home page
TERMÍNY
/racing days/
 

2017 2017 2016 2015
Benešov Brno Karlovy Vary Kolesa Lysá nad Labem Mimoň Most Netolice Pardubice Praha Slušovice Světlá Hora
 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Termínová listina 2015
date day time racecourse feature  
duben
05.04.2015 ne 14:00 Praha Gomba handicap (R, I) Výsl.
12.04.2015 ne 14:00 Praha memoriál R.Deyla (R, I) Výsl.
18.04.2015 so 14:30 Brno Jarní moravská míle, Pohár hejtmana Jihomoravského ... (R, III) Výsl.
19.04.2015 ne 14:00 Praha Velká dubnová cena, Memoriál profesora V.Michala (R, I) Výsl.
25.04.2015 so 10:15 Karlovy Vary Den evropské šlechty ... (R, II) Výsl.
26.04.2015 ne 14:00 Praha Memoriál J.Maška ... (R, II) Výsl.
květen
01.05.2015 14:00 Lysá nad Labem Prvomájová steeplechase ... (Stch, I) Výsl.
03.05.2015 ne 14:00 Praha Jarní cena klisen (R, L) Výsl.
08.05.2015 13:00 Pardubice Úvodní cross country Koroka (Stcc, I) Výsl.
10.05.2015 ne 13:00 Praha Velká jarní cena (R, L) Výsl.
16.05.2015 so 13:30 Most Memoriál V.Smolíka, Memoriál Dr.Frankenbergera ... (R, I) Výsl.
17.05.2015 ne 14:00 Praha Velká květnová cena (R, I) Výsl.
23.05.2015 so 13:00 Pardubice Překážkový dostihový den ... (Stcc, NL) Výsl.
24.05.2015 ne 14:00 Praha Cena Nory Jeane (R, II) Výsl.
30.05.2015 so 13:30 Most Cena Jezdectví ... (R, I) Výsl.
30.05.2015 so 13:00 Pardubice Překážkové dostihy (Stcc, II) Výsl.
31.05.2015 ne 14:00 Praha Velká červnová cena (R, I) Výsl.
červen
06.06.2015 so 14:00 Lysá nad Labem Rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
07.06.2015 ne 14:00 Praha Červnový pohár ... (R, II) Výsl.
13.06.2015 so 13:00 Pardubice Zlatý pohár - steeplechase ... (Stch, NL) Výsl.
14.06.2015 ne 14:30 Karlovy Vary Karlovarská dvojnásobná míle ... (R, II) Výsl.
20.06.2015 so 14:00 Brno Letní moravská míle ... (R, III) Výsl.
21.06.2015 ne 13:00 Praha Derby den (R, Gd-3) Výsl.
27.06.2015 so 13:00 Pardubice 2.kvalifikace na VP ... (Stcc, NL) Výsl.
28.06.2015 ne 14:00 Slušovice rovinové dostihy (R, III) Výsl.
červenec
05.07.2015 ne 14:30 Karlovy Vary Letní cena klisen (Stch, NL) Výsl.
06.07.2015 po 16:30 Lysá nad Labem Memoriál Evy Palyzové (Stch, I) Výsl.
11.07.2015 so 13:10 Světlá Hora Překážkové dostihy (Stcc, III) Výsl.
12.07.2015 ne 14:00 Mimoň rovinové dostihy a proutěné překážky (R, III) Výsl.
16.07.2015 čt 18:30 Praha dostihový den (R, III) Výsl.
18.07.2015 so 13:00 Most Oaks ... (R, L) Výsl.
19.07.2015 ne 13:00 Kolesa Překážkové a rovinové dostihy ... (Stch, III) Výsl.
25.07.2015 so 14:00 Slušovice mix (R, III) Výsl.
26.07.2015 ne 14:00 Mimoň mix (R, III) Výsl.
srpen
01.08.2015 so 13:00 Kolesa Překážkové a rovinové dostihy (Stcc, III) Výsl.
02.08.2015 ne 14:30 Karlovy Vary Cena města Karlovy Vary ... (R, I) Výsl.
08.08.2015 so 16:30 Lysá nad Labem mix (R, III) Výsl.
15.08.2015 so 14:00 Slušovice Mix (R, II) Výsl.
16.08.2015 ne 14:30 Karlovy Vary Cena Masise, Lázeňská míle ... (R, I) Výsl.
22.08.2015 so 13:00 Pardubice III. kvalifikace ... (Stcc, NL) Výsl.
23.08.2015 ne 13:30 Netolice mix (R, III) Výsl.
29.08.2015 so 13:30 Most Letní cena (R, I) Výsl.
30.08.2015 ne 14:00 Praha 70. PEGAS St. Leger (R, L) Výsl.
září
05.09.2015 so 14:00 Lysá nad Labem rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
06.09.2015 ne 14:00 Praha VC Prahy CK Martin Tour, VC Conseq českého turfu (R, L) Výsl.
12.09.2015 so 13:00 Pardubice IV.kvalifikace ... (Stcc, NL) Výsl.
13.09.2015 ne 14:00 Praha Dostihový den EŽ Praha, a. s. ... (PP, NL) Výsl.
19.09.2015 so 14:00 Slušovice Dostih EBF pro 2 leté nezvítězivší (R, III) Výsl.
20.09.2015 ne 14:00 Praha Dostihový den Znovínu Znojmo (R, II) Výsl.
26.09.2015 so 14:00 Praha European Jockeys Cup (R, L) Výsl.
27.09.2015 ne 14:00 Brno podzimní rovinové a překážkové dostihy ... (R, III) Výsl.
28.09.2015 po 14:00 Karlovy Vary Cena zimní královny (R, L) Výsl.
říjen
03.10.2015 so 13:30 Lysá nad Labem rovinové a překážkové dostihy (R, II) Výsl.
04.10.2015 ne 13:00 Praha Dostihový den EXPA NAILS (R, II) Výsl.
10.10.2015 so 12:00 Pardubice Křišťálový pohár ... (PP, NL) Výsl.
11.10.2015 ne 11:30 Pardubice Velká pardubická steeplechase s Českou pojišťovnou ... (Stcc, L) Výsl.
17.10.2015 so 13:30 Most Českomoravská cena (R, I) Výsl.
18.10.2015 ne 13:00 Praha Charvát Cena zimního favorita ... (R, L) Výsl.
24.10.2015 so 12:00 Pardubice Závěrečné dostihy v Pardubicích ... (Stcc, II) Výsl.
25.10.2015 ne 12:00 Praha Cena prezidenta republiky (R, I) Výsl.
28.10.2015 st 12:00 Slušovice Velká slušovická steeplechase ... (Stch, I) Výsl.
31.10.2015 so 12:30 Benešov rovinové a překážkové dostihy (R, III) Výsl.
listopad
07.11.2015 so 11:30 Kolesa Překážkové a rovinové distihy (Stcc, III) Výsl.