2019 ne 13:30 Karlovy Vary Cena zimní královny (R, L) Výsl.
28.09.2019 so 13:00 Praha EJC (R, Gd-3) Výsl.
říjen
05.10.2019 so 14:00 Brno Podzimní brněnské dostihy ... (R, III) Výsl.
06.10.2019 ne 13:00 Praha Mem. Harryho Petrlíka ... (R, I) Výsl.
12.10.2019 so 12:00 Pardubice Stříbrná trofej, Křišťálový pohár ... (Stch, NL) Výsl.
13.10.2019 ne 11:30 Pardubice Velká pardubická ... (Stcc, L) Výsl.
20.10.2019 ne 12:30 Most Cena zimního favorita, Českomoravská cena (R, L) Výsl.
26.10.2019 so 12:00 Pardubice Závěrečný dostihový den (Stcc, II) Výsl.
27.10.2019 ne 12:00 Praha Cena prezidenta (R, I) Výsl.
28.10.2019 po 11:30 Slušovice Velká slušovická steeplechase (Stch, I) Výsl.
listopad
02.11.2019 so 12:00 Kolesa Překážkové a rovinové dostihy (R, IV) Výsl.
09.11.2019 so 12:00 Praha Pražský zimní favorit (R, II) Výsl.