home page
AVÍZA ZAHRANIČNÍCH STARTŮ
 
 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

datum kůň stáj trenér závodiště
23.06.2017 CAPFERRET(FR), 5 Meridian Myšková Štěpánka Auteuil (FRA)
23.06.2017 LODGIAN WHISTLE, 4 Jakub Myška-Myšková Myšková Štěpánka Auteuil (FRA)
24.06.2017 NUMERO TREIZE(FR), 6 Jiri Michal Michal Jiří Compiegne (FRA)
24.06.2017 POKER RUN(FR), 4 Stall Vinklárek Vinklárek René, Bc. Magdeburg (GER)
24.06.2017 TAMARIND COVE(IRE), 5 Statek Blata Český ráj Váňa st. Josef Compiegne (FRA)
24.06.2017 TIMEKEEPER(IRE), 4 Statek Blata Český ráj Váňa st. Josef Compiegne (FRA)
25.06.2017 DUSIGROSZ(FR), 4 Joly Váňa st. Josef Merano (ITY)
25.06.2017 FLOWER OF LOVE(GB), 4 Stáj Březová Holčák Radek Merano (ITY)
25.06.2017 GERTSOGINYA(IRE), 6 All 4 Blondes Albrecht Jürgen Vittel (FRA)
25.06.2017 GONDARO(GER), 4 Scuderia Aichner SRL Váňa st. Josef Merano (ITY)
25.06.2017 KIL AL JAMAL(FR), 4 All 4 Blondes Albrecht Jürgen Vittel (FRA)
25.06.2017 KING ARTUR(POL), 4 Orange Star Poles Pavel Merano (ITY)
25.06.2017 KUBALI(IRE), 4 Vasury Kolesa Holčák Radek Merano (ITY)
25.06.2017 RED ZAM(GB), 3 Scuderia Aichner SRL Váňa st. Josef Merano (ITY)
25.06.2017 RICHGÖRL IN LOVE(GER), 4 Stáj Holubová Albrecht Jürgen München (GER)
25.06.2017 SANTO CERRO(POL), 4 Vocetka Wroblewski Grzegorz Merano (ITY)
25.06.2017 TREIZOR DU PILORI(FR), 4 Scuderia Aichner SRL Váňa st. Josef Merano (ITY)
26.06.2017 DELEGATION(FR), 7 Stáj Holubová Albrecht Jürgen Aix-les-Bains (FRA)
27.06.2017 CASPER(FR), 5 DS Pegas Török Dalibor Nancy (FRA)
27.06.2017 DEAUVELINE(FR), 4 Statek Chyše-Váňa Váňa st. Josef Nancy (FRA)
27.06.2017 DRACO(FR), 4 DS Pegas Török Dalibor Nancy (FRA)
27.06.2017 MUSHRAE(IRE), 5 Jokr - Váňa Váňa st. Josef Nancy (FRA)
28.06.2017 INDIVA(FR), 4 GM Electronic Luka Václav, Ing. Maisons-Laffitte (FRA)
28.06.2017 KOOL AND THE GANG(IRE), 7 All 4 Blondes Albrecht Jürgen Maisons-Laffitte (FRA)
28.06.2017 LEHAIM(FR), 5 GM Electronic Luka Václav, Ing. Maisons-Laffitte (FRA)
29.06.2017 DELEGATION(FR), 7 Stáj Holubová Albrecht Jürgen Salon-de-Provence (FRA)
29.06.2017 KOOL AND THE GANG(IRE), 7 All 4 Blondes Albrecht Jürgen Salon-de-Provence (FRA)
29.06.2017 SETTLER`S SON(IRE), 6 Jiri Michal Michal Jiří Deauville (FRA)
30.06.2017 HUBAL(POL), 5 RITMO MODE Wroblewski Grzegorz Hamburg (GER)
30.06.2017 KOOLS BROTHER(GER)EX KITTENS GAME(GER), 3 All 4 Blondes Albrecht Jürgen Hamburg (GER)
01.07.2017 RICHGÖRL IN LOVE(GER), 4 Stáj Holubová Albrecht Jürgen Hamburg (GER)
02.07.2017 ALL ABOUT COSSIO(POL), 8 Orange Star Poles Pavel Merano (ITY)
02.07.2017 BROUGHTON(GER), 7 Scuderia Aichner SRL Váňa st. Josef Merano (ITY)
02.07.2017 COTTON EYE JOE, 8 Vránová Nikol Theimer Milan, Ing. Merano (ITY)
02.07.2017 DONUTS REYOR(FR), 4 www.trdelnik.com-Luka Luka Václav, Ing. Saint-Cloud (FRA)
02.07.2017 DŽIDŽALI(POL), 4 Nýznerov Wroblewski Grzegorz Merano (ITY)
02.07.2017 CHERINA DYNAMITE(SPA), 2 Westminster Race Horses Luka Václav, Ing. Saint-Cloud (FRA)
02.07.2017 KIFAAYA(GB), 5 Monte Negro Holčák Radek Merano (ITY)
02.07.2017 KING ARTUR(POL), 4 Orange Star Poles Pavel Merano (ITY)
02.07.2017 LE GRAND(POL), 6 Velda Racing Poles Pavel Merano (ITY)
02.07.2017 LE MOULLEAU(FR), 4 Scuderia Tania-Váňa Váňa st. Josef Merano (ITY)
02.07.2017 MAZHILIS(FR), 8 Köi Dent Váňa st. Josef Merano (ITY)
02.07.2017 MIMIR(HUN), 7 Vránová Lucie Theimer Milan, Ing. Merano (ITY)
02.07.2017 MUSTAMIR(IRE), 6 Ray Racing Holčák František Merano (ITY)
02.07.2017 NANDO(FR), 7 Scuderia Aichner SRL Váňa st. Josef Merano (ITY)
02.07.2017 OLSZTYN(FR), 4 Joly Luka Václav, Ing. Saint-Cloud (FRA)
02.07.2017 PLAYSTARABAD, 5 Monte Negro Holčák Radek Merano (ITY)
02.07.2017 QUEST ROYAL(SRB), 6 Flash - Neuberg Neuberg Filip Mannheim (GER)
02.07.2017 RESISTANT(GB), 5 Stáj Karin-Neuberg Neuberg Filip Mannheim (GER)
02.07.2017 RIBELITO(FR), 7 Kameňák s.r.o. Kovář Stanislav Merano (ITY)
02.07.2017 ROYAL WESTMINSTER(IRE), 2 Westminster Race Horses Luka Václav, Ing. Saint-Cloud (FRA)
02.07.2017 SECRET SINNER(IRE), 4 Scuderia Aichner SRL Váňa st. Josef Merano (ITY)
02.07.2017 SUNDARA(IRE), 6 Statek Blata Český ráj Váňa st. Josef Merano (ITY)
02.07.2017 SZTORM(POL), 8 Nýznerov Wroblewski Grzegorz Merano (ITY)
02.07.2017 TERAPENA(POL), 5 MUDr.Eva Nieslaniková Wroblewski Grzegorz Merano (ITY)
03.07.2017 PARTYDAY(IRE), 4 PartyDay.CZ Luka Václav, Ing. Hamburg (GER)
05.07.2017 RALIANKA(FR), 5 Cornelia Albrecht Wroblewski Grzegorz Hamburg (GER)
16.07.2017 WIRELESS(FR), 6 Leram Luka Václav, Ing. Maisons-Laffitte (FRA)
13.08.2017 WIRELESS(FR), 6 Leram Luka Václav, Ing. Deauville (FRA)
16.09.2017 FELIX(FR), 3 DS Pegas Török Dalibor Freudenau (AUT)
16.09.2017 GOLDEN DEVIL, 4 Rabbit Trhový Štěpánov Juránek Petr Freudenau (AUT)
16.09.2017 GONTCHAR(FR), 4 Valentin Bukhtoyarov Šavujev Arslangirej Freudenau (AUT)
16.09.2017 HORDUBAL(FR*), 3 DS Pegas Török Dalibor Freudenau (AUT)
16.09.2017 ICAR(GB), 5 DS Pegas Török Dalibor Freudenau (AUT)
16.09.2017 RABBIT FOCUS(IRE), 4 Rabbit Trhový Štěpánov Juránek Petr Freudenau (AUT)
16.09.2017 SANTA PADRONA(FR), 4 Lokotrans Urbánek Luboš Freudenau (AUT)
16.09.2017 URBAN JOY(IRE), 4 Lokotrans Urbánek Luboš Freudenau (AUT)
16.09.2017 WILLIANN, 4 HARMONY Germič Karel Freudenau (AUT)